KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!

  • 95 Odpowiedzi
  • 48669 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qsqa

  • *****
  • 2086
    • KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ ŻEBY POWSTAWAŁY NOWE ROMY PL
  • Sprzęt: HD2, Touch Pro 2, Iphone 3G 8GB,
KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« dnia: Luty 01, 2008, 10:45:47 »
Z nowości - doszło trochę nowych OEMPacków, lepsza optymalizacja bazowego ROMu, nowe sterowniki do kamery i nowe dialery....

Dane techniczne:

ROM bazowy: WM6 HTC PL
Wersja: 1.83.464.0 PLK
OEMPacki: dokładnie 287

Informacje dodatkowe:

Instrukcja gotowania znajduje się w katalogu głównym Kuchni. Praktycznie powinna poprowadzić każdego za ręke bez problemów po drodze.

Z Romu wyrzuciłem jako OEMPacki wszystkie rzeczy zbędne typu Autoupdate, Catalog itp. oraz programy dodane przez HTC ekstra (HTC Home, Voice Recorder).

UWAGA !!! Aby skorzystać z Kuchni Cysorza musisz mieć Windows XP z SP2 lub Vista oraz wgrane Microsoft .NET Framework.
Do wgrania „ugotowanego” ROMu musisz również posiadać Hard SPL (znajduje się w Kuchni w katalogu \TOOLS\)  w swoim Kasierze.

UWAGA nr 2 !!! Nie miałem niestety czasu ani możliwości aby przetestować wszystkie OEMPacki dlatego proszę się nie dziwić jeżeli jakiś egzotyczny program może nie działać poprawnie (OEMPacki pochodzą z wielu róznych Kuchni). Wszelkie błędy proszę zgłaszać w tym wątku.

UWAGA NR 3 !!! To, że mamy Kuchnię, nie oznacza że można do ROMu władować prawie wszystkie OEMPacki (tak jak w prawdziwym życiu - zupa z połączenia kostki rosołeowej, ryby, papryki i ogórka kiszonego nie ma prawa smakować   ) Należy budować swój ROM z umiarem zaznaczając tylko naprawdę potrzebne rzeczy. Za dużo OEMPacków może spowodować niestrawność Kaisera.

LINKI:

PACKAGES na RS
Kuchnia 2.0 część 1 na RS
Kuchnia 2.0 część 2 na RS

Miłego gotowania  :ok:

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 01, 2008, 11:50:55 »
Nareszcie :)

Powiedz mi czy OEM packi można po wgraniu ROM'u dogrywać osobno jak dodatkowe programy? (pytałem juz o to w innym wątku ale nikt mi nie odpowiedział)
HTC P3700 Diamond

*

Offline qsqa

  • *****
  • 2086
    • KLIKNIJ JEŻELI CHCESZ ŻEBY POWSTAWAŁY NOWE ROMY PL
  • Sprzęt: HD2, Touch Pro 2, Iphone 3G 8GB,
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2008, 12:16:54 »
Jako OEMpacki wzięte bezpośrednio z Kuchni - nie. Musisz poszukać CABa z programem który cię interesuje

*

Offline zyxell

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael,Rhodium
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2008, 13:00:47 »
Wielkie dzięki Mistrzu Kucharzy ;)
arbeit macht frei!

*

Offline nemesis

  • **
  • 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Compact 4 / iPhone 3G / BB Bold
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2008, 19:04:30 »
Czy ma ktoś splash w formacie odpowiednim do kuchni ?
Sprzęt: Era MDA Compact 4

*

Offline k4syx

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 01, 2008, 19:20:30 »
Witajcie Kucharze (pierwszy post)! :)

Kuchnia się pobiera, czekałem cierpliwie aż przygotujesz QsQo 2.0 a tu widzę że w tagu już następna rzecz na którą warto poczekać :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
HW: HTC TyTN II
SW: Ugotowany WM 6.1 z Kuchni Cysorza 6.1 + 18MB PagePool

http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

*

Offline zyxell

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael,Rhodium
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 01, 2008, 20:32:20 »
1. ugotowałem ROM z Kuchni 2.0 działa szybciutko :) aczkolwiek zauważyłem jedną rzecz, mianowicie nie działa mi pokrętło które mieści się na lewym boczku Kaisera, macie jakiś na to sposób ?

2. qsqa można wiedzieć czy znasz orientacyjną datę zakończenia projektu WM 6.1 PL Kaiser Edition ?  :)

arbeit macht frei!

*

Offline k4syx

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2008, 21:18:10 »
:D

No jak ma znać datę kiedy skończy? :)

Jak skończy to będzie.

Mnie ciekawi czy jest już polski WM6.1.

Zyxell, jak Ci się sprawuje ta wersja radia? Miałeś ją fabrycznie?

Ja przeszedłem przy okazji zdejmowania locka z 12.29 na 12.32 i raczej bez różnic, ani gorzej ani lepiej - a przynajmniej tak dużego że byłbym w stanie zobaczyć. Zastanawiałem się nad 15.32 ale podobno żre baterię i spowalnia fix GPSu (tak pisali ludzie ze stanów ale podejrzewali sami że 15.32 może być przeznaczony dla naszej pólkuli-stąd u nich gorsze działanie).
---------------------------------------------------------------------------------------------------
HW: HTC TyTN II
SW: Ugotowany WM 6.1 z Kuchni Cysorza 6.1 + 18MB PagePool

http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

*

Offline zyxell

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael,Rhodium
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 01, 2008, 22:23:44 »
:D

No jak ma znać datę kiedy skończy? :)

Jak skończy to będzie.

Mnie ciekawi czy jest już polski WM6.1.

Zyxell, jak Ci się sprawuje ta wersja radia? Miałeś ją fabrycznie?

Ja przeszedłem przy okazji zdejmowania locka z 12.29 na 12.32 i raczej bez różnic, ani gorzej ani lepiej - a przynajmniej tak dużego że byłbym w stanie zobaczyć. Zastanawiałem się nad 15.32 ale podobno żre baterię i spowalnia fix GPSu (tak pisali ludzie ze stanów ale podejrzewali sami że 15.32 może być przeznaczony dla naszej pólkuli-stąd u nich gorsze działanie).


Qsqa w tagu ma napisane Obecny Projekt, a każdy projekt ma choćby orientacyjną datę zakończenia :P stąd te pytanie :)

Co do radia 15.32 to mogę powiedzieć tak, nie miałem go fabrycznie, sprawuje się kiepsko, faktycznie żre baterię, nie działa głośnieczek i mikrofon w trybie głośnomówiącym, i w miejscach w których przy innych wersjach radia np 12.29 , 12.17 łapałem HSDPA z tą wersją radia bywało dużo gorzej, fix-a gpsu nie sprawdzałem ponieważ mało mam czasu na zabawy Kaiserem. Tak że nie polecam, wraz ze świeżym ROM-em powróciłem do radia: 12.17
arbeit macht frei!

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 02, 2008, 13:20:59 »
Po ugotowaniu ROMU' opcja 'f' - załaduj rom do Kaisera nie zadziałała (musiałem odpalić plik KaiserCustomRUU.exe) i poszło.

Nie działa nie tylko scroll ale także przyciski funkcyjne pod ekranem.
Ktoś wie jak to naprawić?

HTC P3700 Diamond

*

Offline zyxell

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael,Rhodium
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 02, 2008, 13:24:17 »
Po ugotowaniu ROMU' opcja 'f' - załaduj rom do Kaisera nie zadziałała (musiałem odpalić plik KaiserCustomRUU.exe) i poszło.

Nie działa nie tylko scroll ale także przyciski funkcyjne pod ekranem.
Ktoś wie jak to naprawić?



No już opanowałem temat guzików i rolki, ugotowałem rom ponownie bez jakiegokolwiek softu do buttonów i teraz hula aż miło :)
arbeit macht frei!

*

Offline adikos

  • 4
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 02, 2008, 13:30:52 »
U mnie dziala i scroll i przyciski pod ekranem, jest problem z przyciskiem "ok" - nie mozna mu przypisac funkcji, zauwazylem tez ze gdy podczas gotowania zaznaczysz SCLPF 1-62 + FTOUCHFLO + Adobe FlashLite to wywala jakis error. Ogolnie najlepszy rom jaki mialem chodzi bardzo szybko i stabilnie pod warunkiem ze nie poinstalujesz kupy smieci typu 50 roznych pluginow do today. Panowie z umiarem. I jeszce jedno ten programik Music Id do rozpoznawania muzyki fajny bajer he he jedna kobieta powiedziala mi ze dla tego softu warto nosic taka cegle he he.

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 02, 2008, 14:28:18 »
Udało mi się ugotować rom tak by przyciski działały ale mam bardzo ciche dźwięki dzwonków mp3 (domyślne wydają się być ok) - na wcześniejszym romie były znacznie głośniejsze. Teraz ledwo je słyszę.

Jest jakiś sposób by zwiększyć poziom głośności dzwonków mp3?

Czy ktoś z was instalował Comm managera 3G? Zainstalowałem i nie wiem czy czasem nie z tego powodu nie mogę wysyłac i odbierać mmsów.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2008, 16:32:13 wysłana przez yaneck »
HTC P3700 Diamond

*

Offline k4syx

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 02, 2008, 18:17:47 »
U mnie działa wszystko (nie próbowałem nic przypisywać pod OK bo tak go używam jak jest opisany)

Ugotowany ROM jest naprawdę szybki, powiedziałbym że mocno porównywalny z Dutty's 4 - a to dopiero pierwsza edycja tylko wstępnie odchudzona (zainstalowały mi się z trzy mierniki baterii, mimo że pewny jestem że jednego chciałem :))

QsQa, DZIĘKI CAPSAMI!

---------------------------------------------------------------------------------------------------
HW: HTC TyTN II
SW: Ugotowany WM 6.1 z Kuchni Cysorza 6.1 + 18MB PagePool

http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

*

Offline nemesis

  • **
  • 191
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDA Compact 4 / iPhone 3G / BB Bold
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 02, 2008, 18:52:38 »
A czy działa Wam poprawnie nowy sterownik kamery.
U mnie przycisk aparatu po naciśnięciu łapie zoom ale nie robi zdjęcia tak jakbym go do końca nie docisnął.
Zdjęcia da się tylko zrobić przyciskiem tym na średku pomiędzy strzałkami.

Sprzęt: Era MDA Compact 4

*

Offline karpik

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II  +  microSDHC 8GB
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 02, 2008, 20:05:03 »
Witam, dzisiaj rozpoczęła się moja pierwsza kulinarna przygoda - w kuchni 2.0 (1.0 sciągnąłem ale w końcu nie kożystałem z braku czasu).
Pobrałem nową kuchnię, rozpakowałem wszystko jak należy, następnie postępowałem zgodnie z polską instrukcją zawartą w paczce... no i niby wszystko w porządku - paczki po wybierałem, rom sie zbudował, pp zmienione na 8mb... no i dochodzę do ostatniego kroku - załadowanie romu do kaisera...
Mam "dos'owe" menu, wybieram "F" (załaduj rom) i jak klepne "enter", to jest tylko szybkie mignięcie oknie i znów widzę to samo menu... czekałem kilka minut, ale żadnej reakcji.. jak by nic się nie wydażyło..

Nie miałem po drodze żadnych komunikatów o błędach...

Wiem że niektórym pojawiają się jakieś błędy na PC przy kompilacji romu, albo na PDA już po wgraniu... ale z tego co czytałem to nie przypominam sobie podobnej sytuacji do mojej...

Czy to normalne? o czymś zapomniałem? czegoś nie ustawiłem jak należy?

Moja konfiguracja:
PC - Win XP PL SP2
PDA - Kaiser z oryginalnym angielskim romem HTC (kupiony w polsce, "nie-brandowany") + wgrane HardSPL zgodnie z instrukcją.
n o   r i s k   =   n o   f u n

*

Offline zyxell

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael,Rhodium
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 02, 2008, 20:09:51 »
Karpik mam tak samo :) ale jest na to sposób wystarczy odpalić KaiserCustomRUU.exe i też się z flashuje twój ugotowany ROM, pod warunkiem że nazwałeś go RUU_signed.nbh
arbeit macht frei!

*

Offline adikos

  • 4
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 02, 2008, 20:11:21 »
Nikomu to nie dziala dlatego uruchom KaiserCustomRUU.exe w katalogu glownym i bedzie OK!!

*

Offline karpik

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II  +  microSDHC 8GB
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 02, 2008, 20:34:22 »
Przejżałem na forum kilka wątków o romach, a z pośpiechu nie zauważyłem, że rozwiązanie było kilka postów nad moim pytaniem  :E

Dzięki za podpowiedź  :ok:

Zaraz zabieram się do nakładania pierwszej zupki.. mam nadzieje że nie będzie przesolona   B)


PS. W między czasie narodziło się jeszcze jedna niewiadoma - przy budowaniu romu, jak wybiore radio 1.27.12.17 (pobrane razem z kuchnią 2.0) w aplikacji HTC ROM TOOL pojawiają się w okienku statusu takie dwie linijki:
Radio is 301h
System is 400h
(na końcu nie ma błędu)
Czy to nie ma wpływu na późniejsze działanie Kaizerki? (domyślam się, że skoro taki zestaw jest do sciągnięcia, to wszystko jest ok, ale to moje początki więc wolę się upewnić) ;)
n o   r i s k   =   n o   f u n

*

Offline zyxell

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael,Rhodium
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 02, 2008, 20:49:51 »
Zainstalowałem programy TrackMe oraz NS Contacts Backup i gdy próbuję je uruchomić otrzymuję komunikat:

"Nie można otworzyć pliku (NSContactsBackup). Albo nie został on podpisany przy użyciu zaufanego certyfikatu, albo nie można znaleźć jednego z jego składników. Jeśli problem występuje nadal, spróbuj ponownie zainstalować lub przywrócić plik."

I teraz nie wiem czy jest to spowodowane tym iż moja karta pamięci została nazwana przez Kaisera jako StorageCard2 a w StorageCard mam katalogi cacheie oraz Mail i MyDocuments natomiast w storageCard2 mam reszte moich plików czy wie ktoś co się mogło stać ?
arbeit macht frei!

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 02, 2008, 21:59:37 »
Jak wam działa aparat?

Po wgraniu nowych sterowników z Kuchni 2.0 gdzie bym nie przycisnal otwieral sie dolny panel i nie mogłem wyłączyć aparatu. Kolejnym razem nie wgrałem sterowników i obraz widoczny jest tylko na czesci ekranu i również nie da się wyłączyc aparatu.


Znalazłem rozwiązanie.

Jeśli ktoś ma podobny problem polecam http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=355587&highlight=camera
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2008, 22:16:36 wysłana przez yaneck »
HTC P3700 Diamond

*

Offline karpik

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II  +  microSDHC 8GB
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 02, 2008, 22:15:07 »
No i ugotowałem swój pierwszy rom - zgodnie z moimi wstępnymi obawami, coś jest nie tak :/
Po załadowaniu romu (bez komplikacji) kaizerka się odpala, pojawia się splash (htc), następnie drugi splash (wm6), po chwili pojawia się ekran (podobny do splash'a wm6) z komunikatem "dotknij ekranu aby skonfigurować urządzenie..." no i tutaj zaczynają się schody, ponieważ kaizerka na nic nie reaguje...

Obiawy:
- brak jakielkolwiek reakcji na "tapnięcia" (brak reakcji softu, podświetlenie się nie rozjaśnia do normalnego poziomu)
- po wciśnięciu dowolnego klawisza włącza się podświetlenie klawiszy i ekranu, następnie po jakimś czasie standadowo przygasa ekran i gasną całkiem klawisze.
- przy podłączeniu kabelka ubs, w urządzeniu i na pc słychać standardowy dźwięk połączenia ActiveSync, na komputerze ikonka AC zmienia się na zieloną i pojawia sie kreator synchronizacji (jak po każdym HR)
- po rozsunięciu klawiatury słychać standardowy dźwięk, obraz się obraca w trym landscape (wszystko pozostałe jak wyżej)


Próbowałem ugotować różne romy (w sumie chyba z 5 razy) i za każdym razem to samo.
Zgodnie z opisami z innych wątków w stylu "jak wyjść z opresji" ugotowałem między innymi lekkie romy - jeden zrobilem tak jak jest wszystko domyślnie (takie zaznaczenia jak po odpaleniu kuchni 2.0), z kolejnej wersji usunąłem jeszcze wszystkie zbędne programy (gsfinder+, tomtom, dialery i inne dodatkowe których standardowo nie ma w oryginalnym romie - jak nie wiedziałem do czego jest jakaś pozycja to zostawiałem zaznaczone).

Przy każdej kompilacji wychodzi taki sam efekt - kolorowy ekranik z prośbą o "tapnięcie" i na tym koniec...
n o   r i s k   =   n o   f u n

*

Offline szybka_pl

  • *
  • 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II Rom: 1.81.69.3 Radio: 1.27.12.29
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 02, 2008, 22:45:05 »
Właśnie ściągam ostatnią częśc. Ale mam pytanie do osób które często gotują.

1. Jakim programem robicie backup ( smsy i kontakty)
2. Jak przenieść konatkty z symbiana
3. Mam oryginalna automape na karcie 1 GB ( plyta w zestawie) czy karte moge formatowac normalnie (chyba automapa przypisana do karty )
4. Qsqa: czy Twoja lista z kuchni 1.0 cos sie zmieniła ?


ps. Wielkei słowa uznania dla qsqa - dodałes liste swoją jako standard - calosc smiga pieknie - nawet PIM na ktorego narzekalem poceketCM w nowej wersji jest super
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 00:13:01 wysłana przez szybka_pl »

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 02, 2008, 23:30:39 »
1. Polecam programik PIM Backup http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=299705&highlight=pim+backup
2. Z symbiana mozna kontakty skopiować tak: znaznaczasz wszystkie kontakty i w opcjach kontaktów wybierasz "wyślij">przez bluetooth i o odbierasz je w pocketpc. Działa to fajnie ale jeśli masz np 3 numery w jednym kontakcie to skopiuje jeden. Innym sposobem jest wyeksportowac kontakty do Outlooka a potem zaimportować do pocketpc (tego nie robiłem).


Pytanko:

Czy wam też ekran wolno się obraca do poziomu gdy wysuniecie klawiaturkę? Powrót do pionu jest szybki ale na poziom musze czekac kilka sekund.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2008, 23:45:53 wysłana przez yaneck »
HTC P3700 Diamond

*

Offline szybka_pl

  • *
  • 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II Rom: 1.81.69.3 Radio: 1.27.12.29
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 03, 2008, 00:16:03 »
U mnie ekarnik bardzo szybko sie obraca w dwie strony.

PIM BACKUP - zadziałał

Niestety nie uzywam outloka

wiec skorzystam z pierwszej podpowiedzi - dziekuje

czy ktoś z was ustawiał VoIP dla voipdiscount ? Cos u mnie nei tak - na drugim fonie z symbianem wszytsko ok wiec wina ustawien
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 01:40:48 wysłana przez szybka_pl »

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 03, 2008, 09:00:55 »
Okroiłem ten ROM jak mogłem, nie instalowałem nic zbędnego. Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy a co być moze spowalnia obrót ekranu to update'owany plugin baterii procentowy, wymuszenie pokazywania go na belce i plugin do pokazywania zbliżających się terminów. Bo zauważyłem, że gdy ekran się obróci to ikonki na górnej belce się mieszają.

Czy ktoś też to zaznaczał przy gotowaniu ROM'u a ekranik obraca się mu szybko?
HTC P3700 Diamond

*

Offline szybka_pl

  • *
  • 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN II Rom: 1.81.69.3 Radio: 1.27.12.29
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 03, 2008, 09:31:39 »
Z problemow jakie ja napotkalem to:

1. Przy probie odpakowania archwium przez Total commandera - nie mozna ugotowac nic ( sciagnalem winrara )
2. Po ugitowaniu romu tuz przed zaladowaniem go do kaizera - nie moglem go zaladowac ( wrzucilem plik do kuchni 1.0 i z tamtego pieca zaladowalem go
3. VoIP wysypal sie na maxa po probie wejscia w konfiguracje wywala sie nie da sie uruchomic i pokazuje bledy
4. Mam dwa katalogi Narzedzia tylko ze jeden zamiast e ma kwadracik

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 03, 2008, 09:54:28 »
również mam kwadracik w nazwie narzędzia a druga nazwa jest poprawna
HTC P3700 Diamond

*

Offline k4syx

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser
Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 03, 2008, 19:31:15 »
Ja też miałem dwa katalogi Narzędzia (w tym jeden z kodem kontrolnym w nazwie), dodatkowo jeszcze ktalog Development pusty (bo nic nie zaznaczałem z tej grupy).

Ale to pryszcz, przecież menu start i tak każdy póżniej pod siebie ustawia.

Co do powolnego przełączania orientacji ekranu to coś w tym jest że przyczyną jest plugin bateryjkowy (ten pokazujący stan w procentach nad ikoną). Jak go nie miałem, ekran obracał się jak burza - jak go mam to myyyyśli, ale powrót już jest szybki.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
HW: HTC TyTN II
SW: Ugotowany WM 6.1 z Kuchni Cysorza 6.1 + 18MB PagePool

http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Odp: KUCHNIA CYSORZA 2.0 - więcej przypraw !!!
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 03, 2008, 20:03:19 »
Dokładnie tak jak piszesz. Bardzo irytująca sprawa. Co więcej co restart urzadzenia to wolny jest raz powrót do pionu a raz do poziomu :) Ugotowałem nowy rom już ze standardowym wskaźnikiem baterii i dalej to samo-procentowy.Sróbuję jeszcze bez jakiegokolwiek wskaźnika- jeśli sie nie uda wracam do podstawowego romu na którym jest zrobiona kuchnia.

Radzę przy wybieraniu sterowników do aparatu zaznaczyć  HTC Album v1.0.1030i najnowsze sterowniki aparatu Nadavi_HTC_Camera... - bardzo dobrze razem pracują i muszą być oba inaczej będą problemy z aparatem.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 20:43:48 wysłana przez yaneck »
HTC P3700 Diamond