Glofiish zamilkł. (Cisza w słuchawce podczas rozmowy)

  • 34 Odpowiedzi
  • 13986 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Glofiish zamilkł. (Cisza w słuchawce podczas rozmowy)
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 09, 2010, 21:20:23 »
Nie chce mi się już rozbierać Etena, ale DONOSZĘ wszem i wobec, że gniazdo słuchawkowe ma dwa styki rozłączne, a nie jeden jak już zostało opisane wcześniej. Ja swoje gniazdo dokładnie i precyzyjnie "roztrzaskałem". Przedstawiam poglądową fotkę przed unicestwieniem gniazda. Opis jak widać i schematycznie zaznaczone styki. Styk w przypadku tej fotki znajdujący się na góra/środek jest na samym dole gniazda i widać go dopiero po całkowitym w tym miejscu pozbyciu się plastiku.

Miłej zabawy życzę  :ok: i nie piszcie więcej o głośniczku. Ja swoje gniazdo całkiem rozebrałem pozostawiając tylko zwarte styki i zaślepiłem otwór po gnieździe stylowym czarnym kawałeczkiem karty kredytowej  :grin:

Odp: Glofiish zamilkł. (Cisza w słuchawce podczas rozmowy)
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 10, 2010, 12:26:30 »
glosniczek wymienilem wczoraj i dzialal  rano chce dzwonic nie dziala..

Odp: Glofiish zamilkł. (Cisza w słuchawce podczas rozmowy)
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 10, 2010, 15:53:29 »
No przecież post wyżej napisałem. GŁOŚNICZEK MIAŁEŚ DOBRY . Masz ciągle uwalone gniazdo słuchawkowe. Poprostu szytaj ze zrozumieniem. :-?

*

Offline BliSki

  • *****
  • 1059
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: M700
Odp: Glofiish zamilkł. (Cisza w słuchawce podczas rozmowy)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 10, 2010, 22:36:42 »
Polecony, dzięki za super opis gniazda  :ok: podlinkuję w FAQ.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Znajdziesz mnie także na: http://forum-laptopy.info.pl/
Sygnatura zatwierdzona przez administrację.

Odp: Glofiish zamilkł. (Cisza w słuchawce podczas rozmowy)
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 24, 2010, 12:09:40 »
W momencie jak rozkładałem na czynniki pierwsze swoje gniazdo etenowskie to dla lepszego widoku robiłem fotki i oglądałem na kompie zamiast używać słabej lupy (uważam to za dobry sposób). Teraz wykopałem te zdjęcia i wklejam je dla potomnych. Jak pisałem w poście nieco wyżej i pokazałem fotki poglądowe, teraz można naocznie się przekonać jak to wygląda.