Simlock AT&T

  • 3 Odpowiedzi
  • 9839 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WaldekGo

  • *****
  • 1522
    • smartphone.net.pl
  • Sprzęt: Touch HD2, TyTN II, Hero, Diamond, HTC p3300, SPV, SPV e200, SPV c500, SPV c550
Simlock AT&T
« dnia: Październik 04, 2012, 12:32:56 »
Mój znajomy za moją namową (ale też przy stanowczym ostrzeżeniu) przetestował sim unlock oferowany przez chińczyków na ebayu. Dziś się okazało, że działa, więc chyba można polecić.
Chińczyk chce $14,99, twierdzi, że obsługuje wszystkie 3G, 3GS, 4 i 4S z AT&T, również te, które wciąż mają kontrakty. Znajomy testował na 3GS 8GB. Po dwóch dniach od zamówienia dostał maila, że już gotowe, odblokowanie droga oficjalną, przez iTunes

Zrobił co kazał, zadziałało.  Jak ktoś jest bardzo zdesperowany, to można próbować, tym bardziej, że w razie czego można zrobić reklamację przez Paypala. Oczywiście na własną odpowiedzialność, ja tylko informuję.  Oferty ebayowe też proszę znaleźć sobie na własną rękę, to nie jest trudne.

Odp: Simlock AT&T
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2013, 17:59:24 »
Moge jeszcze odgrzac ten temat.
Chcialbym kupic Iphona 4s AT&T z USA ,sporo ma tzw :iCloud locked Bad ESN"lub  "activation Lock"  czy w Polsce tel z zablokowanym ESN bedzie chodzil ,ewentualnie czy da sie go odblokowac ?

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Simlock AT&T
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 29, 2013, 20:39:12 »
iCloud Locked nie da się uruchomić. CO do Bad ESN to w skrócie oznacza "kup pan cegłę" czyli albo chcesz telefon który działa, albo kupujesz cegłę, która może zadziała. Jak nie masz co robić z pieniędzmi to kupuj, aczkolwiek lepiej dać sobie spokój i dozbierać te kilkaset zł na działający telefon bez simlocka i bez iCloud Lock.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

Odp: Simlock AT&T
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 29, 2013, 21:48:15 »
i dziekuje bardzo ,o taka konkretna odpowiedz mi chodzilo.pzdr