strony www w Kaiser

  • 4 Odpowiedzi
  • 1350 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sparrow7

  • 38
  • Sprzęt: HTC Kaiser
strony www w Kaiser
« dnia: Listopad 04, 2007, 13:35:16 »
Witam!

Jestem posiadaczem kaiser ka od paru dni:) Jest to mój pierwszy PDA w życiu i chciałbym sie dowiedzieć paru rzeczy:

1. Podobno po podhaczeniu kaisera do PC jest  przeglądania na nim stron www tylko ze u mnie to nie dziada:( Jak to skonfigurować żebym mogel sobie np update windy zrobić albo zęby sobie  "satelicki" przez quick GPS, zęby nie plamic operatorowi za  EDGE bad GPRS??

2. Czy da sie ustawic na stale bluetootha publicznego (żeby było tak ze jak klacze bluetootha to żebym nie musical za każdym razem  upubliczniania)

3. Czy ma ktoś instrukcje w wersji elektronicznej po polsku to tego urządzenia??

No to naradzie tyle:)

Dzięki wielkie za pomoc i z  czekam na wsparcie z waszej strony

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2007, 00:02:26 wysłana przez sparrow7 »

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: strony www w Kaiser
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2007, 20:45:13 »
Po pierwsze zanim coś napiszesz i wyślesz to przeczytaj to 3 razy (np. zamiast żeby to piszesz "zęby" itd) i użyj opcji sprawdź ortografię  :S bo jest to niezrozumiałe.

Żeby mieć internet po podłączeniu przez PC to musisz w Active Sync (AS) najlepiej w wersji 4.5  zrobić tak:

Plik -> Ustawienia połączenia -> Ten komputer jest podłączony do: automatycznie lub z internetem

Jak opisujesz swój problem to dobrze by było jakbyś napisał czy już coś próbowałeś z tym zrobić, będzie łatwiej Ci odpowiedzieć.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline sparrow7

  • 38
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: strony www w Kaiser
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2007, 00:08:31 »
Ok ok nie zauwazylem ale to wlasnie to sprawdzanie ortografii mi to pozamieniało!!! mój blad ze nie zauwazylem...

Robiłem tak jak napisales ale dalej nic, jak probuje wejsc np na strone o2 lub jaka kolwiek inna to wyświetla mi sie komunikat "The page you are looking for cannot be found due to unknown error 0x80072f78"


*

Offline Wieniu

  • 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2
Odp: strony www w Kaiser
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2007, 00:20:01 »
Ok ok nie zauwazylem ale to wlasnie to sprawdzanie ortografii mi to pozamieniało!!! mój blad ze nie zauwazylem...

Robiłem tak jak napisales ale dalej nic, jak probuje wejsc np na strone o2 lub jaka kolwiek inna to wyświetla mi sie komunikat "The page you are looking for cannot be found due to unknown error 0x80072f78"



To załatwi problem: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=81778.0 przerabiałem to dwa razy, na N560 i teraz na kaiserze.

*

Offline sparrow7

  • 38
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: strony www w Kaiser
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2007, 01:07:51 »
Wieniu WIELKIE naprawde WIELKIE DZIEKI:))))))

Pomoglo:) SUPERRR:)