Jaki Dual-SIM do leo?

  • 65 Odpowiedzi
  • 33494 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AMIGAnTOMEK

  • Ekspert HTC Artemis
  • *****
  • 1858
  • Sprzęt: HTC HD2, Nokia Lumia 820
Odp: Jaki Dual-SIM do leo?
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 12, 2011, 17:29:47 »
Natomiast mam pytanie (być może niewłaściwie ulokowane) do Koleżeństwa, które ma Androida na pokładzie: jak ten dualsim sie zachowuje na Andku? Działa tam w ogóle?
kagaw
A uruchom sobie andka z karty i sie przekonasz :D
Jeśli podoba Ci się mój ROM i chcesz zostać donatorem wyślij mi PW.

*

Offline gomez.pl

  • ***
  • 471
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S (root), LEO
Odp: Jaki Dual-SIM do leo?
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:22:42 »
Odświeże temat bo widze że nie został wyczerpany i nikt sensownej odpowiedzi nie podał. Leo jeszcze sie trzyma na rynku dzieki temu ze działa na nim android zatem pytam, czy udało się komuś znaleźć działający adapter dualsim ?? OS nie ma znaczenia bo można zmienic :)
HTC HD2: Dorimanx
Samsung Galaxy S: Cyanogen Mod v9 stable

Odp: Jaki Dual-SIM do leo?
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 28, 2013, 11:32:44 »
Wiem że czasem warto trzeba dać umrzeć staremu wątkowi, ale po co zakładać nowy wątek dotyczący tego samego. Dlatego napisałem tutaj.

Czy którykolwiek użytkownik HD2 próbował włożyć do telefonu taki adapter:
http://allegro.pl/uniwersalny-adapter-dual-sim-dualsim-2-karty-w-tel-i3691796793.html


Wygląda ciekawie, i cena jest dość przystępna, tylko pytanie czy zmieści się w slocie.

*

Offline Polikon

  • **
  • 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: X800//HTC HD2+Lobuz1 NewStyle1.2+SDHC16GB
Odp: Jaki Dual-SIM do leo?
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 28, 2013, 16:25:37 »
A już dawno zrezygnowałem z szukania jakiegoś duala do LEO.
Raz, że nie ma miejsca, aby go tam włożyć. A dwa, trzeba wliczyć w koszty zakupu tego duala smsy, które będziesz musiał zapłacić a które wyśle właśnie ten dual. Oczywiście ty w LEO tego nie zauważysz, dopiero na rachunku się pokażą. Więc trzeba uważać.
X800.WM6.1.Panot.ver.1.90_PP6_ENG//Acer n311//HTC HD2+Lobuz1 New Style 1.2+SDHC 16GB

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Jaki Dual-SIM do leo?
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 28, 2013, 18:42:36 »
Teraz jest taki wybór sprzętów z fabrycznym dual sim, że chyba nie ma już sensu kombinować...

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: Jaki Dual-SIM do leo?
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 29, 2013, 11:08:18 »
trzeba wliczyć w koszty zakupu tego duala smsy, które będziesz musiał zapłacić a które wyśle właśnie ten dual.
W sensie, że jakiś dodatkowe oprogramowanie na dualsimie robiące takie numer? Czy jakaś inna przypadłość HD2?

Teraz jest taki wybór sprzętów z fabrycznym dual sim, że chyba nie ma już sensu kombinować...
Ale nie z WinMo.


Pozdrawiam,
Ł.O.