htc problem z bootloader po probie wgrania androida

  • 7 Odpowiedzi
  • 5005 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

htc problem z bootloader po probie wgrania androida
« dnia: Październik 27, 2012, 01:03:18 »
witam wszystkich potrzebuje lopatologicznej pomocy i oczywiscie przepraszam jesli w zlym miejscu wkleilem temat otoz w czym rzecz mam htc kaiser i zachcialo mi sie wgrywania androida bo przeczytalem gdzies na forum ze sie da i chyba zepsulem telefon wciskajac power telefon jest w trybie bootloader i nie da sie nic zrobic jak podepne kabel to na bialym pasku zmienia sie z serial na usb a jak go odepne od kompa to jest odwrotnie nie da sie nic zrobic probowalem wszystkiego w dwoch serwisach mi powiedzieli ze tego nie zrobia bo nie potrafia mieszkam w warszawie jak ktos moglby mi pomoc z warszawy to postawie 0,7 lopatologicznie prosilbym o wyjasnienie mi jak to mozna naprawicbo przeczytalem mnostwo poradnikow ale wiekszosci nie rozumie sory jestem w tym zielony ktos pewnie powie ze jak jestem zielony to po co sie zabieralem za to wogle odpowiedz jest prosta z ciekawosci chcialem zobaczyc czy sie da i jak wyglada android na kaiserze czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi i dziekuje wszystkim za pomoc
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 00:27:15 wysłana przez mariuszek2011 »

*

Offline sever321

  • ***
  • 478
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia Lumia 930, 630, Samsung Xcover 3
Odp: htc kaiser problemz wm
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2012, 21:12:25 »
- po pierwsze zmień temat bo nic nie mówi o twoim problemie bo - problem z wm - może oznaczać wszystko i to że zamiast wymarzonej najnowszej 7 masz tylko 6.1 :P. (tak mała dygresja).
- po drugie masz racje jak się nie znasz to się nie bierz chyba, że pod weźmiesz wszelkich starań aby czegoś nie spierniczyć - czyli studiować tematy
- po trzecie chyba nie zastosowałeś się do mojego drugiego podpunktu nawet gdy nastąpił twój problem ponieważ takich tematów było już wiele w sensie takim, że kasier zawiesza się na bootloaderz - da się coś z tym zrobić tylko czytaj.

Mała najprostsza rada spróbuj wgrać na nowo WM.
Najpierw czytaj potem działaj!!

Odp: htc kaiser problem z wgraniem windows mobile
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2012, 00:25:50 »
przepraszam server321 za niejasnosci temat zmieniony problem dotyczył tego ze chcialem wgrac android na kaisera i nie moge wyjsc z boota nie startuje mi telefon po wlaczeniu jest 4 kolorowy ekran i tyle czytam fora ale widocznie nie rozumie bardzo prosze o pomoc kogos tak jak napisalem metoda ŁOPATOLOGICZNA odnoszac sie do rady kolegi nie mam skad sciagnac ori win mobile 6.0 poniewaz wiekszosc jak nie wszystkie linki sa nie aktywne ew prosze o linki9 do downloadu czekam na pomoc z niecierpliwoscia dobranoc

*

Offline malylysy

  • ******
  • 2921
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi9T Pro
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2012, 01:06:29 wysłana przez malylysy »
If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans.

*

Offline sever321

  • ***
  • 478
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia Lumia 930, 630, Samsung Xcover 3
Odp: htc problem z bootloader po probie wgrania androida
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 20:04:14 »
Jaki rom miałeś przed próbą zmiany na androida? Jeżeli jakiś nie oryginalny to znaczy ze CIDa miałeś ściągniętego i możesz przystąpić do zmiany romu. Ściągnij z tej strony WM 6.1 angielski http://www.mediafire.com/?ggnmzywmt2l . Nie mam dostępu do swojego archiwum z romami bo jestem zagranicą to bym Ci podrzucił polską wersje. Spróbuj krok po kroku zainstalować rom korzystając z jasnej instrukcji która jest FAQ. jak będziesz miał jakieś problemy to dokładnie opisz w jakim miejscu co się dzieje.
Najpierw czytaj potem działaj!!

Odp: htc problem z bootloader po probie wgrania androida
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2012, 01:51:38 »
wszystko bylo ori nic nie zmienialem ani nic zmienione nie bylo ale ze mi sie kur****a androida zachcialo nie mogl byc juz ten wm 6.0 ojojoj sam na siebie jestem wsciekly bo jak sie nie zezloscic mam telefon pol roku dziala nagle glupi pomysl i caly lancuch pokarmowy problemow pokolei jeden rozwiazany dwa nowe za nim i tak w kolko ale nie otym chcialem ja z telefonem nic nie robilem przydalby sie jakis program ktory sam np to naprawi ale nie moge wogle podlaczyc telefonu do kompa nie wiem co jest grane w kazdym razie dobrze by było cofnac to co sie stało nie zrobilem kopii gdfs czy jakos tak i lipa teraz jak by ktos mial linki do pl wm 6.xx moze byc nawet 6.0 byle nie z platnych serverow np chomikuj albo cos takiego najlepiej bezposredni download dziekuje pozdrawiam i dobranoc

*

Offline sever321

  • ***
  • 478
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia Lumia 930, 630, Samsung Xcover 3
Odp: htc problem z bootloader po probie wgrania androida
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2012, 19:27:01 »
Hej kolego mam jednak WM 6.1 oryg. Na dysku przenośnym zabrałem kilka romów.
Później się jakoś dogadamy gdzie go wrzucę. Zna ktoś darmowy serwer do ładowani plików?
A to, że Ty nic nie zmieniałeś to nie znaczy, że ktoś inny nie zmieniał. Czy miałeś go od nowości?


Co do pomocy musimy dać sobie rade na forum.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 19:35:24 wysłana przez sever321 »
Najpierw czytaj potem działaj!!

Odp: htc problem z bootloader po probie wgrania androida
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 14, 2012, 23:22:05 »
przyjaciele temat do zamkniecia moj braciszek serwisuje telefony na dodatkowa robote i akurat ja jestem 350 k m od niego ale ostatnio sie wybrałem i mi go naprawil nawet jest po polsku gdzie byl po dunsku wiec wszystkim serdecznie dziekuje za pomoc dobrze wiedziec ze sa jeszcze fora gdzie aktywnie sie pomaga a nie tylko spamuje i krytykuje tych co cos zepsuli jeszcze raz pozdrawiam i dziekuje okazało sie ze nie mialem wgranego hard spl i dlatego cos sie zablokowalo ale moj brat to geniusz i naprawil za symboliczne piwko temat do zamkniecia