Synchronizacja z iTunes.

  • 38 Odpowiedzi
  • 23460 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Synchronizacja z iTunes.
« dnia: Czerwiec 27, 2010, 20:08:23 »
  Zupełnie pogubiłem sie w synchronizowaniu iPada z iTunes ( w komputerze ).
Jesli chodzi o wysyłanie zdjęć z iTunes do ipada nie mam najmniejszych problemów. ( prawie :) )
Jesli chodzi o wysyłanie programów z iTunes juz ciężej mi ale jakos sobie radze.

Zupełnie nigdy nie udało mi sie wgrać muzyki do ipada. Chodzi o to ze mam na komputerze kilka piosenek na mp 3, ( zupełnie legalne, ale zakupione nie w app store). nie mam pojecia jak przegrać je do ipada? 

Mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie 2 :) 

Kolega moj ma ipoda i chce mi czasem przegrać cos na ipada abysmy mogli posłuchać tego. Aby uniknąć schodzenia na temat legalności, od razu zaznaczę ze to kolega chce sobie wysłuchać swojej muzyki na pożyczonym moim ipadzie i wszystkie utwory ma zakupione w app store ( czy itunes store ). Nie chce schodzić z tematu czy jest to legalne, ale interesuje mnie  jak moze kolega dokonać tego przegrania? 
Myślę ze wpierw musi wgrać to do swojego itunes, lecz jesli jest u mnie w domu, zatem załóżmy ze wgrywa do mojego itunes. Jak tego dokonać i jakie problemy techniczne z tym się wiążą? Prosiłbym o proste wskazówki. jak juz tego dokonamy, to czy wszystko co bylo wcześniej wymaże mi sie z pamieci itunes? A moze wszystko przejdzie tez do ipoda? I znów zupelnie jestem pogubiony!
Czy za kazdym razem gdy wchodzimy do nowego itunes na innym laptopie musi sie wgrać wszystko z itunes do urządzenia appla i z urządzenia do itunes?  Czy mozna to jakos wszystko samemu sterowac co sie ma wymazywać, wgrywac,  i nie wgrywac?
I co w jakim urządzeniu może dziać a co nie?

Dziękuje za pomoc i zaznacze ze tylko najprostszy z możliwych języków komputerowych jestem wstanie pojąć, inaczej nie ruszę z miejsca.    ;

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2010, 20:20:52 »
Kazde urzadzenie mozesz zsynchronizowac tylko z jednym iTunes. Proba synchronizacji z kazdym innym komputerem, skonczy sie wyczyszczeniem iPada. Kolega nie moze Ci zgrac mp3 ze swojego iPoda. Moze co najwyzej przyniesc je na np. pendrive, gdzie Ty sobie wrzucisz ja do itunes i zsynchronizujesz ze swoim iPadem.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2010, 00:46:16 »
Kolega nie moze Ci zgrac mp3 ze swojego iPoda. Moze co najwyzej przyniesc je na np. pendrive, gdzie Ty sobie wrzucisz ja do itunes i zsynchronizujesz ze swoim iPadem.
Dziękuję OleYek.

- A czy mogę zapytać jak przenosi się muzykę  ziTunes na pen drive?

- I potem jak wrzuca się muzykę z pendrive do itunes na drugi komputer?

-i w końcu jak z itunes (  lub przypadek który mam teraz), czyli z komputera jak przegrać jakiś plik mp3 do ipada?

Miło byłoby móc znależć jakieś obrazowe rozwiązania, lub w prostym języku usłyszeć lekce.
 Bardzo dziękuje .


Po??czone: Czerwiec 28, 2010, 00:58:16
Proba synchronizacji z kazdym innym komputerem, skonczy sie wyczyszczeniem iPada.

I tą kwestię chciałem poruszyć, zadając ważne pytanie.
 Czyli jak podłącze iPada do komputera kolegi to kolega niczego sobie w swoim komputerze nie wymaże, ani nie weźmie zawartości z mojego iPada, jedynie ja wszystko sobie wymażę w moim iPadzie i posiądę zawartość całego itunes jakie miał kolega?
Dziekuje OleYek.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2010, 00:58:16 wysłana przez soniki »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2010, 01:09:03 »
Z iTunes nie przenosisz muzyki, musisz sobie pliki z muzyka ktore masz na dysku z ktorych korzysta itunes skopiowac na pendrive.

Muzyke do dodajesz po prostu do biblioteki przeciagajac pliki z dysku do iTunes. Polecam klawisz F1 w iTunes, masz tam całą instrukcje obslugi.

Na iPada muzyke wrzucasz, zaznaczajac co chcesz miec w iPadzie i synchronizujac.

Kolega sobie nic nie usunie, a Ty nie posiadziesz zawartosci komputera kolegi, bo musisz najpierw wybrac co chcesz miec na iPadzie, tyle, ze jak przyjdziesz do domu i podlaczysz u sibie iPada, to znow Ci się wyczysci, wgrywajac z powrotem Twoje rzeczy.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2010, 23:17:13 »
Dziękuję OleYek.
Kolega ma nowiuśkiego iMac-a, i profesjonalista nawgrywał mu wiele muzyki itp. Teraz chcieliśmy przegrać to do mojego pendrive a potem do iPada, ale nie mogliśmy znależć tego w komputerze. Np na iTunes widzimy wypisane setki piosenek ale nie mamy pojęcia jak skopiować je na pen drive.
OleYek, czy mogę prosić Cię o podanie kroków jak tego dokonać, lub skierowanie na jakąś stronę w internecie gdzie obrazowo, lub prosto jest to wytłumaczone. Mieszkam w UK, zatem menu w iMacu mam po Angielsku i prosze o ile to możliwe nie kieruj mnie na HELP ( pomoc ) w  itunes bo te określenia są mi opce, bez wzgledu na jezyk.
Dziękuję OleYek za wielką pomoc.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2010, 08:49:00 wysłana przez soniki »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2010, 09:32:55 »
Zmien jezyk systemu na polski sobie, jak nie rozumiesz po angielsku. Tu masz instrukcje po polsku: http://www.apple.com/pl/itunes/how-to/
A zeby znalezc gdzie sa pliki to prawym przyciskiem na albumie i wybierasz "Show in Finder"
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2010, 23:19:18 »
Byłem w APP STROE, ( U.K. ) , The Genius Bar w  Apple Store , specjalnie po to pojechałem by specjaliści nauczyli mnie jak kopiuje się piosenki z iTunes ( iMac ) na pen drive. Nauczyciel pokazał mi że po prostu zaznacza sie wszystko ( muzykę ) i przeciąga do pliku z pen drivem. Mnie niestety to nie działało. Jedynie jak przeciągałem po jednym utworze to działało.  Jednak po dwóch godzinach pracy, tak bardzo się zmęczyłem ( oczy mi wysiadły ) że kilkaset utworów nie skopiowałem.
Prosze OleYek napisz mi czy nie da sie naprawde zaznaczyc wszystkiego by wgrac to na pen drive? Utworów jest setki ale pen drive mam 16 GB, wiec powinno sie zmiescic.
Jeśli jest to możliwe, zwracam sie z wielką prośbą do Ciebie byś prostymi zwrotami ( angielskimi wyrazami ) poprowadził mnie krok po kroku jak wgrywa sie muzykę z iTunes do pen drive?

Jeśli pod spodem opis ten ukzauje rozwiązanie:

A zeby znalezc gdzie sa pliki to prawym przyciskiem na albumie i wybierasz "Show in Finder"

Bardzo prosze Cie o bardziej elementarne kroki, bo np.zwrot  na albumie nawet nie kojarzę gdzie to.
Przepraszam za te moje zaległości, ale tak bardzo chciałbym w końcu miec troche muzyki na ipadzie.
Dziękuję bardzo OleYek .
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2010, 23:49:36 wysłana przez soniki »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2010, 00:46:13 »
Album=plyta. Co do opisu, to nie jest tak prosto napisac, bo to sa podstawy obslugi komputera. Na prawde podstawy i muszialbys przejsc caly kurs obslugi komputera od podstaw, a tego sie prosto przez forum nie da zrobic.

A tak jak CI w Genius Bar pokazali to musi dzialac. Zaznaczasz utwory z danego albumu, chwytasz je i przeciagasz na pendrive i musi dac rade.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline PLNT

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 3GS
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 30, 2010, 13:07:14 »
Nawet nie wyobrażałem sobie, że można być tak "nierozgarniętym".
W cover flow lub w widoku okładek (widoki zmienia się przyciskami na lewo od wyszukiwarki) można chwycić za okładkę i przenieść ją do ikony pendrive, a skopiuje się wówczas cała płyta. W widoku okładek można nawet zaznaczyć ich większą - dowolną ilość. Kopiowanie plików metodą przeciągnij i upuść, to faktycznie podstawy obsługi komputera, niezależnie od systemu operacyjnego, ale jak widać może to komuś jeszcze sprawiać trudności.
Mac OS X jest tak prostym i zrozumiałym systemem, że nie wyobrażam sobie, że można czegoś nie rozumieć, nie znaleźć (odkryć) lub nie domyślić się.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 30, 2010, 15:05:53 »
PLNT Szkoda ze tak późno ,bo jeszzce dzis stracilem kolejnych kilka gdz na tym przeciąganiu  piosenek  :ohreally:
 Oleyek troche mi ukrócił czasu bo opcja Show in Finder", działała wyłącznie gdzie były całe płyty jednego wykonawcy. Np raz klikałem na Show in Finder, i miałem 12 utworów, ale innymi razami miałem ich tylko 1  :S 
to co napisałes PLNT , dopiero bede studiował.


Jesli moge zapytac to:
Zauważyłem ze gdy podłączam iPada do laptopa ( windows 7 ) automatycznie sie wszystko  synchronizuje tzn programy.... co sie stanie gdy teraz podłącze iphona? boje sie ze narobie takiego mixu że nie wyjde juz z tego przez tydzien  :-|
Dziekuję.


*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 30, 2010, 15:19:24 »
na macu otwierasz hdd na pulpicie potem music tam itunes i z tego katalogu kopiujesz co chcesz na pendrive

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2010, 18:54:45 »
Wyglada na to, ze Soniki nie skonsolidowal sobie biblioteki i pliki sa pewnie po calym dysku rozrzucane...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2010, 19:11:08 »
Moi drodzy, wszystko mam już na pendrive i moge sobie odtwarzać w laptopie ( Windows 7 ), ale w momencie jak wziąłem się do wysyłania piosenek do iPada znów stanąłem bezradny   :-|  Sory.
Gdy włożyłem pen drive wyskoczyła mi w iTunes wiadomość ( cos  w rodzaju ) :
 czy chce wprowadzić do bliblioteki nowe zakupione rzeczy?

Napisałem że
tak
ale wątpię aby coś sie zmieniło.

Prosze wybaczcie moją ciemnotę, doradźcie mi jak mam wgrać teraz to do iPada?
Było by wspaniale gdybym też wiedział jak wgrać to samo  do iPhona, ale domyślam się że będzie podobnie.
Dziekuję też za cierpliwość :wink:

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 30, 2010, 19:43:15 »
Błągam przeczytaj instrukcję obsługi bo ja już nie mam siły... w końcu one po to zostały stworzone...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 30, 2010, 22:38:09 »
Przeczytałem i oglądnąłem na wideo w pomocy iTunes juz bardzo wiele lecz odpowiedzi na moje powyższe pytanie nie znalazłem. Zdjęcia potrafię przenosić do iPada, ale muzyki nie potrafię, dlatego proszę cie OleYek, napisz mi chociaż sam tytuł w pomocy, bym wiedział gdzie opisują to czego szukam. Naisz wyraz, czy dokładnie zdanie jak nazywa się cały ten proces.
Ja mam już w  bibliotece iTunes całą muzykę wgraną bo doczytałem się że wystarczy ją przeciągnąć z pen drive do iTunes. Nie mam zielonych haczyków obok każdego utworu co doczytałem się że oznacza brak znalezienia sie piosenek w komputerze. Ale ja je tam wgrałem i mam w laptopie!
Mniejsza o to, w pomocy na temat SYNCHRONIZOWANIA, ( pisali o iphonie i ipodzie ) wygląda to łatwo, ale u mnie w praktyce zawsze coś wyskoczy innego, niewykonalnego tak łatwo.

 IMPORTUJ MUZYKE Z PŁYT CD i SYNCHRONIZUJ Z iPodem lub iPhonem, tez juz czytałem i oglądałem. Nie dopatrzyłem się tam odpowiedzi, mimo że zrozumiałem co przekazywali. U mnie brak owoców pracy.

Prosze tylko o namiar gdzie o tym moge znależć, lub sam wyraz, zdanie ktrego mam szukać w pomocy. Dziekuje,
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2010, 22:43:33 wysłana przez soniki »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 30, 2010, 22:51:54 »
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 30, 2010, 23:25:06 »
http://manuals.info.apple.com/pl_PL/iPhone_Podrecznik_uzytkownika.pdf

Polecam rozdział 6.

Ja to z tym pogłębianiem mej wiedzy, mam szczęście OleYek . Wyobraż sobe że z radością ściągnąłem ten link, lecz jak już się ściągnął okazało się że otworzyć go nie moge w mym windows 7,  :-|
 Ze mną, a dokładnie z problemami to jest tak, że często zamiast do przodu cofam się do  tyłu  :ohreally:
OleYek pomożesz, czy już masz dość?  :mysli:

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 30, 2010, 23:31:41 »
Ściągnij sobie Adobe Readera toż to podstawa... www.adobe.com
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 30, 2010, 23:39:04 »
Tak w ogole to na prawde bym na Twoim miejscu pomyślał nad jakims kursem obslugi komputera, bo moj ojciec mimo, ze ma dwie lewe a komputer dla niego to czarna magia, jak dostal ode mnie iPhone to sie sam nauczyl nawet kupowac programy, do dzis jestem pod wrazeniem, a ma juz swoje latka...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 01, 2010, 09:35:50 »
OleYek, dzieki Tobie wiem jak sie wysyła zdjecia z iTunes do iPada. Dziękuję ci za to bardzo.
Jeśli nie masz już sił, to proszę kogoś innego, kto zechce pomóc mi w wysłaniu muzyki z iTunes do iPada. Jeśli to jest tak łatwe, zatem mam nadzieję że problem będzie mniejszy a nie większy.  :ohreally:
A ja bede się sam uczył, tyle że z muzyką w tle  :wink:
Dziekuję.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 01, 2010, 14:10:59 »
Przeciez podałem Ci instrukcje obslugi, gdzie w rozdziale 6 jest napisane nawet po polsku jak sie wysyła muzykę. Jaśniej sie nie da już. Czego jeszcze nie rozumiesz?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 01, 2010, 15:33:54 »
Zanim Ściągne sobie tego Adobe Readera to troche potrwa, a ja chciałem muzyki posłuchać wcześniej  :sleepy:

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 01, 2010, 17:26:37 »
ściaganie adobe redera jakies 5min przeczytanie moze godzine
ale widac bardziej się oplaca czekac az ktoś pomoże
podziwiam Oleyeka ja bym z jego uprawnieniami dawno jechał delete z takimi gościami którym się nie chce minimalnie wysilić i jeszcze śmią o tym pisać, wiele mozna nie umieć ale to juz totalne lenistwo
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 01, 2010, 18:22:46 »
Amen
Pozdrawiam,
biblo

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 01, 2010, 19:32:10 »
Myślałem że program Adobe Reader, to trudny program do ściągnięcia i płatny jak NERO itp. Okazało się że to nie tylko łatwe ale i za darmo.
Jestem bardzo podekscytowany tym że tak wielka ilość cennych instrukcji znalazła sie w mym laptopie. Chodzi o iPhon podręcznik użytkownika. Miło było by mieć też coś takiego w iPadzie abym mógł studiować i w podróży, ale iPad chyba nie ma tych możliwości by posiadać na nim te instrukcje. No i na iPada coś takiego, chociaż bede szukał podobieństw, w końcu to podobne urządzenia.

Zabieram sie do studiowania i prosze was nie denerwujcie sie tak na mnie bo ja mam juz troche lat i naprawde ciężko dla mnie rozgryźć te komputerowe tematy. Myślę że powinienem bardziej uwierzyć w siebie bo rzeczywiście wiele rzeczy nie jest tak trudnych jak myślałem.
Macie racje, lenistwo to jedna z mych wad która utrudnia poznanie tematów komputerowych, ale postaram się w sobie to zwalczyć.
Dziękuję przede wszystkim OleYek-owi za cierpliwość i wielką pomoc.
Zabieram sie do nauki.   :ok:            Pa  :wink:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 19:36:33 wysłana przez soniki »

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 01, 2010, 19:56:36 »
Chwilami mam wrażenie, że jesteśmy wkręcani...  :mysli: :ohreally:

P.S.

soniki:: Adobe Reader odczytuje pliki PDF i na iPada są programy, które też to potrafią, tak więc możesz mieć na nim tego typu dokumenty i czytać je do woli w podróży. Wpisz w okienko wyszukiwania w AppStore na iPadzie te trzy literki PDF i zobaczysz ile programów będziesz miał do wyboru... A najlepiej, to kup program GoodReader for iPad za 0,79 EUR.

Tylko na Boga nie pytaj mnie jak potem kopiować pliki PDF do iPada  :mrgreen: - dokładny opis masz tutaj: http://myapple.pl/ipad-rozmowy-ogolne/139406-ipad-pdfy.html
Pozdrawiam,
biblo

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 01, 2010, 23:14:48 »
Biblo, Twoja informacja była dla mnie bardzo cenna i chciałem ci bardzo za to podziękować.
Wszystko zaczyna nie tylko być bardziej zrozumiałe ale nawet czuję osobistą zachętę do nauki i poszerzenia wiedzy komputerowej.
Mam nadzieję że dobrze zrozumiałem i po zakupieniu programu GoodReader, do iPada bede mógł odtworzyć stronę w iPadzie i zapisać podręcznik do iPada na stałe ( tzn bez stałego łącza z internetem ).
Szukam też programu który umożliwił by mi przesyłania pisanych prze zemnie  notatek itp, z laptopa ( win 7 ) do iPada i odwrotnie, w przypadku gdy zarówno laptop jak i iPad są poza zasięgiem internetu.
 Oczywiście wiem że sam muszę szukać bo pomocy już uzyskałem aż za wiele  :)
Jeszcze raz dziękuje za wielką pomoc.  :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 23:16:25 wysłana przez soniki »

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 02, 2010, 02:46:53 »
Notatki sie synchronizuja z Outlookiem...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 02, 2010, 14:18:47 »
od dnia dzisiejszego OleYek jest dla mnie mistrzem ciepliwości :P
swoją drogą.. iTunes jest chyba najprostszym z programów synchronizujących cokolwiek. tam po prostu czytasz co jest napisane i klik. samo się wszystko robi. zaznaczasz blibliotekę / jej fragment i leci. poza tym-jak już było wspomniane- po to są instrukcje obsługi, żeby je przeczytać. ejmen.
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2

Odp: Synchronizacja z iTunes.
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 03, 2010, 09:19:51 »
Chcę zakupić nowego laptopa ( widows 7 ), czy może ktoś podpowiedzieć mi gdzie mogę znależć informację na temat tego jak skopiować całe iTunes do nowego laptopa?
Myślę że następne pytanie łączy sie z pierwszym a mianowicie, jak mogę skopiować całe iTunes, by po przeinstalowaniu komputera,( przywrócenie ust. fabrycznych )  móc powrócić wszystkie dane z iTunes.
Dziękuje i nie proszę o lekcje, bo widzę że tracicie cierpliwość do mnie, ale o namiary gdzie mogę znaleźć coś na ten temat lub w dziale pomocy,( tzn jak w słowniczku nazywają się te tematy ).