Konfiguracja Wi-Fi (livebox)

  • 7 Odpowiedzi
  • 17121 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« dnia: Listopad 08, 2009, 18:31:33 »
Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak skonfigurować żeby działało ?  :O :O
Sieć jest niby dostępna,ale nie mogę się z nią połączyć... Co ,gdzie wpisać itd żeby się podłączyć?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2009, 19:30:28 »
Żadna filozofia, dokładnie tak samo jak podłączałeś PC. Włączasz WiFi na Kaiserze, patrzysz na sieci dostępne, klikasz na swoją, wpisujesz hasło WEP, wciszkasz Reg na Livevoboxie, i dajesz połącz na Kaiserce.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

Odp: Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 09, 2009, 22:12:32 »
Nie działa, ŁACZENIE i za chwilę do następnej sieci się próbuje podłączyć,która jest niedostępna, internetu dalej nie ma..

"To jest sieć ukryta" ma być zaznaczone?
Uwierzytelnianie ma być na WPA-PSK?
Szyfr danych: TKIP?
a WEP w polu: KLUCZ SIECIOWY,ta?

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8899
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 09, 2009, 22:18:02 »
Nazwa sieci, połączenie do Internet, odznaczone: sieć ukryta, szyfrowanie WEP, wpisujesz klucz, wciskasz Reg na LB a potem dalej na Kaiserze, a na koncu Zakończ.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline glempex

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTn II
Odp: Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2009, 14:15:22 »
Witam ja również mam problem z połączeniem sytuacja wygląda tak
Mam internet radiowy antena podalaczona po router a ruter pod acces point TL-WA601G
Nie mam zielonego pojęcia jak to skonfigurować .Próbowałem w laptopie wchodzic w ustawienia tego AC ale nic z tego na PDA wyswietla mi siec jako dostepna ale nie moze sie polączyc.Miał ktos kiedys taki problem?
To wina PDA?
Zaczynam przygodę z WM
HTC TyTn II

*

Offline voyteckst

  • **
  • 181
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MIO A701 + 8GB -> HTC KAISER + 8GB -> Omnia 2
Odp: Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2009, 18:02:06 »
Jeżeli masz aplikację Advanced Config, to sprawdź czy ustawienia WPA Security masz na Wyłączony/Disabled (jak jest włączone ot nie można się podłączyć do sieci zabezpieczonych).

Odp: Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2010, 00:32:55 »
 :ok:
 Mam podobny problem z Xda orbit 2 po skonfigurowaniu  wg orange http://www.adminer.pl/gprs/orange.php  internetu po GPRS -wymagane przed skonfigurowaniem mms i e-mail przestałem miec połaczenie przez Wi Fi z free hot spotami, łaczy sie z internetem przez 3G lub zabespieczone hot spoty przez WAP
 oczywiscie jak znam hasło choc  dosc wolno. Trafiłem do punktu orange z  servisem ale wiekszosc z nich to wczesniej sprzedawała chyba kapuste a jedyny technik zjawiający sie kilka razy w tygodniu tez sie na tym nie bardzo znał i nic nie wymyslił. 

Odp: Konfiguracja Wi-Fi (livebox)
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2010, 17:21:42 »
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2010, 17:29:44 wysłana przez Dziadek13 »