Opinie o HTC IOLITE

  • 1 Odpowiedzi
  • 4426 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Gemis

  • ***
  • 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gemis Home Page
  • Sprzęt: były:(Palm III => PalmIIIxe => iPaq3970 =>SPVC550=>HTC Trinity), jest:(iPaq rx3715 and HTC Iolite)
Opinie o HTC IOLITE
« dnia: Czerwiec 30, 2009, 22:37:37 »
Może posiadacze owego sprzętu podzielą się własnymi odczuciami.
Zacznę ja;)

Na PLUS:

+ niesamowita szybkość, wszystko sie dzieje bez dłuższego pomyślunku. Położony obok iphona, działał wyraźnie sprawniej!! ( z spb mobile shell 3.0 ). No ale 256 RAMU i ponad 500 MHz przy QVGA MUSI latać ;)
+ długość życia na baterii 4-5 dni bez doładowywania w mym przypadku.
+ stabilność systemu. Soft rest tylko i wyłącznie na własne życzenie. Żadnych niedozwolonych operacji, jak na razie ;)
+ jakość wykonania nic nie trzeszczy, matowa obudowa zgrabny i lekki. Wzbudza zaufanie i nie trąci kiczem.


Na MINUS:

- małe wsparcie producenta
- kółko - jest fajne i przydatne ( do powiększania np. ) ale przydałaby się opcja wyłączenia, gdyż w grach może być wkurzające :/
- na razie nie rozwiązany problem z ładowaniem ( raz do 70% raz do 100% ) ale to zależy od modelu podobno ;)
- zbyt lekki rysik - ekran wymaga przez to nienaturalnie mocniejszego dotykania ;)  ( dotyk palcem świetny i delikatny )
- brak oficjalnego polskiego systemu
- małe wsparcie na XDA ( sprzęt mało popularny )

Wcześniej miałem HTC Trinity, sprzęt uważany za szybki, ale ten mnie powalił szybkością. Mapy google przez hdspa/wifi po prostu śmigają, tak samo każde inne oprogramowanie.

Odp: Opinie o HTC IOLITE
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2009, 10:58:47 »
Może posiadacze owego sprzętu podzielą się własnymi odczuciami.
Zacznę ja;)

Na PLUS:

+ niesamowita szybkość, wszystko sie dzieje bez dłuższego pomyślunku. Położony obok iphona, działał wyraźnie sprawniej!! ( z spb mobile shell 3.0 ). No ale 256 RAMU i ponad 500 MHz przy QVGA MUSI latać ;)
+ długość życia na baterii 4-5 dni bez doładowywania w mym przypadku.

U mnie 2, no ale ja mam cały czas włączone BT i wifi :)

Cytuj
+ stabilność systemu. Soft rest tylko i wyłącznie na własne życzenie. Żadnych niedozwolonych operacji, jak na razie ;)
+ jakość wykonania nic nie trzeszczy, matowa obudowa zgrabny i lekki. Wzbudza zaufanie i nie trąci kiczem.


Na MINUS:

- małe wsparcie producenta
- kółko - jest fajne i przydatne ( do powiększania np. ) ale przydałaby się opcja wyłączenia, gdyż w grach może być wkurzające :/
- na razie nie rozwiązany problem z ładowaniem ( raz do 70% raz do 100% ) ale to zależy od modelu podobno ;)
- zbyt lekki rysik - ekran wymaga przez to nienaturalnie mocniejszego dotykania ;)  ( dotyk palcem świetny i delikatny )

I za krótki, przez co niewygodnie się go w dłoni trzyma, przydałby się teleskopowy

Cytuj
- brak oficjalnego polskiego systemu
- małe wsparcie na XDA ( sprzęt mało popularny )

Wcześniej miałem HTC Trinity, sprzęt uważany za szybki, ale ten mnie powalił szybkością. Mapy google przez hdspa/wifi po prostu śmigają, tak samo każde inne oprogramowanie.


Dodam jeszcze fajnie rozwiązane SMSy - jak czat, zarówno wychodzące jak i przychodzące są przypisane do konkretnego kontaktu i ułożone chronologicznie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 11:00:59 wysłana przez grejon »