Jornada 545 ! Internet? proszę o pomoc.

  • 2 Odpowiedzi
  • 3273 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zdk

  • 11
Jornada 545 ! Internet? proszę o pomoc.
« dnia: Luty 28, 2008, 07:20:46 »
Witam mam taki problem, hmm może poprostu nie umie tego zrobić... Co zrobić żeby na mojej jornadzie był internet? wiem że można przez irda z tel. jako GPRS, ale czy można jakoś z kompa? wiem że w settings są opcje od połączenia ale zupełnie nie wiem jak to zrobić.. z kompem łączę się przez stacje dokującą.. i własnie nie wiem jak skonfigurować neta

Odp: Jornada 545 ! Internet? proszę o pomoc.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2008, 22:16:54 »
Z tego co wiem, to nie można połączyć Jornady z Internetem, korzystając z ActivSync i połączenia ze stacjonarnym komputerem.
Miałem Jornadę 548 i tam była możliwość połączenia z Internetem wyłącznie za pomocą modemu na karcie Compact Flash. Używałem modemu firmy Targus 56k i połączenie działało bez problemów. Nie korzystałem nigdy z połączenia na podczerwień, ale z tego co piszą w instrukcji to jest możliwe połączenie z tel. kom. na podczerwień.

Your HP Jornada gives you several options for connecting to a remote
computer. You can use an optional CompactFlash card modem, an infrared
modem, or a mobile phone. Each of these methods requires purchase of a
modem or adapter as an optional accessory.


*

Offline jr_ches

  • 17
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jornada 545 ! Internet? proszę o pomoc.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2008, 20:07:06 »
O ile się nie mylę ,jak posiadałem palmtopa z windows Ce to używałem programu z linka poniżej do udostępniania internetu na urządzenie , w sumie na stronie też coś piszę o urządzeniach z ppc 2000 , spróbuj .

http://www.mochasoft.dk/freeware/ppp.htm
->cassio cassiopeia a-20 -> palm IIIc -> compaq 3100 -> compaq aero 3100 -> compaq aero 2190 -> hp jornada 540 -> Ipaq 3850 -> HTC Prophet