Modul GSM w Kaiser

  • 12 Odpowiedzi
  • 2123 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Bilu.

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • zakladpogrzebowy24.pl
  • Sprzęt: HTC TyTn II Kaiser, Mio A701
Modul GSM w Kaiser
« dnia: Październik 02, 2007, 09:04:42 »
Witam, mam zamiar kupic ten model, mam prosbe do tych co maja juz Kaisera, jak tam sie spawuje modul GSM w tym modelu, czy sie nie wiesza itd... jak wspolpracuje ze sluchawkami BT, w MIO mialem problemy np podczas odbierania telefonu wciskajac odbior polaczenia przez okolo 2-3sek nikogo nie slyszalem w telefonie...

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2007, 09:46:57 »
Też jestem zainteresowany tym tematem ale na razie posiadacze Kaisera nie chętnie dzielą się informacjami o swoim nabytku  :(

Więc prośba do tych, którzy używają Kaisera o jakieś konkretne informacje !!!
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline arek113

  • *
  • 89
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2007, 09:49:12 »
Witam, mam zamiar kupic ten model, mam prosbe do tych co maja juz Kaisera, jak tam sie spawuje modul GSM w tym modelu, czy sie nie wiesza itd... jak wspolpracuje ze sluchawkami BT, w MIO mialem problemy np podczas odbierania telefonu wciskajac odbior polaczenia przez okolo 2-3sek nikogo nie slyszalem w telefonie...

mam kaisera od piątku, działa super - choć przy przechodzeniu pmiędzy zakresami zauwazyłem pare razy chwilowa utratę zasięgu, ale ogólnie o'k
słuchaweczka bt działa sprawnie, gps szybko reaguje-tomtom działa, tylko by miec polskich lektórw, to nalezy se ich ...zorgasnizować


« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 09:51:55 wysłana przez arek113 »

*

Offline scorpio

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC DESIRE, SAMSUNG OMNIA II, HTC DIAMOND
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 02, 2007, 10:20:00 »
Używam Kaisera od prawie trzech tygodni i moduł GSM działa bardzo dobrze, GPS również (miałem co do tego miałem największe obawy przed zakupem, ale naprawdę sprawuje się dobrze). Zarówno Automapa w wersji 3.9.7.1 i 4.1.1 i załączony TOM TOM działają bez zarzutu. Rzeczywiście po instalacji TOM TOMa jest tylko lektor angielski, ale wystarczy się zarejestrować na stronie TOM TOMa i można bez problemu ściągnąć polskiego lektora.

*

Offline Bilu.

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • zakladpogrzebowy24.pl
  • Sprzęt: HTC TyTn II Kaiser, Mio A701
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 02, 2007, 14:48:17 »
mam zamiar uzywac jako modemu, ale glownie jako telefon, z GPSa tez dosc czesto korzystam... wiec ma byc do wszystkiego, nie chce wywalic piniedzy, aby bylo jak z MIO... 2700 placilem chyba 3 lata temu za a701, teraz 2400 HTC bede mial, wiec chce poprostu wiedziec w co sie pakuje.

*

Offline max77

  • *
  • 58
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2007, 18:55:39 »
Z pośród wszystkich zabawek jakie miałem z WM na pokładzie ten jest najbardziej stabilny wystarczająco szybki i bardzo poręczny, i to za równo pod względem ergonomii jak i jakości obsługi. Co do modułu gps i telefoni jest naprawdę dobrze mam go jakieś 3tygodnie i nie było potrzeby resetu, nawet podczas rozmowy w czasie nawigowania co często mi się zdarza w EXEC-u. Jedno co mnie drażni to niekontrolowane załączanie się połączeń GPRS.

*

Offline Bilu.

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • zakladpogrzebowy24.pl
  • Sprzęt: HTC TyTn II Kaiser, Mio A701
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2007, 19:34:54 »
mam sta;ego neta, wiec to nie problem ;)

*

Offline Prophet

  • **
  • 169
  • Sprzęt: Desire HD
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 03, 2007, 11:16:49 »
Jedno co mnie drażni to niekontrolowane załączanie się połączeń GPRS.

Na ten temat juz bylo i cos musicie miec wlaczone automatycznie bo mi sie nic od 2 tyg takiego nie dzieje...

A co do tematu to modul telefonu dziala bardzo dobrze - duzo lepiej niz ten ktory mialem w Hermesie...
N7650->N9210->N9500->HTC BlueAngel->HTC TyTN->HTC TyTN 2->HTC Touch Pro+iPhone 3G->Desire HD

*

Offline Bilu.

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • zakladpogrzebowy24.pl
  • Sprzęt: HTC TyTn II Kaiser, Mio A701
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2007, 11:21:02 »
ok! jutro powinienem miec go w rekach ;)

*

Offline lutnicx

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTn II (Kaiser)
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 06, 2007, 20:18:47 »
GSM testowany tylko w Londynie, nawet na rowerze!
Czasem wysokie budynki przeszkadzaja, ale nie rozlacza sie.
Nie testowalem nigdy na serio, tylko dla zabawy, ale dotychczas wszystko ok, lacznie z telefonem.

*

Offline Bilu.

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • zakladpogrzebowy24.pl
  • Sprzęt: HTC TyTn II Kaiser, Mio A701
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 11, 2007, 15:29:27 »
a wiec wlasnie odebralem sprzet! modul jest ok! ale mam inny problem... nie zajduje mi sluchawki BT...

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 11, 2007, 16:51:47 »
Niestety ze słuchawkami BT jest tak, że trzeba próbować różne modele bo nie wszystkie działają z danym palmtopem.  :( Musisz spróbować inną słuchawkę i zobaczysz czy się łączą.

Dla pewności to musisz sparować palmtopa ze słuchawką ->  z menadżera bluetooth wybierasz nowe a potem połącz ze słuchawką.   :)
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Bilu.

  • **
  • 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • zakladpogrzebowy24.pl
  • Sprzęt: HTC TyTn II Kaiser, Mio A701
Odp: Modul GSM w Kaiser
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 11, 2007, 16:53:18 »
wiem, nie raz to robilem i to nie jest moje pierwsze urzadzenie... zrobil HR i znalazl odrazu! teraz musze kupic jeszcze karte micro i bedzie GIT