iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł

  • 18 Odpowiedzi
  • 6767 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« dnia: Styczeń 12, 2012, 17:02:41 »
Witam jak w temacie , cena chyba atrakcyjna i jeszcze ubezpieczenie za 15 zł/miesiąć
Ale mam inne pytanie (bo to trochę reklama) Jak myślicie albo coś wiecie orange planuje jakąś odpowiedź na tę ofertę ?

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2012, 17:49:49 »
Witam jak w temacie , cena chyba atrakcyjna i jeszcze ubezpieczenie za 15 zł/miesiąć
Ale mam inne pytanie (bo to trochę reklama) Jak myślicie albo coś wiecie orange planuje jakąś odpowiedź na tę ofertę ?

Przeciez to zadna atrakcja... wręcz bym powiedział ŻENADA...

Umowa 30 miesięcy w tym 120 minut do wszystkich sieci i 250MB internetu. Koszt całości 99,90*30+499+49= 3545 zł i uwiązanie na 30 miesięcy

Teraz Orange: umowa 24 mies. 300 min do wszystkich sieci, 1,5GB transferu bez limitu danych, +30 min do wszystkich przez 6 miesięcy, darmowe hotspoty, darmowe połączenia wewnątrz sieci +1200 minut na jeden numer stacjonarny. Teraz podsumujmy: 89,90*24+1589=3746 i uwiązanie na 24 miesiące, czyli płacisz w sumie 200 zł więcej i masz krótszy kontrakt 180minut więcej +1200 na wybrany numer + darmowe rozmowy wewnatrz sieci + 30 minut (przez 6 miesiecy wiecej) miesięcznie, do tego 6-cio krotnie więcej internetu i darmowe hotspoty...

Teraz sam oceń "rewelacyjną" oferte Ery na którą się tak napalasz.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:04:34 »
Jak dla mnie oferta jest rewelacyjna, tj. w porównaniu do tej poprzedniejszej. Chyba się skuszę.  :O~

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:08:58 »
Jak dla mnie oferta jest rewelacyjna, tj. w porównaniu do tej poprzedniejszej. Chyba się skuszę.  :O~

Jak ktos lubi się robić w bambuko, niech bierze i przepłaca 99 zł za coś co normalnie jest w abo za 25zł ...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:16:24 »
Dobra, OleYek, ciągniesz mnie za język, to rozwinę dyskusję.
Skąd wy bierzecie te tanie iPhony? Pytam poważnie! Człowiek wchodzący do salonu T-Mobile lub Orange zmuszony jest zapłacić 1000zł przy abonamencie ponad 100zł za najtańszą wersję iPhone'a. W Play jeszcze drożej. Co jakiś czas jednak ktoś wspomina, że urządzenie to da się kupić w abonamencie taniej. Gdzie, poważnie, gdzie? Bo obecna oferta jest zdecydowanie tańsza od poprzedniej, na tyle dla mnie atrakcyjna, że zastanawiam się czy nie założyć tematu o podpisywaniu umowy z T-Mobile.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:26:23 »
Tu masz iPhone w TMo za 499 http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/smartfonowa_okazja#iPhone4S ale jak wykazałem wcześniej przeplacasz 4-krotnie za to co dostajesz w abonamencie, wlasnie za to, ze tak tanio masz na dzien dobry telefon, operator w koncu gdzies reszte kwoty telefonu musi odzyskac, prawda ?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2012, 18:30:39 »
Prawda. Cóż, albo jedno, albo drugie.

Wracając do tematu: Oferta o której rozmawiamy skierowana jest tylko i wyłącznie do obecnych klientów. Czyli ja wysiadam.

Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:11:15 »
    Konrad nie jest to tylko dla abonentów t-mobile ale dla wszystkich jednak numeru nie przeniesiesz można wybrać tylko nowy bo przeniesienie numeru z innej sieci na kartę w t-mobile i potem podpięcie go pod ten abonament się nie uda, może jest jakiś inny sposób.
A wracając do tematu nie można powiedzieć ,że abonament jest żenada bo to totalnie indywidualna sprawa co dla jednych jest żenadą to dla innych jest super atrakcyjne jedni lubią ios inni androida. Wszystko zależy od scenariusza jaki jest komu potrzebny. Dla przykładu:
Jak ktoś wydzwoni 30 minut na miesiąc to po co mu przepłacać 200 zł w tamtej taryfie potraktuje tą jak coś w rodzaju wzięcia telefonu na raty a zawsze trochę minut mu zostaje.
Inny przykład w tej taryfie są 120 minut na rozmowy do uni europejskiej extramalnie 120 minut w taryfie orange to 1,70min co daje 120x1,7x30= 6200 zł o tyle iphone w tej taryfie  jest tańszy idąc dalej po wyczerpaniu minut z abonamentu dale rozmowa do uni kosztuje 30 groszy itd.
Inny przykład na co komu 5000 minut do orange czy no limit do play jak większość rozmów ma w t-mobile.
Takich przykładów można przytaczać wiele udowadniając jak jedna taryfa jest lepsza od drugiej.

Mi się w niej podoba ubezpieczenie za 15 zł na 30 miesięcy orange już tego nie daje a spytajcie Ornitologa czy ta usługa jest fajna.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:25:43 »
Zle liczysz, porownaj abonamenty za te sama kwote bo porownales abonament za 99 zl z Tmobile do takiego za 200 z Orange, Ja porownalem te same kwoty miesiecznych zobowiazan, czylo 99,90 Vs 89 zł
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Konrad Radwan

  • ******
  • 2583
  • Płeć: Mężczyzna
  • LIONEL HUTZ!
  • Sprzęt: Sony Xperia Z3, Sony Smartwatch 3
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 13, 2012, 16:57:02 »
    Konrad nie jest to tylko dla abonentów t-mobile ale dla wszystkich

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/taryfy/abonament/smartfonowa_okazja
"Poniższa oferta skierowana jest wyłącznie do Klientów będących obecnie Abonentami T-Mobile."

A przy zamawianiu:
"proszę wpisać swój numer telefonu abonamentowego".

A naprawdę bym się skusił.

Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:33:30 »
Konrad: numeru nie wpisujesz poniżej na niebieskim polu masz listę numerów które możesz sobie wybrać. Wybierasz nowy numer i iphone przychodzi do ciebie z kartą.

Oleyek: co mam porównać ? wysokość abonamentu nie ma znaczenia czy wybierzesz abonament w orange za 50 czy za 150 zł zawsze zapłacisz więcej bo do ceny abonamentu dojdzie ci jeszcze 120 minut  x 1,7 zł co daje 204 zł na miesiąc za telefon do cioci która mieszka gdzieś w Uni a w taryfie t-mobile zejdzie ci to z abonamentu i zapłacę 99 zł.

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:44:33 »
Oleyek: co mam porównać ? wysokość abonamentu nie ma znaczenia czy wybierzesz abonament w orange za 50 czy za 150 zł zawsze zapłacisz więcej bo do ceny abonamentu dojdzie ci jeszcze 120 minut  x 1,7 zł co daje 204 zł na miesiąc za telefon do cioci która mieszka gdzieś w Uni a w taryfie t-mobile zejdzie ci to z abonamentu i zapłacę 99 zł.

Według Ciebie 99% uzytkownikow kupuje komórkę po to, żeby dzwonić za granicę? Porównuje się PODSTAWOWE usługi z których "kowalski" korzysta, a nie takie, które są używane przez promil abonentów. Idąc tym tokiem rozumowania mogę Ci podać że jak będziesz chciał skorzystać z internetu np. do 1GB to dopłacisz jakieś 4tys. zł w TMo/ mies... w porównaniu z Orange ... No litości...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline marek9111

  • **
  • 154
  • Sprzęt: iPhone 4, Nokia C5
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:47:06 »
...nie no, jeżeli ktoś wydzwania 2h/m-c po 1,7 PLN/min do UE :O to rzeczywiście lepszej oferty niż w T-mobile się nie znajdzie  :E

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:54:47 »
...nie no, jeżeli ktoś wydzwania 2h/m-c po 1,7 PLN/min do UE :O to rzeczywiście lepszej oferty niż w T-mobile się nie znajdzie  :E

Ja wydzwaniam po kilkanaście godzin/mies po całej EU i USA i kosztuje mnie to parenaście do 50 zł/mies. w zależności do kogo w danym miesiącu częściej dzwonię... Musiał bym być nawiedzony, żeby wydzwaniać z komórki, bo i tak nawet w abo wychodzi drozej.

Jak ktoś ma już w abo, to jest to miły dodatek, ale nikt nie wibiera abo pod tym kątem. Zresztą to widać po postach, bo wszyscy się napalili na iP za 499zł i mają klapki na oczach, że nie dość że dostają drogie abo, że na 30 mies to jeszcze kilkakrotniej mniej niż u konkurencji. Ważne, że będzie iPhone i będzie można poszpanować w szkole/na dzielnicy ... abo się za jakiś czas przestanie płacić i ucieknie do innej sieci .... O czym my tu dyskutujemy ?
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2012, 19:48:56 »
T-mobile ma gorszą /droższą ofertę, niż w kwietniu 2011 miała Era.

*

Offline marek9111

  • **
  • 154
  • Sprzęt: iPhone 4, Nokia C5
Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2012, 12:00:56 »
bo wszyscy się napalili na iP za 499zł i mają klapki na oczach

Szacun dla działu marketingu T-Mobile dawniej Ery, od początku funkcjonowania mieli pięknie, cukierkowo wręcz opakowaną "badziewną" ofertę, do której ludzie ciągnęli jak ćmy do ognia. No ale w biznesie o to chodzi...

Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2012, 12:48:18 »
Konrad: numeru nie wpisujesz poniżej na niebieskim polu masz listę numerów które możesz sobie wybrać. Wybierasz nowy numer i iphone przychodzi do ciebie z kartą.

Nie ma możliwości kupna iphona przez stronę, nie wpisując nr telefonu... Wywala że formularz niekompletny.

Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2012, 13:19:25 »
Faktycznie mój błąd pozostaje poszukać znajomego i cesja ale to trochę zachodu.

Odp: iphone 4s 16mb w t-mobile za 499 zł abonament 99 zł
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2012, 13:27:55 »
Niekoniecznie, wystarczy w pierwszej kolejności podpisać umowę na najniższy abonament w wysokości 19,90zł (bez telefonu), a następnie podpisać umowę na iphona. Ale to już wychodzi suma prawie 120zł więc przestaję się to już całkowicie opłacać.