Różne > Kluby

WRPUG 2012 - Reaktywacja!

(1/11) > >>

Konrad Radwan:
Hej ekipa,
Mam mało czasu, toteż post będzie krótki.

Tęsknię za WRPUGami jak cholera. Myślę, że nie tylko ja. Bawiliśmy się wspaniale, wzbogaciliśmy nasze życie o bezcenne wspomnienia, o zdjęcia, które przydają się przy podrywaniu kobiet, o doświadczenia i wiedzę, o nowe przyjaźni i wiele innyh pozytywnych rzeczy.

Myślę, że naprawdę niewiele stoi na przeszkodzie, żebyśmy się spotkali po raz kolejny. Od poprzedniego spotkania mija rok, ekipa nam się rozsypała całkowicie, każdy poszedł w swoją stronę, a przecież nie musi tak być! Możemy się spotkać jeszcze raz, przeżyć to co dawniej, a nawet więcej, naładować akumulatory, pogadać o nowościach (w końcu rynek ewoluuje strasznie szybko), może nawet odświeżyć znajomości, no dajcie spokój, nie muszę chyba nikogo przekonywać.
Jeden weekend chyba możecie poświęcić.  :wink:

Mój plan jest taki:
W którąś sobotę, klasycznie, spotykamy się w Magnolii, nie wiem, 16h, 17h, do uzgodnienia. Siedzimy tam dokładnie tyle ile siedzieliśmy dawniej. Bez żadnego sztucznego uciekania po godzinie. Jemy, pijemy, odpoczywamy, wymieniamy się nowościami, informacjami, plotkami, zwiedzamy sklepy, zupełnie tak jak dawniej.
Później, około tej godziny, nie wiem, 19, zbieramy się i... no właśnie. Co wy na to, żebyśmy tym razem wynajęli na noc salę konferencyjną? Mielibyśmy stołów, krzeseł, miejsca, gniazdek i projektorów pod dostatkiem. Wynajęlibyśmy ją sobie na 12h, tak od 20 do 8 rano, gdybyśmy się złożyli w dziesiątkę czy piętnastkę koszta byłyby naprawdę bezproblemowo do ogarnięcia, a moglibyśmy wtedy spokojnie wydzierać mordy i zapomnieć o ograniczeniach wynikających z WRPUGa w mieszkaniu w bloku.

Ustosunkujcie się proszę, czy chcecie się zobaczyć, kiedy macie termin, czy pomysł z salą wam się podoba, czy macie może jakieś uwagi?

Nie mam kontaktu praktycznie z nikim. Bardzo proszę, jeżeli nadal macie numer czy utrzymujecie kontakt z kimś z naszej starej WRPUGowej ekipy, prześlijcie tego linka im dalej.

Chciałbym zobaczyć tutaj odpowiedzi od: Kitora, Apacza, Michała, Hakera, Wiotka, Fendera z żoną, Pawła, Serka, Nurka, Damiasta, Łysej Pały, na pewno o kimś zapomniałem, także z góry przepraszam.  :grin:

BTW, czy ktoś ma JAKIEKOLWIEK zdjęcia z poprzedniego spottkania? No dajcie spokój, ktoś coś musiał robić, spotkanie było długie!  :P

Konrad

Kajetan Krykwiński:
Pierwsza część wiadoma  :), druga zależy od ilości chętnych. Mnie by pasowało jak najbardziej.

ornitolog:
Tak jak Ci pisałem na GG, wstępnie jestem zainteresowany, oczywiście zależy czy termin będzie mi pasował.

Paveu69:
Mi się zawsze pomysł zlotu podoba!
Piszę się na jedno i drugie  :ok:
Ciekaw jestem ile taka sala kosztuje... Tak orientacyjnie żeby wiedzieć ile trzeba się będzie zrzucić, kiedy frekwencja (odpukać) nie dopisze tak obficie.

Mi najbardziej odpowiada 10 listopada, albo 1 grudnia.
Ewentualnie 17 listopada, lub 8, 22 grudnia na nockę bym mógł być od 20.

Konrad Radwan:

--- Cytat: Paveu69 w Październik 30, 2012, 19:48:32 ---Ciekaw jestem ile taka sala kosztuje... Tak orientacyjnie żeby wiedzieć ile trzeba się będzie zrzucić, kiedy frekwencja (odpukać) nie dopisze tak obficie.

--- Koniec cytatu ---

Od 20zł do 40zł za godzinę, zależy od tego jak ugadamy i na ile bierzemy, ale przede wszystkim gdzie, jak duża, czy potrzebujemy dodatki typu projektor i czy internet będziemy mieli na własną rękę czy jednak nie.

Jeżeli weźmiemy salę na 12h, a zbierze się nas 15 osób, no to licząc 25zł/h sali wychodzi 20zł na osobę. Dajcie spokój, to chyba nie będzie problem.  :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej