Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym

  • 9 Odpowiedzi
  • 2012 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Focuss

  • ***
  • 288
Witam
Od tygodnia mam HD2 z ERY i do dzis było wszystko ok, nawet na oprogramowaniu z ERY a tu nagle dziś zaczęło się dziać coś dziwnego. W momencie gdy dzwoni ktoś kogo nie mam zapisanego w skrzynce nie wiświetla mi się wogóle dialer oraz nr osoby która do mnie dzwoni) - oczywiscie połączenie mogę odebrać normalnie przyciskiem, ale jednak coś się dziwnego stało (gdzie mi wcina dialer i możliwość odebrania z ekranu i oczywiscie wszystkie opcje które są dostępne podczar rozmowy, gdyż w czasie rozmowy na ekkanie mamy today

proszę o pomoc jak poradzić sobie z tym problemem? restart urządenia robiłem nic nie daje, HR narazie nie robiłem gdyż jak ma mi się to powtarzać co tydzień to wole poszukać jakiegos innego lepszego rozwiązania

*

Offline ycbo

  • ****
  • 810
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 11 Pro
Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 06, 2011, 01:44:58 »
Już o tym pisałem tu na forum, to jeden z bubli tego sprzętu, jak na razie nie trafiłem na powód takiego zachowania.
Doraźnym lekarstwem jest w momencie dzwonienia przesunięcie palcem po brzegu ekranu (aby czegoś nowego nie włączyć) i dialer się pojawi.
W serwisie też sobie z tym nie radzą, bo po prostu nie mają wiedzy co jest przyczyną - czytaj forum, to co kupiłeś jest pełne różnych niespodzianek.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 01:47:10 wysłana przez ycbo »

*

Offline Focuss

  • ***
  • 288
Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 06, 2011, 07:21:35 »
jest to niezalezne od romu? moze jakis inny rom nie ma tego problemu?

Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 06, 2011, 08:36:56 »
Też mam telefon z ery i też miałem takie przypadki. Teraz mam zainstalowany rom Budunia - BlackByBuduniu i tego typu problemy znikły, zauważyłem także poprawę sygnału i np. radio działa o niebo lepiej - na oryginalnym romie praktycznie nie mogłem złapać żadnej stacji.

*

Offline Focuss

  • ***
  • 288
Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2011, 08:45:11 »
właśnie się zastanawiałęm nad wgraniem tego romu, czy są jakies wieksze zmiany w porownaniu do orginału, bo w sumie orginał mi nawet pasował :)

Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2011, 08:44:14 »
Jak dla mnie jest lepszy/wygodniejszy ale zawsze to kwestia gustu. Poczytaj:
http://forum.mobione.pl/rom-y-tylko-polskie-wersje/%28htc-hd2-leo%29-blackbybudniu-rom-3-14-plk/

*

Offline PtaQ1982

  • **
  • 108
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mozart
Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2011, 15:56:38 »
Witam
Od tygodnia mam HD2 z ERY i do dzis było wszystko ok, nawet na oprogramowaniu z ERY a tu nagle dziś zaczęło się dziać coś dziwnego. W momencie gdy dzwoni ktoś kogo nie mam zapisanego w skrzynce nie wiświetla mi się wogóle dialer oraz nr osoby która do mnie dzwoni) - oczywiscie połączenie mogę odebrać normalnie przyciskiem, ale jednak coś się dziwnego stało (gdzie mi wcina dialer i możliwość odebrania z ekranu i oczywiscie wszystkie opcje które są dostępne podczar rozmowy, gdyż w czasie rozmowy na ekkanie mamy today
proszę o pomoc jak poradzić sobie z tym problemem? restart urządenia robiłem nic nie daje, HR narazie nie robiłem gdyż jak ma mi się to powtarzać co tydzień to wole poszukać jakiegos innego lepszego rozwiązania

Jest to napewna wina romu, ale piszesz że na romie ery było ok. Wnioskuję z tego że zmieniałeś rom, no i wgrałeś jakiegoś z błędami, zmień rom i powinno być ok:)
"Lepiej mieć broń i jej nie użyć, niż musieć użyć i jej nie mieć"

Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2011, 08:11:13 »
Witam
Od tygodnia mam HD2 z ERY i do dzis było wszystko ok, nawet na oprogramowaniu z ERY a tu nagle dziś zaczęło się dziać coś dziwnego. W momencie gdy dzwoni ktoś kogo nie mam zapisanego w skrzynce nie wiświetla mi się wogóle dialer oraz nr osoby która do mnie dzwoni) - oczywiscie połączenie mogę odebrać normalnie przyciskiem, ale jednak coś się dziwnego stało (gdzie mi wcina dialer i możliwość odebrania z ekranu i oczywiscie wszystkie opcje które są dostępne podczar rozmowy, gdyż w czasie rozmowy na ekkanie mamy today
proszę o pomoc jak poradzić sobie z tym problemem? restart urządenia robiłem nic nie daje, HR narazie nie robiłem gdyż jak ma mi się to powtarzać co tydzień to wole poszukać jakiegos innego lepszego rozwiązania

Jest to napewna wina romu, ale piszesz że na romie ery było ok. Wnioskuję z tego że zmieniałeś rom, no i wgrałeś jakiegoś z błędami, zmień rom i powinno być ok:)
Kolega nic nie napisał, że zmienił rom. Na brandowanym romie z ery tak się właśnie zdarzało - sam tak miałem. Dopiero zmiana romu problem rozwiązała.

*

Offline Focuss

  • ***
  • 288
Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2011, 15:26:54 »
Hmm w niedziele z braku czasu nie wymieniłem romu na inny, mam dalej ten z ery i o dziwo od następnego telefonu az do dnia dzisiejszego wszystko znowu działa jak powinno (nawet soft resetu nie robiłem - a problem sam się rozwiązał - narazie)

No nic narazie podziałam na tym romie dopuki nie będzie znowu jakiegos problemu...

Chyba że ktoś uważa że rom od Budniu będzie działał jeszcze sprawniej i szybciej niz ten obecny :) (przesiadłem się z diamonda więc ten jak dla mnie działa bardzo szybko)

*

Offline jurasa4

  • ***
  • 302
  • Sprzęt: TP2, HD2
Odp: Tygodniowy HD2 - dziwne zachowanie przy poł przychodzącym
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 08, 2011, 22:06:54 »
@Focuss
miałem podobne problemy ale nie na HD2 lecz na TP2.
Najpierw miałem jak Ty tylko z kontaktami nieznanymi, potem już ze wszystkimi. HR pomógł i problem więcej się nie powtorzył przy zainstalowaniu takich samych aplikacji.

Spróbuj jednak z tym hr a rom też możesz zmienić. Ja po zmianach romów zawsze wracałem do stockowych :) taki dziwny już jestem że jakoś mi jednak fabryczne najdłużej pracują bez problemów.
Bo wiedzieć musisz że gotowane są OK ale jakoś po kilku tygodniach/miesiącach sypią się.