[UPDATE 27-06-2008] Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official

  • 361 Odpowiedzi
  • 104875 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline k4syx

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 17, 2008, 19:59:21 »
Ooo właśnie, to masz takie objawy jak ja miałem ;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
HW: HTC TyTN II
SW: Ugotowany WM 6.1 z Kuchni Cysorza 6.1 + 18MB PagePool

http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 17, 2008, 20:02:43 »
Wcale mnie to nie cieszy że jestem w takiej elicie....  :O

Już naprawiłem, ponowne wgranie radia załatwiło sprawę...
a co do ROMu, to co ze skype??
i jak odtwarzać filmy z youtube?

Romik szybszy od poprzednika ale wiele niedociągnięć... a GPS... przejechałem cała trasę (25km) a on dopiera zarybił.... szok...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2008, 21:27:40 wysłana przez lechu35 »

*

Offline NeroN

  • 25
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 18, 2008, 09:39:08 »
Ok... A które katalogi trzeba wybrać do ugotowania ROMu.

Za instrukcja:
"Pojawi się okienko nowego programu w którym najpierw wybieramy zakładkę „BuildOS” a następnie „Load Rom” i tutaj wskazujemy katalog z naszą Kuchnią (np. C:\Kaiserkitchen\)."


I tu czego bym nie wybrał, to wywala błąd "unhandled excepton......" Details, Continue, Quit moge wybrac.

Bądź "unable to locate OEM or SYS folder.... Jeśli wybiorę zbyt "ogólnie" folder.

*

Offline luqasss

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO 2
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 18, 2008, 10:10:15 »
A wypakowałes wszsytko dobrze ? Oba rary do jednego folderu ? tzn zawartosc raru
SE P910i >> HTC Hermes >> HTC Kaiser >> HTC Raphael >> HTC Rhodium

ROM:  ¯`·.¸¸.- Energy -.¸¸.·´¯
RADIO: 4.49.25.77

*

Offline NeroN

  • 25
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 18, 2008, 10:14:49 »
Aha... no tego nie było nigdzie, ze te RARy to jedna całość.

Dzięki bardzo  :ok:

*

Offline mBronek

  • 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTnII - Kaiser
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 18, 2008, 22:37:02 »
u mnie podszas gotowania wyskoczylo ze plik msimpl.96.dll jest "skipped" pominienty ? rom sie utworzył ale czy z jakims błędem ? Wgdzies wyczytalem ze to ejst sterownik klawiatury ... czy tak ma być ? W buildzie w tym folderze (sys/Base_Lang_0415_DPI_96/) plik ten wyglada nieco inaczej

qsqa - czy z tego powodu moze nie dzialac pisownia polskich znaków na klawiaturze sprzętowej????

w b 701 mialem ten sam problem ;/

to narazie jedyne zastrzezenia ktore mam do ROMiku...

Dzieki za twoja prace.

Pozdrawiam

*

Offline ssj4

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTn II, 8GB SDHC
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 19, 2008, 09:28:03 »
Wydawało mi się że zrobiłem wszystko jak należy ale jak włączam telefon to wyskakują mi błędy z filesys.exe i gwess.exe i to nie jednorazowo a pare razy pod rząd.  Strasznie jest to denerwujące. I jeszcze klawiatura TOUCH DIAMOND KEYBOARD  nie wpisuje mi literek normalnie. Nawet jeśli jest przestawione na ABC to wpisują się cyfry. No i też HTC Album mi nie działa. Czy ktoś wie albo chociaż domyśla się co mogłem zrobić źle ? Najbardziej mi chodzi o te błędu przy odpalaniu systemu filesys.exe i gwess.exe.
Proszę o pomoc
 
-HTC TyTn II
Rom: Dutty's WM6.1 Hybrid v2
Radio : 1.64.08.21 (PLAY)

-MDA Vario II

-Blackberry 8707v simlock free, menu PL

*

Offline luqasss

  • ***
  • 423
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TOUCH PRO 2
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 19, 2008, 10:07:13 »
Cytuj
Wydawało mi się że zrobiłem wszystko jak należy ale jak włączam telefon to wyskakują mi błędy z filesys.exe i gwess.exe i to nie jednorazowo a pare razy pod rząd.   Czy ktoś wie albo chociaż domyśla się co mogłem zrobić źle ? Najbardziej mi chodzi o te błędu przy odpalaniu systemu filesys.exe i gwess.exe.
Proszę o pomoc

Mam dokladnie to samo tylko ze jakieś inny błedy z innymi plikami wyskakuja ... a moze nawet te same juz nie pamietam ...
SE P910i >> HTC Hermes >> HTC Kaiser >> HTC Raphael >> HTC Rhodium

ROM:  ¯`·.¸¸.- Energy -.¸¸.·´¯
RADIO: 4.49.25.77

*

Offline k4syx

  • *
  • 95
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Kaiser
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 19, 2008, 10:44:14 »
A mi się ROM znowu rozsypał, tak więc to nie była wina page pool changera. Kolega z pracy robił sobie ROM na czysto z własnej kopii kuchenki QsQi i też mu się zaczęły siupy z radiami i brakiem dźwięku.

Wydaje mi się że coś jest nie tak z rozłożonym ROMem... chwilowo wróciłem do poprzedniej wersji.
Napisane: Czerwiec 19, 2008, 10:43:32
A mi się ROM znowu rozsypał, tak więc to nie była wina page pool changera. Kolega z pracy robił sobie ROM na czysto z własnej kopii kuchenki QsQi i też mu się zaczęły siupy z radiami i brakiem dźwięku.

Wydaje mi się że coś jest nie tak z rozłożonym ROMem... już niczego nie jestem pewien i skończyły mi się pomysły. Chwilowo wróciłem do poprzedniej wersji ROMu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
HW: HTC TyTN II
SW: Ugotowany WM 6.1 z Kuchni Cysorza 6.1 + 18MB PagePool

http://www.pdaclub.pl/info.php?id=6656

*

Offline arcis1999

  • *
  • 78
  • Sprzęt: TyTN II, LEO, X ONE
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 19, 2008, 10:56:06 »
Witam
a ja wypaliłem romik 2 razy i zauwazylem co nastepuje:
1. mimo odznaczenia wszystkich gier - sie one dodaly jako skroty ale nie poinstalwoaly - czyli byly linki do niczego. Z reszta duzo innych programow nie zaznaczonych sie albo poinstalowalo albo dodaly skroty do niczego :(
2. Cos nie tak jest z personalizerem - nie wywoluje MortScripta mimo ze jest przypisany
3. SMS mode cos sie dzieje z wyborem wielkosci fontu - pokazuje jakis dziwne zrzuty ekranu zamiast wielkosci fontu
4. wg mnie Quickmenu gryzie sie z Spd mobile shell

to tyle co zauwazylem a radio mam 1.65.16.25 i dziala :)

Teraz jesli mozna to jeszcze bym zadal kilka pytan :) :
1. jezeli paczke podczas wypalania romu fizycznie usune z katalogow to to wystarczy by napewno sie nie instalowala? nic wiecej nie trzeba?
2. glupie ale - jak wyjsc z PocketCM - ja jedyne wyjscie jakie znalazlem to czerwona sluchawka :)
3. gdzie programy przechowuja swoje ustawienia? tzn czy sa jakies pliki ini czy wszystko trzymaja w rejestrach? w szczegolnosci chodzi mi o HTC Home i HTS speed /chcialbym podmienic np ikonki na wlasne i by wywolywaly inne programy?!/
4. lacznie w ciagu ostatnich tygodni romik wypalalem juz 12 razy :( i dostaje szalu gdy musze wszystko od nowa przywracac/konfigurowac/instalowac - czy istnieje program do backupu ktory potrafilby zrzucic wszystkie ustawienia i poinstalowane programy?
5. czy jest mozliwosc wypalenia wersji pozbawionej wszystkich dodatkow dodanych przez qsqe? taka wersja czystego romu win 6.1 PL?
pozdr
a


*

Offline rafto

  • *
  • 66
  • Sprzęt: HTC Kaiser, Touch HD, Samsung Galaxy S II
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:07:12 »
1. jezeli paczke podczas wypalania romu fizycznie usune z katalogow to to wystarczy by napewno sie nie instalowala? nic wiecej nie trzeba?
2. glupie ale - jak wyjsc z PocketCM - ja jedyne wyjscie jakie znalazlem to czerwona sluchawka :)
3. gdzie programy przechowuja swoje ustawienia? tzn czy sa jakies pliki ini czy wszystko trzymaja w rejestrach? w szczegolnosci chodzi mi o HTC Home i HTS speed /chcialbym podmienic np ikonki na wlasne i by wywolywaly inne programy?!/
4. lacznie w ciagu ostatnich tygodni romik wypalalem juz 12 razy :( i dostaje szalu gdy musze wszystko od nowa przywracac/konfigurowac/instalowac - czy istnieje program do backupu ktory potrafilby zrzucic wszystkie ustawienia i poinstalowane programy?
5. czy jest mozliwosc wypalenia wersji pozbawionej wszystkich dodatkow dodanych przez qsqe? taka wersja czystego romu win 6.1 PL?

ad 1) nic wiecej nie trzeba
ad 3) co program to inaczej ..moze to byc rejestr, moze byc plik .ini moze byc hardcoded w pliku
ad 4) poszukaj na forum ..np  Spb Backup lub SPB Clone ..itp
ad 5) oczywiscie - ja robie tak ze wyrzucam wszystko zbedne z katalogow OEM (tu ostroznie), Packages, SYS (tu ostroznie) i mam tylko to co porzebuje..
Dodatkowo stworzylem wlasna paczke ktora ustawia mi wstepnie wymagane wpisy do rejestrow, wlasne tematy i pliki do systemu po hard reset i i nie musze wiele konfigurowac po wypaleniu nowego wlasnego ROM


*

Offline NeroN

  • 25
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:37:42 »
A gdzie sie konfiguruje Pocket CM ?

Albo jak pozminiać kolory i dodać "pasek" z zaznaczeniem kontaktu.

*

Offline arcis1999

  • *
  • 78
  • Sprzęt: TyTN II, LEO, X ONE
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 19, 2008, 12:55:36 »
ad 5) oczywiscie - ja robie tak ze wyrzucam wszystko zbedne z katalogow OEM (tu ostroznie), Packages, SYS (tu ostroznie) i mam tylko to co porzebuje..

no wlasnie - co znaczy ostrozne?

Dodatkowo stworzylem wlasna paczke ktora ustawia mi wstepnie wymagane wpisy do rejestrow, wlasne tematy i pliki do systemu po hard reset i i nie musze wiele konfigurowac po wypaleniu nowego wlasnego ROM
hmm - ciekawe - a gdzie szukac info jak tego dokonac :)

pozdr
a

*

Offline rafto

  • *
  • 66
  • Sprzęt: HTC Kaiser, Touch HD, Samsung Galaxy S II
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 19, 2008, 13:32:14 »
no wlasnie - co znaczy ostrozne?
...
hmm - ciekawe - a gdzie szukac info jak tego dokonac :)

Ostroznie - oznacza ze nie wszystko mozesz usunac bez wplywu na dzialanie systemu...np. katalogi OEM*.* i Operator*.* moglbys na poczatek zostawic w spokoju... :)

Jak stworzyc wlasna paczke - zacznij tutaj ... http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=OEM%20Package%20Tutorial   no i szukaj w Google :)

*

Offline lovelasik

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
  • Sprzęt: Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 19, 2008, 20:12:29 »
Mam zapytanie ,teraz były aktualizacje windowsa z sp2 do sp3. Więc na service pack 3 będzie można wykonywać te operacje?
Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2

*

Offline rafto

  • *
  • 66
  • Sprzęt: HTC Kaiser, Touch HD, Samsung Galaxy S II
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 19, 2008, 20:58:15 »
Mam zapytanie ,teraz były aktualizacje windowsa z sp2 do sp3. Więc na service pack 3 będzie można wykonywać te operacje?

Nie ma problemow -dziala na Windows XP SP3 oraz Vista SP1.

*

Offline lovelasik

  • ***
  • 357
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
  • Sprzęt: Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 19, 2008, 21:03:25 »
Kaiser-HardSPL-3.29 jak by ktoś potrzebował: :proud:

Źródło: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=90291&d=1212574489
Rozmiar: 445 KB (454 885 bajtów)
Kaiser,- Diamond,- Galaxy,- HD2

*

Offline rafto

  • *
  • 66
  • Sprzęt: HTC Kaiser, Touch HD, Samsung Galaxy S II
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 19, 2008, 23:01:32 »
Jesli ktos bardzo potrzebuje dzialajacego SKYPE z ta wersja kuchni to...
polecam wersje Skype 2.2.0.18-Beta.. sprawdzilem i dziala.

*

Offline Padi

  • ****
  • 904
  • Płeć: Mężczyzna
    • To co lubię...
  • Sprzęt: HTC HD2 Leo
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 20, 2008, 07:36:54 »
A posiada ktoś instrukcję, jak robić QEM paki z .cab`ów?  Najlepiej w języku polskim- step by step!!!

QSQA - Da radę przystosować kuchnię pod najnowszego Skypa??? Co w tym kierunku zrobić???
                       Gdzie w kuchence ustawia się domyślne dźwięki i notyfikacje???
Historia PDA... BlueAngel, Wizard, Universal, Ameo, Kaiser, Touch Pro, Blackstone, Leo... co dalej czas pokaże.

*

Offline arcis1999

  • *
  • 78
  • Sprzęt: TyTN II, LEO, X ONE
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 21, 2008, 02:33:15 »
Witam
na bazie romu qsqi tworze wlasna okrojona wersje romu - to moje pierwsze kroki i chyba wiele zrobilem juz razem z google :) ale leglem na nastepujacych rzeczach - prosze o pomoc :)
1. chcialbym podmienic edytor smsow wywolywany przez ikony z HTC Home na PocketCM - nigdzie w rejestrach ani w ustawieniach w paczce nie znalazlem takiej mozliwosci - to jest wogole mozliwe?
2. podmienilem sobie sam ikonki i programy wywolywane przez HTC Home Speed ale leglem na ostatniej ktora chcialbym wywolywac obracanie ekranu :( - jak to zrobic? czy jest to oddzielny program ktory trzeba wywolac czy jakis dll z parametrami?znalazlem maly programik ktory to robi i jego wywoluje :)
3. po kazdym resecie klawiatura z PCM przelacza sie na standardowa klawiature - co z tym zrobic - moze po prostu zainstalowac tylko PCM?
Tak zrobilem i nic nie dalo :( buuu
4. po wypaleniu tego romu TomTom przestal w sposob jawny widziec odbiornik GPS - trzeba recznie wybrac "Inne NMEA GPS" i predkosc i port com4 - przed tym wypaleniem /oryginalny Orange/ tak nie bylo :(i nie dziala w poziomie
5. na karcie mam Automate ktorej nie znosze (hehe) a ona i tak po kazdym wgraniu ROMu dodaje sie jako plugin do Dzisiaj i w menu Start i nie da sie za nic usunac - chcialbym czasem jej uzywac ale nich nie brudzi w systemie - mozna z tym cos zrobic?
6. jeszcze bez wzgledu czu wgrywam zmieniony przez siebie czy oryginalny ROM Qsqi to nie ma programu do ustawiania przypisania funkcji klawiszom funkcyjnym
thx from mout :)
a
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2008, 22:33:17 wysłana przez arcis1999 »

*

Offline Access

  • **
  • 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mind of the wonderfull...
    • www.telefony24.com
  • Sprzęt: HTC Kaiser+8GB SD HC
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 21, 2008, 17:05:56 »
Witam

A ja mam prośbę- czy ktoś mógłby wrzucić do pobrania już ugotowany ROM ? taki najbardziej optymalny i najlepiej działający.

Myślę iż wielu osobom pomogło by to bo sam osobiście nie wiem jak dokładnie i dobrze zrobić w pełni funkcjonalnego ROM`a

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.
Przyszłość nie jest jasna...w życiu nie ma Orange... ;)

Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 21, 2008, 23:46:43 »
zgodzę się z przedmówcą, lepszy byłby sprawny ugotowany z radiem rom, gdyż ja dziś spędziłem cały dzień na przywracanie komórki... zdychała totalnie po tym niewypale i niewypale z pełną kuchenką 701... gryzło się, wieszało, chodziła jak stary maluch...

teraz wrzucam 209 i myślę że będzie chodziło, jednakże qsqi proszę zrób gotowca działającego

Radio musisz zmienić bo to stare z ROMem 6.1 nie pójdzie.

Podobno.20.29 jest ok.

QsQo - dzięki za kuchenkę :)
Warto było spokojnie poczekać :)

mnie po tym romie dzieją się rzeczy niesłychane... tz brak hard resetu , brak czyszczenia magazynu... telefon glupieje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2008, 23:48:27 wysłana przez keychi »

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 22, 2008, 14:24:38 »
coś musieliście źle ugotować....

odpowiednia ilość przypraw sprawia cuda....

u mnie wszystko działa bez zarzutów. nie rozumiem Waszych pretensji.

może czasem trzeba kuchnie przemyć po poprzednim gotowaniu?

jak to z kuchnią nikt nie lubi smaku kaszanki przy jedzeniu krewetek.

*

Offline arcis1999

  • *
  • 78
  • Sprzęt: TyTN II, LEO, X ONE
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 22, 2008, 14:24:59 »
mnie po tym romie dzieją się rzeczy niesłychane... tz brak hard resetu , brak czyszczenia magazynu... telefon glupieje
brak resetu zaobserwowalem w jednej w zypalonych wersji - wynikalo to z tego ShutXP - wypal kuchnie bez tego to reset wraca

ja jednak nadal mam problem - w zadnej wersji nie da sie przypisac klawiszom sprzetowym programow /ustawienia->osobiste->przyciski/ - imo to jakis blad w konfiguracji do programu bo jako mozliwe do przypisania funkcje wypisuje wszystkie klawisze i programy razem a pole od klawiszy jest puste :( - u was to dziala?
gdzie moga byc od tego ustawienia?

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2008, 14:27:59 wysłana przez arcis1999 »

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 22, 2008, 14:36:22 »
w adanced config masz to w fajlu z narzędziami, odpal i zrób kee maping. tylko ważne żeby potem nie wciskać ok na górze tylko done.

*

Offline arcis1999

  • *
  • 78
  • Sprzęt: TyTN II, LEO, X ONE
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 22, 2008, 14:41:01 »
w adanced config masz to w fajlu z narzędziami, odpal i zrób kee maping. tylko ważne żeby potem nie wciskać ok na górze tylko done.
znalazlem - dzieki - ale chodzi mi o przypisanie rowniez do klawiszy kamery, nagrywania itp - tych z lewej strony obudowy - a tych w advanced config nie ma :(

*

Offline ariss

  • *
  • 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TYTN II, Samsung Omnia 8GB, Samsung Galaxy S
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 22, 2008, 14:50:23 »
dzieki Qsqa.
rom rakieta. zero mrozenia,przyciec itd. nie walcie duzo przypraw to bedzie brykal szybciutko. gps dziala idealnie (destinator 7).jedyne co brakuje to skypea.
mam spl 3.29 i page pool dynamic.polecam te kuchenke.   
                        pozdrawiam

*

Offline rafto

  • *
  • 66
  • Sprzęt: HTC Kaiser, Touch HD, Samsung Galaxy S II
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 22, 2008, 15:56:13 »

znalazlem - dzieki - ale chodzi mi o przypisanie rowniez do klawiszy kamery, nagrywania itp - tych z lewej strony obudowy - a tych w advanced config nie ma :(


U mnie tez jest taki objaw - lista mapowan klawiszy pusta-radze sobie odpalajaca Spb Plus..ale to polsrodek-czekam na odpowiedz qsqa -dlaczego nie mozna mapowac klawiszy..

*

Offline snowrider

  • *****
  • 1357
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 22, 2008, 19:39:31 »

znalazlem - dzieki - ale chodzi mi o przypisanie rowniez do klawiszy kamery, nagrywania itp - tych z lewej strony obudowy - a tych w advanced config nie ma :(


U mnie tez jest taki objaw - lista mapowan klawiszy pusta-radze sobie odpalajaca Spb Plus..ale to polsrodek-czekam na odpowiedz qsqa -dlaczego nie mozna mapowac klawiszy..


post #84

*

Offline arcis1999

  • *
  • 78
  • Sprzęt: TyTN II, LEO, X ONE
Odp: Kuchnia Cysorza WM6.1 PL HTC Official
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 22, 2008, 21:26:24 »
post #84
czytaj prosze ze zrozumieniem. pisze ze w advanced config mozesz przypisac programy/funkcje tylko klawiszom z frontu aparatu a nie tym z lewej strony od regulacji glosnosci, wywolania nagrywania i ok