Trojmiejskie spotkania TrUP`a

  • 2512 Odpowiedzi
  • 169502 Wyświetleń

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 22, 2006, 15:08:58 »
Babcie z PDA  :D  Może kiedyś widok starszej pani z PDA grającą w Q3 przez WiFi się urzeczywistni.
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

olmeca

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 22, 2006, 16:19:24 »
Zgodnie z wczeniejsza prosba zglosilem nasze zamiary do Kuby tylko nie wiem czy do wlasciwego ;]

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 25, 2006, 08:34:01 »
no i fajnie :)
czyli 2 czerwca g 2000LT przy fontannie na skwerku od strony gemini :!:   :)  :!:  
ciekawe ile osob przyjdzie :?:
zeby sie nie okazalo : "bylo milo i przyjemnie, byla dupa ale ze mnie"  jak bede tam sam sterczal :)
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 25, 2006, 08:40:44 »
Nie będziesz ;-) To jest ta fontanna koło kina silver screen tak?
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

olmeca

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 25, 2006, 10:50:21 »
Glowa do gory, bedzie nas dwoch, wiec zawsze cos i sami stac nie bedziemy. Zreszta jak pogoda dopisze to mozna bedzie zrobic jakies zakupy w najblizszym sklepie i udac sie na plaze w koncu jak spotkanie trojmiejskie to dlaczego nie przeniesc sie na plaze;]

Dla uregulowania stosunku co do fontanny i silver screenu zamieszczam schematyczna mapke moze pomoze ;]

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 25, 2006, 10:53:55 »
A znacie jakiś lokal z WiFi blisko? Bo na plaże to trochę niebezpiecznie z PDA ;-)
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 25, 2006, 14:27:53 »
podobno w pizza hut na swietojanskiej (rzut beretem dla niewtajemniczonych) jest wifi darmowe, ale nie sprawdzalem, bo jakos znam lepsze (i tansze) pizzerie w gdyni :D  napewno tez na koncu skwerku jest darmowe wifi, ale chodzi tak wolno ze ....  :?  a pozatym czy koniecznie musi byc to wifi :?:  przeciez mamy sie spotkac i pogadac miedzy soba, a pogrzebac w sieci to sobie kazdy moze w domu :P  takze raczej nie wybieralbym knajpy pod tym katem, a stawial na to zeby bylo cicho i spokojnie :idea:  no ale moze ktos ma poprostu jakies propozycje co :?:  pozdrowionka
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 25, 2006, 14:52:06 »
Niezrozumiałeś mnie, oczywiście że surfowanie po necie jest nie na miejscu ale gdy ktoś będzie chciał coś zciągnąć bo się komuś np. coś spodoba :-) to WiFi nie zaszkodzi, też jestem za spokojnym lokalem, najlepiej pizzeria...
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

olmeca

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 27, 2006, 13:24:20 »
Spokojny lokal niedaleko to moze Monte na swietojanskiej dobra pizza jest i inne dania rowniez, calkiem mily lokal tylko podejrzewam ze niestety bez wifi. Co do sciagania czegosc co sie komus spodoba zawsze przeciez bedzie mozna sie umowic na pozniej lub na nastepnym spotkaniu juz specjalnie szukac lokalizacji ze wszystkimi bajerami. Moze wtedy i miasto zmienimy aby nie bylo monotonni ze z 3 miast spotykamy sie tylko w jednym ;]

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2006, 13:32:37 »
dla mnie monte moze byc :!:  dawno tam nie bylem na zarciu :) ale to juz sie pogada jak sie spotkamy-ale propozycja calkiem do rzeczy :idea:
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 27, 2006, 13:52:11 »
Ok. tylko trzeba dać info aby to zamieścili na stronie głównej.
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

olmeca

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 27, 2006, 15:28:39 »
Cytat: "PawelP7"
Ok. tylko trzeba dać info aby to zamieścili na stronie głównej.


Informacje wyslalem i podobno juz ktos to wczesniej tez zglaszal ze sie mamy spotkac. Z informacji jakie uzyskalem to maja wrzucic info na glowna strone jakos tak tydzien przed zeby za szybko nie spadlo - poczekamy zobaczymy.

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 27, 2006, 18:29:07 »
Monte i moja ulubiona pizza Pepperoni :) (13 zl ;) ), browarek za 5... zawswe usmiechnieta obsluga... dobry wybor...
tyle ze ta glupia sesja :)

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 27, 2006, 23:05:54 »
dasz rade :!:  przeciez nie musisz siedziec do polnocy :D  wazne zebys przyszedl (przyszla :) ) chociaz na godzinke zeby sie poznac i pogadac troche :!:  
a pepperoni tez lubie :D  bo ze browarek to oczywiste :D
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)

*

olmeca

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 28, 2006, 00:26:02 »
Troszke mi zal, ze moje rodzime miasto jest an drugim koncu polski bo sie okazalo ze znajomi otworzyli nowy lokal i tam z pewnoscia bysmy mieli doskonale warunki na spotkania. Co jak co Monte jest moja ulubiona knajpka w 3miescie odkad sie sprowaddzilem na pomorze i stad ta propozycja. Milo czytac ze trafilem w gusta innych  :D

Coraaz bardziej nie moge sie doczekac tego spotkania 2go czerwaca.

Jeszcze jedna sprawa z racji tego ze spotkanie jest w piatek :!:
Czy ktos rezerwowal stolik w monte i na ile osob :?:  Jezeli trzeba to moge to zrobic i pytanie czy na zewnatrz czy w srodku :?:

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 28, 2006, 09:59:13 »
imo najlepiej w srodku i to w jakims zacisznym kacie :) bo nie wiadomo jaka bedzie pogoda, a prawdopodobienstwo ze bedzie zimno lub wiatr jest niemale  :(  a co do ilosci osob to musialby kazdy  sie okreslic czy bedzie i to najlepiej z kolejnym numerem  bo bedzie latwiej:!:  czyli mniej wiecej tak:
siwytd - 01
nastepny prosze :D
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 28, 2006, 11:52:31 »
pillot -02

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 28, 2006, 12:55:02 »
PawelP7 - 03
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 28, 2006, 15:24:25 »
dalej..........dalej....... :D
nastepny prosze.......... :D
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)

*

Offline papcio

  • *
  • 97
  • HTC Leo HTC Magic HTC Diamond
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 29, 2006, 08:36:52 »
Spokojny lokal z WiFi jest na Świetojańskiej - "Cynamon", tylko hasło do hotspota podaja w HEX i nie każdy PDA to chwyta.  Postaram sie tez podejść.
--

Papcio
SG Note II, HTC Leo NAND,  HTC Magic, HTC Diamond, HX 4700, p990i, p910i, Palm m500 itd...

*

olmeca

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 29, 2006, 12:36:19 »
No i juz informacje na stronie glownej mamy;]

olmeca - 04

*

Offline omo

  • 10
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 29, 2006, 17:53:41 »
Witam !
Jeśli chodzi o wi-fi w pobliżu, to w samym silver screenie namierzyłem dwie sieci, w dwóch knajpkach. Jedna - jakiś mbank kiosk, czy coś takiego ( nie pamietam nazwy, to było ze dwa miesiące temu) chciała hasła, być może trzeba było zapytać u obsługi. Natomiast druga - przy innym wejściu (może coco-coś tam, kurczę, skleroza) - wpuszczała bez problemu, stałem pod knajpką i korzystałem z gg. Życzę miłej zabawy na spotkaniu  :)

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 29, 2006, 21:33:32 »
witam nie jestem z 3miasta ale czesto tam bywam... wiec bede chetny na kolejne spotkanie (teraz mam szkole) i moge wpasc na kolejne z mdaC i hp4150 :P patryk 18l pozdrawiam... jesli takie bedzie... :D

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 30, 2006, 00:00:10 »
wifi jak wifi... zeby tylko jakis 51v sie zjawil :) no i koniecznie n311. Co do obecnosci darmowej sieci w silver screenie- moja skromna osoba jest sklonna to potwierdzic.

pozdr

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 30, 2006, 01:09:49 »
hmmm ja jestem za i moj Palm TX tez:)
hmm monte moze byc za ciasne...i zapchane o tej porze
pozdro
Łukasz Gdynia 22 lata

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 30, 2006, 01:11:09 »
Cytat: "omo"
Witam !
Jeśli chodzi o wi-fi w pobliżu, to w samym silver screenie namierzyłem dwie sieci, w dwóch knajpkach. Jedna - jakiś mbank kiosk, czy coś takiego ( nie pamietam nazwy, to było ze dwa miesiące temu) chciała hasła, być może trzeba było zapytać u obsługi. Natomiast druga - przy innym wejściu (może coco-coś tam, kurczę, skleroza) - wpuszczała bez problemu, stałem pod knajpką i korzystałem z gg. Życzę miłej zabawy na spotkaniu  :)
przeciez cały skwer jest w Wifi... sponsorowanym przez miasto...i sieć multimedia..

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 30, 2006, 08:00:01 »
wiemy ze jest, nawet pisalem o tym na poprzedniej stronie :)
no ale chyba wygodniej jest usiasc gzies w lokalu przy browarku niz na lawce na skwerku prawda :?:
btw widze ze liczba osob z trojmiasta odwiedzajacych ten watek nam sie rozrasta :)  tylko nie wiedziec czemu nie chca sie dopisac do listy i tym samym potwierdzic swoje przybycie na spotkanie :?
dopisywac sie.......dopisywac :D
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)

*

Offline omo

  • 10
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 30, 2006, 08:39:02 »
SKIBAX84J napisał: przeciez cały skwer jest w Wifi... sponsorowanym przez miasto...i sieć multimedia..

Właśnie wiedząc o tym wybrałem się na skwer. I owszem, Asus poznajdował różne różności, ale żadna sieć nie była dostępna - a stałem pod tabliczką informującą o wifi.  Było to mniej więcej w marcu, w południe -  więc zacząłem się zastanawiać, czy może udostępnianie działa tylko latem? Żeby nie było całkiem offtopic- życzę dobrej pogody na spotkaniu :)

Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 30, 2006, 15:55:24 »
Hej:) Powinienem byc ale sie zobaczy bo moj looksik n560 w serwisie jest, jak go zrobia  to przyjde 8)

*

Offline siwytd

  • ****
  • 857
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S III
Odp: Trojmiejskie spotkania TrUP`a
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 30, 2006, 17:20:45 »
i nadal ludziska nie dopisuja sie kolejnymi numerami :(
nie to nie - bedziecie w knajpie siedziec na podlodze jak wam kolega olmeca miejsca nie zarezerwuje :?
ja bede na 100% chociaz wczoraj mialem male buuuum na rowerku i nie bardzo moge chodzic :( no ale zoladek nie ucierpial i pizza+browarek napewno sie przyda zwlaszcza w dobrym towarzystwie i przy ciekawych tematach :!:
chcialem dobrze - wyszlo jak zawsze :)