Różne > Kluby

[Łódź] Spotkanie LPUG w piątek 18-go maja 2007

(1/7) > >>

Kusiu:
Zapraszamy na kolejne łódzkie spotkanie miłośników palmtopów, smartphonów i wszelkich urządzeń mobilnych. Odbędzie się ono w najbliższy piątek, 18-go maja w pubie Rolling Stone (Łódź, Moniuszki 6), początek spotkania o godzinie 18.00. Zapraszamy wszystkich chętnych bez względu na rodzaj posiadanego sprzętu lub jego brak.
Jeżeli pogoda będzie ładna to zapewne zaczniemy spotkanie na zewnątrz, w ogródku - to tak na wszelki wypadek gdyby ktoś nie mógł znaleźć ;)

Mam nadzieję, że pojawi się kilka nowych osób bo na ostatnim spotkaniu frekwencja nie była zła, ale jak zauważyliśmy były to te same osoby co przychodziły 4-5 lat temu :D Kiedyś byliśmy chyba najmłodszym klubem w Polsce a teraz równie często co na spotkaniach klubowych widzimy się na ślubach klubowiczów :)

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania jeżeli ktoś będzie miał jakieś wątpliwości.

Namiary na lokal:


http://mapa.szukacz.pl/?x=531653&y=433628&zoom=0

Kacpro:
odświeżam stary wątek :P
planuje ktoś spotkanie w Łodzi?:) mile widziany laptop(szybki kurs wgrywania i konfigurowania zabawek :P)...
pozdrawiam

Kusiu:
Ja jestem jak najbardziej za  :ok: Może jeszcze jakiś aktywny użytkownik forum jest chętny na spotkanie?

Kiedyś w Łodzi była naprawdę mocna ekipa, ale niestety mocno się posunęliśmy w latach i trochę zmieniły się priorytety życiowe. Będąc na pierwszym moim LPUG-u byłem najmłodszy z całego towarzystwa :)

Kacpro:
no szkoda że się rozsypało...  może uda się reaktywować :)

navaros:
moja byłaby bardzo chętna na spotkanie, ktoś jeszcze?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej