folia ochronna lg 4x hd

  • 3 Odpowiedzi
  • 2529 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcio15

  • **
  • 153
  • Płeć: Mężczyzna
    • Blog
  • Sprzęt: Alcatel one touch fire, Xperia z1
folia ochronna lg 4x hd
« dnia: Grudzień 22, 2012, 12:17:00 »
Witam mam pytanie czy folie ochronna mozna nakleic na dotykowe przyciski?Lub najlepiej by bylo jak bedzie ona tylko na ekranie...?!?
qtek s100 - i780 - galaxy ace - xperia x10 - arnova 10 g2 - htc desire z - lg 4x hd - Nokia lumia 820 - SGN - Asus memopad 10 - BB z10 - Alcatel one touch fire - Xperia z1

Odp: folia ochronna lg 4x hd
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2012, 15:06:45 »
Nie wiem co za folie kupiłeś ale jak kupiłeś dopasowaną to przyklejasz tak jak jest już wycięta,w moim przypadku jest naklejona na przyciski i wszystko normalnie działa.

Odp: folia ochronna lg 4x hd
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2013, 20:14:52 »
Mam pytanko jeszcze o folie - ja mam taka, ktora zakrywa czujnik zblizeniowy oraz jasnosci - czy to w czyms zakloca prace tychze czujnikow?
pytam - bo jeszcze nie nakleilem i zastanawiam sie, czy wycinac otwory na czujniki i kamere z przodu?

Odp: folia ochronna lg 4x hd
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 14, 2013, 22:30:24 »
Witam,
kupilem folie (koszt jakies 2 zl) - folia zakrywa CALY przod, tj razem z przyciskami - nie ma to wplywu na uzytecznosc. Co do zakrywania czujnikow - folia posiadala wyciecia w miejsce kamery przedniej oraz czujnikow - z doswiadczen przy htc hd2 wiem, ze dobrze jest, gdy czujniki nie sa zasloniete niczym (nawet folia). W zwiazku z tym - polecam uczynic odpowiednie otwory np. dziurkaczem biurowym...:)

pozdrawiam