Kaiser i Windows XP

  • 9 Odpowiedzi
  • 1721 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Początkujący

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od wielkości do śmieszności jest tylko jeden krok
  • Sprzęt: MDA Compact Transcend 1GB 256MB  Canon A710IS HTC P4550 MSD 4GB
Kaiser i Windows XP
« dnia: Październik 17, 2007, 18:49:20 »
Mam problem Windows XP nie chce zainstalować Kaisera ani automatycznie ani ręcznie (nie mam zainstalowanego serwice packa2) :kill: Może konieczna jest Vista ???Pojawia się komunikat o braku jakiegoś wpisu  ??? :kill:Co robić?
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2007, 18:56:54 wysłana przez Początkujący »

*

Offline zwierzak2003

  • **
  • 245
  • Płeć: Mężczyzna
    • PSGroove.pl
  • Sprzęt: HTC Kaiser
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2007, 18:59:40 »
Mam metodę naprawiającą wszystko, jest ona ściśle tajna, zna ja tylko kilku adminów Windowsa XP, ale zdradzę ci ja dzisiaj, teraz calkowice za darmo, oto ona:
format c:Naprawia wszystko.
Masz zgodę Administracji? Poczytaj Regulamin.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2007, 19:07:04 »
Kolego Początkujący zadaj jasno pytanie. O co Ci chodzi?? Jak się domyślam masz problem z Actice Sync i nie masz na XP dodatku SP2. Jest na to rada kup oryginalnego Windowsa XP  :P
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline macius1984

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2007, 20:35:49 »
Cytuj
Jest na to rada kup oryginalnego Windowsa XP 

A po co? Wszystko smiga na "kazdym" XP musisz tylko odpowiednio skonfigurowac. Problemy z AS sa, byly i beda a bron Boze nie instaluj Visty tam dopiero sa bledy. Po probuj jeszcze pare razy (dosłownie mi czasami za 5-tym razem lapie, a z kolei czasami lapie od razu). Jesli dalej nie widzi urzadzenia to przeinstaluj AS albo zainstaluj najnowsza wersje jesli dalej nic z tego to najlepiej zainstaluj SP2. Jesli dalej nic przeinstaluj windowsa ale w zadnym wypadku nie instaluj z tego powodu Visty!!!

Pozdrawiam

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2007, 21:00:09 »
Napisałem żeby kupił oryginalnego Windowsa (po to żeby mógł wgrać SP2) bo na TYM forum tępimy piractwo !!! To jest poważne forum a nie Onet.pl z Jasiem Śmietaną czy Matką Kurką.

A jak coś się chce dowiedzieć to niech poszuka na forum o problemach z AS i nie ma tu znaczenia, że ma Kaisera.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2007, 21:03:37 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline stach

  • *
  • 77
  • Sprzęt: Palm Vx, IIIc, iPaq h2210
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2007, 21:20:46 »
A co ma fakt nie posiadania zainstalowanego SP2 do legalności systemu? Przecież posiadanie nielegalnego XP nie przekreśla możliwości zainstalowania SP2 więc nie wiem czy wypada bez dokładnej znajomości tematu oskarżać kogoś o złodziejstwo - od tego mamy speców w rządzie ;-)
Być może w tym przypadku chodzi o wydajność sprzętu? Niestety część sprzętu (np. notebooków ze słabym PIII i 256MB RAM) kupionego zaraz po premierze WinXP po instalacji SP2 wyjątkowo zwalnia i bez drobnego tuningu umiarkowanie nadaje się do pracy.
Co do activesynca to może spróbuj zainstalować inną wersję ściągniętą ze strony Microsoftu? Ja na sprzęcie z WinXP SP1 używam wersji 3.8 bez problemów, ale Kaiser ma WM6 więc nie wchodzi w rachubę chyba nic starszego niż AS4.0.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2007, 21:28:44 »
Dla mnie to jest oczywista oczywistość  :)  Jak napisał, że nie ma SP2 tzn. ,że przypuszczał, że tu może leżeć przyczyna. To dlaczego nie zainstalował?? Wiem, że się da na pirackiej wersji zainstalować ale po co mam mu podpowiadać??
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline Początkujący

  • 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od wielkości do śmieszności jest tylko jeden krok
  • Sprzęt: MDA Compact Transcend 1GB 256MB  Canon A710IS HTC P4550 MSD 4GB
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2007, 21:52:40 »
Widać że nie mieli tego modelu w ręce sam znalazłem rozwiązanie :ok: W wersji od htc wystarczy "odptaszkować" w Settings>UBS to PC>Enable adwanced network functionality. Poza tym  podałem tylko to co wiem a już wyjeżdzacie z pirackim systemem a poza tym częśc starych programów z przed epoki Windows XP na SP2 potrafi zgłupieć zwłaszcza niektóre gry. Jak nie umiem pomóc to przynajmniej nie zabieram głosu i nie oskarżam innych "o bóg wie co"

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2007, 22:05:01 »
koniec OT. Następnym razem proszę o ścisłe określenie problemu...
temat zamykam.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline soulscythe

  • ***
  • 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S 2, iPhone 4 (32 GB)
Odp: Kaiser i Windows XP
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 18, 2007, 10:45:44 »
Zgadzam sie, SP2 potrafi zamulic i to sporo. Sam uzywam na jednym komputerze SP2 (preinstall na lapku - sila rzeczy), a na drugim SP1 - z wyrachowania (oczywiscie najnowsze update'y etc.).

Czesto nawet producenci, okreslajac minimalne wymagania jako "Windows XP Service Pack 2" pisza blednie... gdyz program dziala perfekcyjnie na SP1 :>

Choc akurat w tym przypadku SP2 nie byl konieczny, raczej najnowsza wersja AS.

Zobaczymy, jak skopia ewentualny SP3 ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2007, 10:49:09 wysłana przez soulscythe »