"Unable to recognize specified IPSW" - redsn0w 0.9.8

  • 2 Odpowiedzi
  • 3037 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dameon

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S 32GB White
"Unable to recognize specified IPSW" - redsn0w 0.9.8
« dnia: Sierpień 09, 2011, 14:28:44 »
Witam,

Mam pewien problem... Otóż... Mam wykonanego JB tehtered dla 4.3.5. Zainstalowałem w Cydii aplikację wymagającą "Reboot device" - więc urządzenie się wyłączało, ja już włączam redsn0w, żeby użyć "Just boot tethered mode right now", ale redsn0w zatrzymuje się na samym ładowaniu softu komunikatem "Unable to recognize specified IPSW". Próbowałem wszelkich sposobów typu zmiana redsn0w - próbowałem na 0.9.8b4 i b3.

Dość istotny szczegół - jeszcze wczoraj na XP HE 32bit działało, wczoraj zakupiłem i zainstalowałem Win 7 64bit. Ale mam w domu 2 komputery. Na tym drugim nadal jest XP 32bit. Nie ma zainstalowanego iTunes'a, ale to raczej nic nie zmienia... Wyświetla się ten sam komunikat w trakcie ładowania softu

Soft 4.3.4 ściągnąłem na 100% całkowicie czysty, zresztą tak jak mówię - wczoraj wszystko bez problemu działało z tymi samymi plikami

Jeśli ktoś zna rozwiązanie i chciałby się podzielić to proszę... Obecnie zostałem bez telefonu

Dzięki  :ok:

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: "Unable to recognize specified IPSW" - redsn0w 0.9.8
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2011, 21:09:20 »
A czasem nie musisz wskazac np. 4.3.3 czy jakiegos nizszego, bo jak Apple czesto poprawialo pierdoly nie ruszajac core, to dev team nie aktualizowal redsn0w bo nie bylo sensu, tylko trzeba bylo starsze FW wskazac...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline dameon

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4S 32GB White
Odp: "Unable to recognize specified IPSW" - redsn0w 0.9.8
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2011, 23:12:17 »
Nie, dla 4.3.5 się wybiera 4.3.4 - wersja redsn0w 0.9.8b4 jak i b3 obsługują ten soft

Ale problem rozwiązany. Ściągnąłem na nowo soft 4.3.4 i wszystko poszło bez problemu. To dosyć dziwne, że soft nie był nigdzie kopiowany, przenoszony, zajmował tyle samo co świeżo ściągnięty (co do bajta rzecz jasna) a tak się działo. Po tym jak mi się udało wybrać skutecznie w redsn0w ten nowo ściągnięty, spróbowałem znowu ten stary - również był błąd