Zarządzanie/backup SMS z peceta

  • 2 Odpowiedzi
  • 1931 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Zarządzanie/backup SMS z peceta
« dnia: Maj 31, 2012, 12:12:13 »
Ktoś zna działające rozwiązanie?

Wyniki z google podpowiadają chiński program iPhone PC Suite, ale wszystkie znalezione instalki są oprotestowane przez antywirusa jako zawierające trojana. A nawet jak się zignoruje i zainstaluje, to i tak się wykrzacza i nie działa.
A coś innego?

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Zarządzanie/backup SMS z peceta
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 31, 2012, 12:47:59 »
Backup to robi iTunes, ale jest program web sms czy jakoś tak w cydii, gdzie można było czytać i wysyłać smsy z poziomu przeglądarki.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Odp: Zarządzanie/backup SMS z peceta
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2012, 13:07:46 »
Nie całkiem o to mi chodzi :-)

Nie chcę czytać, bo czytać to ja mogę na telefonie.  Chciałbym móc tym zarządzać jak bazą danych w telefonie.
Ten soft który jest np. tutaj jest w miarę dokładnie tym, o co mi chodzi. Tylko, że wszelkie informacje o nim są dosyć stare (najnowsze są z 2011 roku), program nie jest łatwy w uruchomieniu itp. no i te komunikaty antywirusa.

Update:
ściągnąłem jeszcze raz, tym razem stąd i działa a nawet antywirus nie wrzeszczy. Program jest masakrą, bo domyślnie jest po chińsku, trzeba cośtam pozaznaczać w ciemno, później trzeba zmienić język na angielski ale po instalacji mniej więcej robi to co trzeba, może poza tym, że nie potrafi pokazać nadawcy SMS jeżeli to nie jest numer, tylko tekst.

Azjatycka cukierkowatość programu poraża i chyba nie odważę się niczego zapisać do telefonu z niego. Ale jakby ktoś zrobił coś podobnego tylko bardziej cywilizowanego, to byłby hicior
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2012, 13:24:15 wysłana przez WaldekGo »