Iphone 4s "Brak sieci"

  • 5 Odpowiedzi
  • 7172 Wyświetleń

0 użytkowników i 0 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline jacus616

  • 19
  • Sprzęt: Spv M3000
Iphone 4s "Brak sieci"
« dnia: Sierpień 13, 2013, 19:23:33 »
Witam. Około 2 miesięcy temu kupiłem iphone na gieldzie i wszystko działało bez zarzutu aż do pewnego dnia. Przerwało mi połączenie z edge, pomyślałem że restore mi może pomóc ale nic nie pomogło. Gdy zmienię w ustawieniach wyszukiwanie sieci na ręczny pokazuje się lista sieci w zasięgu, lecz po wybraniu jakiejkolwiek wyskakuje monit "Brak Sieci". Telefon fabrycznie bez simlocka z niemieckiej sieci vadafone

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Iphone 4s "Brak sieci"
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2013, 20:32:50 »
Może kradziony, znalazł się na stopliście i sieć go odrzuca. Niestety sieci niezbyt często aktualizują owe stoplisty.
Lost in universe.

*

Offline jacus616

  • 19
  • Sprzęt: Spv M3000
Odp: Iphone 4s "Brak sieci"
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2013, 20:55:32 »
Jeżeli by był kradziony to nie działał by w Niemczech a nie w Polsce. Do tego sprawdzałem i nie widnieje na black liście także nie wiem o co chodzi.

*

Offline damkol

  • ****
  • 837
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tajne przez poufne.
Odp: Iphone 4s "Brak sieci"
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:01:31 »
Bzdura, sieci wymieniają się stoplistami nie tylko wewnątrz kraju w którym operują. No i ciekawe skąd masz dostęp do owych
stoplist.
Oczywistym jest sprawdzenie z inną kartą sim, oraz kartę która się nie loguje sprawdzić w innym aparacie.
Lost in universe.

*

Offline jacus616

  • 19
  • Sprzęt: Spv M3000
Odp: Iphone 4s "Brak sieci"
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:37:12 »
Imei sprawdzalem NA I unlock.net i man status ze nie jest blokowany. Moze jakas inna stronka bedzie bardziej wiarygodna

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Iphone 4s "Brak sieci"
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2013, 21:58:29 »
Imei sprawdzalem NA I unlock.net i man status ze nie jest blokowany. Moze jakas inna stronka bedzie bardziej wiarygodna

Sprawdź checkmend, najbardziej chyba wiarygodne sprawdzanie. Operatorzy wymieniają się listami, sporadycznie i nie zawsze ale np. urządzenia zablokowane w UK nie działają też w Skandynawii.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.