Słownik T9 po angielsku w HP 614C

  • 24 Odpowiedzi
  • 6738 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Krathor

  • 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S / Omnia2 / Palm m515 / HP iPAQ rx5940
Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« dnia: Maj 20, 2008, 12:14:22 »
Witam wszystkich.
Mam od kilku dni 614'tkę w wersji polskiej, co mnie bardzo cieszy. Stwierdziłem jednak że słownik T9 obsługuje tylko język polski. W każdym razie nie znalazłem opcji przestawienia na język angielski, co byłoby mi bardzo przydatne w pracy. Czy ktoś wie jak można by "wrzucić" słownik w języku angielskim tak żeby można było przełączać się między językami?
Tomek
a.k.a Krathor

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 04, 2008, 19:33:01 »
Zrobilem to i dziala ok. Walcze wlasnie z odwrotnym problemem, mysle ze w 2-3 dni to skoncze i dam wtedy dam watek z obytwoma opisami.

Z grubsza potrzebujesz dograc trzy pliki jezykowe z wersji eng do katalogu Windows\tegic\et9
et9.sqr.english.kdb
ENlbUN_xt9s.ldb
enhpd.kdb

i troche grzebnac w kilku rejestrach.

Szczegoly soon.

*

Offline seleron

  • 30
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 08, 2008, 16:40:41 »
Netzmark mógłbyś powiedzieć co i jak zmienić ? Interesuje mnie szczególnie dodanie polskiego xt9. Za pliki do podmiany też bym bardzo podziękował !

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 08, 2008, 20:48:45 »
 Moja idea jest nie "zamiast" tylko "dodatkowo" nowe jezyki. Wiec nic sie nie podmienia tylko dodaje.

Jesli masz wersje OS angielska to:
Musisz dograc do Windows/Programs/tegic/et9 nastepujace pliki:
- et9.sqr.polish.kdb
- PLlsUN_xt9.ldb
- plhpd.kdb

oraz zmodyfikowac rejestry nastepujaco:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9]
"DefaultLanguage"=dword:00000115
"AvailableLanguages"="0115,0109,0110,010A"
"InstallFolder"="\Windows\programs\tegic\eT9"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\IME\KdbFiles]
"0615"="plhpd.kdb"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\Sip\KdbFiles]
"0915"="eT9.SQR.Polish.kdb"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\Sip\LanguageKeyboardIDMapping]
"0115"="0915"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\Sip\Bitmaps]
"0915"="eT9.SQR.English.bmp"
"0909"="eT9.SQR.English.bmp"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\LdbFiles]
"0115"="PLlsUN_xt9.ldb"

Dziala na 100% - powodzenia. Plikow narazie nie bardzo mam gdzie wsadzic do udostepnienia, wkrotce sie postaram gdzies je dodac ale poki co musisz szukac.
Napisane: Wrzesień 08, 2008, 20:40:11
Jesli masz wersje OS polska to:
Musisz dograc do Windows/tegic/et9 nastepujace pliki: [uwaga pliki te siedza w innym katalogu niz w wersji OS-ENG wiec PL-e tez tam wsadzilem]
- et9.sqr.english.kdb
- ENlbUN_xt9s.ldb
- enhpd.kdb

oraz zmodyfikowac rejestry nastepujaco:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9]
"DefaultLanguage"=dword:00000115
"AvailableLanguages"="0109,0115"
"InstallFolder"="\windows\tegic\et9"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\LdbFiles]
"0109"="ENlbUN_xt9s.ldb"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\Sip\Bitmaps]
"0909"="eT9.SQR.English.bmp"
"0915"="eT9.SQR.English.bmp"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\Sip\KdbFiles]
"0909"="eT9.SQR.English.kdb"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\Sip\LanguageKeyboardIDMapping]
"0109"="0909"
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\IME\KdbFiles]
"0609"="enhpd.kdb"

Dziala na 100% - powodzenia.

*

Offline Bigu1975

  • ***
  • 349
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: H 1910, H 2210, Hx2490b, HP 614c, Xperia X1 (na sprzedaż), Hx4700, HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 08, 2008, 22:05:16 »
No pięknie, szacuneczek. teraz tylko przetestować.
Wyślę Ci na PW mój adres email - jak mi podeslesz pliczki to umieszcze je na rapidSharze.

Pozdrawiam,
Bartosz

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 08, 2008, 22:54:09 »
Ok, juz Ci wyslalem, dzialaj :-), i dzieki za pomoc w udzieleniu pliczkow innym.

Mnie osobiscie interesuje tez dodanie wersji rosyjskiej ze wzgledow na duzo kontaktow ktore tam mam. Wiec jesli moze przypadkowo masz takie pliki to podeslij mi. Jak nie to wyciagne je z P750 bo tam sa chyba w standardzie zalaczone...

- ruhpd.kdb
- eT9.SQR.Russian.kdb
- eT9.SQR.Russian.bmp
- RUlsUN_xt9.ldb

*

Offline Bigu1975

  • ***
  • 349
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: H 1910, H 2210, Hx2490b, HP 614c, Xperia X1 (na sprzedaż), Hx4700, HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2008, 23:06:14 »
Witam,

Podaje link do plików, które wyprodukował i podesłał mi Netzmark:
http://rapidshare.com/files/143711292/Slowniki.zip

Jeszcze nie testowałem ale zaraz to zrobię.

Oczywiście podziękowania dla Netzmarka za ciężką pracę.

Edit:
Mam WM6.1 ENG - użyłem pliku: howtoaddPLtoENG[60-61].zip
Tam skopiowałem pliku do odpowiedniego katalogu + odpaliłem plik rejestru: *changesonly* i...
Klawiatura zaczęła tylko wprowadzać tylko cyfry...

Może robię coś źle - to moja 14 godzina pracy dzisiaj wie mam generalnie mętlik... (może)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2008, 23:28:12 wysłana przez Bigu1975 »

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 09, 2008, 01:52:42 »
Hmm, dziwne, u mnie to dziala wlasnie w tej chwili na 6.1/1.4. Masz taki efekt dokladnie w ktorym "miejscu" bedac? Masz wlaczony "Keyboard" czy "et9", jesli "et9" to jaki jezyk? Na wszystkich jezykach ten sam efekt?

Moze sprawdz "manualnie" wszystkie wpisy w rejestrach i porownaj je z "tegic61orig+PLadded.reg".

*

Offline Bigu1975

  • ***
  • 349
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: H 1910, H 2210, Hx2490b, HP 614c, Xperia X1 (na sprzedaż), Hx4700, HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 09, 2008, 10:33:28 »
Witam,

Niestety praca, którą wykonuje w tym tygodniu nie pozwala mi na głębsze zabawy z iPAQiem. Dlatego wczoraj bez zbytniej uwagi odpaliłem ten plik rejestru nie wnikając zbytnio (czego zwykle nie robię ;) ). Przypłaciłem to HR :)
Oczywiście po HR zrobiłem to jeszcze raz - z tym samym rezultatem.
Objawy:
- podczas pisania SMSa - wszystkie klawisze sprzętowe działają tylko jako cyfry.
Nie mogę nic zmienić przytrzymując * - iPAQ nie reaguje na to. Jak ręcznie kliknę w ustawianie klawiatury to mogę wybrać XT9 i rożne języki w tym polski ale nic to nie zmienia. Generalnie zmiana ustawień dla klawiatury powoduje dziwne zmulenia sprzętu :)
- ale już w Wordzie gdzie klawiatura sprzętowa pisze też tylko cyfry, jak przytrzymam * mam menu wyboru. ale żadna zmiana nic nie daje.

Jak znajdę więcej czasu to popatrzę w rejestry (ale najpierw muszę skończyć ten cholerny projekt nad którym pracuje).

Pozdrawiam,
Bartosz

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 09, 2008, 12:09:06 »
Mam podobnie jak Ty z czasem i iPAQa katuje raczej nocami w zwiazku z tym :-)

Wyslij mi na mail swoj rejestr software\tegic i zawartosc katalogu windows\programs\tegic\et9 (moze byc printscreen, chodzi mi tylko zeby zobaczyc jakie masz tam pliki).
W zasadzie jedyna roznica miedzy naszymi urzadzeniami jest taka ze ja mam caly czas mimo przejscia na eng w HPAplecie wpis LanguagePolish a Ty nie. Ale szczerze mowiac nie wydaje mi sie zeby to mialo znaczenie bo WM raczej z tym nie odwoluje sie do sprzetu tylko do swoich plikow i rejestrow.

*

Offline seleron

  • 30
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 10, 2008, 00:47:38 »
U mnie jest to samo co u Bigga mimo importowania samych poprawek badź całego wpisu dotyczącego xt9 ...
Napisane: Wrzesień 10, 2008, 00:42:39
Mam WM 6.1 v1.4. Przeszedłem z WM 6 ENG.

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 10, 2008, 00:58:46 »
Ja tez mam WM6.1/1.4 z tym ze przeszedlem z wersji 6.0PL. Trudno mi powiedziec gdzie tkwi blad :-( bo u mnie wszystko dziala jak trzeba.

Powiedz mi:
- wylistuj jakie dokladnie masz pliki w katalogu Windows\programs\tegic\et9
- podaj wielkosc plikow ktore dograles (tych sciagnietych z rapideshare'a). "Zmierz" je w PC.


*

Offline seleron

  • 30
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 10, 2008, 11:11:19 »
et9.sqr.polish.kdb - 6,48 KB (6 639 bytes)
plhpd.kdb - 1,43 KB (1 472 bytes)
PLlsUN_xt9.ldb - 249 KB (255 454 bytes)

Wszystkie pliki z katalogu tegic\et9 w zrzutach w załączniku.

Pomoże Ci jakiś wycinek rejestru z mojego IPAQa ?
Napisane: Wrzesień 10, 2008, 10:53:04
HURA ! Jest sukces !
Zadziałało gdy zmieniałem lub tworzyłem wszystkie wpisy ręcznie w rejestrze. Musi być jakaś niezgodność z tymi wyimportowanymi zmianami z Twojego rejestru.
Wielkie dzięki Netzmark, a skąd w ogóle wiedziałeś co zmieniać ;) masz może jakąś mądrą książkę na temat WM ?

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 10, 2008, 12:24:04 »
Uff, ulzylo mi bo siedzialem jescze wczoraj i patrzylem ki czort - w phonie mialem dokladnie to samo co w pliku, nawet probowalem jakies zmiany robic zeby oglupic ustrojstwo i nic...

Eksporty pochodza z jakiegos programu ktory eksportuje rejestry poprzez active-synca. On chyba faktycznie cos miesza bo np. DefaultLanguage na PC widze 277 a po eksporcie jest 0115. Z tym ze nie pisalem o tym bo jak zmienilem recznie na inny to i tak to nie mialo znaczenia w dzialaniu a reszta byla ok.

Jak mi ktos da linka do jakiegos sprawdzonego regedytora co pozwoli wykreowac "lustro" rejestru w telefonie i wrzucic na karte to przesle prawidlowy plik. Moze "wszystkowiedzacy" Bigu1975 z tym pomoze??? :-) Bigu, to nie sarkazm, naprawde doceniam uzytecznosc Twojej wiedzy :-)


Seleron, zero ksiazek, zero wiedzy - tylko grzebanie po forach. Sporo zerznalem z informacji dotyczacych HTC i P750. Jest sporo analogii :-) .

*

Offline seleron

  • 30
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 10, 2008, 15:33:22 »
No to może teraz ja w czymś pomogę  :)
Użyłem Resco Registry Explorer żeby zmienić/dodać, a później wyeksportować klucze. Oto mój cały klucz od et9. Po imporcie powinno zmienić się tylko w rejestrze to co trzeba. Dzięki za info Netzmark. A z jakiegoś konkretnego forum korzystasz ? Widziałem, że z tego rosyjskiego skąd jest WM 6.1 ;P niestety "ja nie gawarit pa ruskij" (czy jakoś tak). Możesz coś podać wartego uwagi ? Osobiście mogę polecić [PIRACTWO]]www.[PIRACTWO][/url]. Sporo można tam dla siebie znaleźć. Bardzo prężnie się rozwija jeśli chodzi o soft ;P.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki Netzmark !
Napisane: Wrzesień 10, 2008, 15:30:15
Co do tego DefaultLanguage to wartość 277 w DEC odpowiada w Hex edytorze 115 ;P

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 10, 2008, 15:52:54 »
Jeeezu, Seleron nie wpadlem na to hex/dec 277/115 choc to oczywiste jak drut. Moze dlatego ze gdy na to patrzylem jak idiota to bylo juz po 2-giej w nocy...

Dzieki za rejestr, moze niech Bigu odpali go u siebie i sie wypowie czy mu dziala. Niestety niespecjalnie widze powod problemow porownujac Twoj i moj reg. Nie bede nikomu wmawial, ze sie na tym jakos szalenie znam wiec moze jednak cos tam istotnego jest...  A powiedz czy zauwazyles jak wygladal rejestr [HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9\LdbFiles] po odpaleniu u Ciebie mojego rega.
Tak:
"0115"="PLlsUN_xt9.ldb"
"0109"="ENlbUN_xt9s.ldb"
"0110"="ITlsUN.ldb"
"010A"="ESlsUN.ldb"
Czy tak:
"0115"="PLlsUN_xt9.ldb"

Bo moze moj reg pokasowal inne potrzebne wpisy w rejestry a pozostawil tylko te moje i stad Wasze problemy???
Napisane: Wrzesień 10, 2008, 15:45:01
www.[PIRACTWO] tez przegladam i wykorzystuje jak sie da, fakt sporo tam jest ciekawych programow.
Ale jesli chodzi o takie zabawy jak lamanie ROM'ow to jednak bardziej licze na Wschod niz Zachod :-)
Ja tez "govoriu" dosc slabo ale za to prawie codziennie ze wzgledu na firme w ktorej pracuje - wiec sie przyzwyczailem do tego brzmienia :-)

Poza tym:
http://www.modaco.com
http://forum.xda-developers.com

*

Offline CaSspeR

  • ****
  • 595
  • Płeć: Mężczyzna
  • Android User
  • Sprzęt: HTC HD2 with ANDROID; Asus Transformer 32GB
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 10, 2008, 16:06:09 »
Żeby nie zaśmiecać forum i nie zakładać nowego tematu. Czy jest jakaś możliwość, żeby do WM 6.1 EN zaimportować polskiego Voice Commandera?

*

Offline seleron

  • 30
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 10, 2008, 16:31:31 »
Wstyd się przyznać, ale po imporcie wpisów nie sprawdzałem jak wyglądał rejestr ...
Jedyną zmianę jaką wprowadziłem to w tym kluczu zamiast tego co podałeś:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Tegic\eT9]
"DefaultLanguage"=dword:00000115

wpisałem "0115" (wydawało mi się to bardziej odpowiednie, ale nie wydaje mi się by to było istotne)

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2008, 19:13:04 »
CaSspeR, mysle ze zastapienie angielskiego polskim jest bezproblematyczne ale dodanie drugiego to juz raczej wiecej zabawy w rejestrach. Tylko po co... ja naprawde nie seplenie a on i tak mnie ani w zab nie rozumie, porazka jakas - oczywiscie moze tylko wedlug mnie... ja stracilem zainteresowanie jak sie tym badziewiem pobawilem.

Zrob sobie kopie plikow ktore masz nizej w zalaczniku (na wszelki wypadek zebys mogl wrocic do punktu wyjscia), poczym podmien je zalaczonymi wzietymi z wersji PL. Tylko nie sztuka po sztuce bo sie do siebie wzajemnie odwoluja a raczej wszystkie naraz. Co prawda niektore z nich byc moze sa zbedne - ale kto nie probuje to nie ma efektow :).
Pochwal sie o wynikach, powodzenia.
Napisane: Wrzesień 10, 2008, 19:10:49
Sorry, za duzo tego, nie dam rady Ci tu wkleic wszystkiego. Sam vc.exe jest zdaje sie najmniej wazny.  Jak chcesz to wyslij mi na PW adres mail to Ci pchne komplet.

*

Offline CaSspeR

  • ****
  • 595
  • Płeć: Mężczyzna
  • Android User
  • Sprzęt: HTC HD2 with ANDROID; Asus Transformer 32GB
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 10, 2008, 20:09:19 »
Dzięki za zainteresowanie tematem. Szczerze mówiąc w moim przypadku Voice działa dość dobrze, używam go najczęściej rano jak wstaję żeby się dowiedzieć która godzina bez otwierania oczu i w przypadku gdy chcę zadzwonić do kogoś, żeby sam nawiązał połączenie. Zauważyłem, że im bardziej się starasz wyraźnie mówić, tym większe głupoty wychodzą. Staraj się mówić do niego tak jak mówisz normalnie. :) Oczekuję na obiecane pliki i zabieram sie za podmiankę.

Pozdrawiam

*

Offline Bigu1975

  • ***
  • 349
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: H 1910, H 2210, Hx2490b, HP 614c, Xperia X1 (na sprzedaż), Hx4700, HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 10, 2008, 23:45:20 »
Panowie Netzmark, Seleron

To rzeczywiście działa - po załadowaniu pliku Selerona ruszyło. Mała rzecz a cieszy.
Szacuneczek.

Dzięki i pozdrawiam,
Bartosz

*

Offline seleron

  • 30
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 11, 2008, 05:54:21 »
Przygotowałem CABa, który robi to wszystko automatycznie bez możliwości jakiejkolwiek pomyłki, a do tego z możliwością odinstalowania. Jeśli moglibyście go sprawdzić, bo sprawdzałem tylko polski słownik. Ten jest zrobiony analogicznie, ale różnie to bywa ...
Link do postu z polskim CABem:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=108333.0

A tutaj jest angielski do WM 6 PL

*

Offline scottie

  • *
  • 97
  • Sprzęt: Palm Pre2, (HTC TP2 + AM Europe)
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 11, 2008, 10:01:44 »
Przygotowałem CABa, który robi to wszystko automatycznie bez możliwości jakiejkolwiek pomyłki, a do tego z możliwością odinstalowania. Jeśli moglibyście go sprawdzić, bo sprawdzałem tylko polski słownik. Ten jest zrobiony analogicznie, ale różnie to bywa ...
Link do postu z polskim CABem:
http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=108333.0

A tutaj jest angielski do WM 6 PL


Potwierdzam, że da się zainstalować i odinstalować. Cool - świetna robota. Ale mam pytanko:
- czy w polskim xt9 są już zapisane jakieś słowa?
- u mnie wyświetlają się tylko cyferki, nie wyświetla żadnych literek-słów, także jak wybiorę xt9 English (po odinstalowaniu caba, xt9 English działa już poprawnie i oczywiście literko-słowa się pojawiają)
Bigu miał taki problem, patrząc na wczesniejsze wpisy, chyba...


Mam WM 6.1 1.4 Eng, wcześniej 6.0 Eng.

Pozdrawiam, Adrian

*

Offline Netzmark

  • **
  • 137
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HP-614c
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 11, 2008, 10:50:40 »
Scottie, to znaczy ze nie zaimportowaly Ci sie poprawnie rejestry. Jak masz czym to sprawdz recznie wpisy w nich.
Albo uzyj zalaczonego wyzej przez Selerona rega, lub dolaczonego nizej mojego nowego pliku wyeksportowanego przez "KilmistRegEdit" (free tool). Jesli zaimportujesz tym samym programem to musi dzialac, jesli innym to ja juz sam nie wiem - tez powinno bez problemu ale jak widzisz niektorzy mieli klopoty z tymi importami...

*

Offline CaSspeR

  • ****
  • 595
  • Płeć: Mężczyzna
  • Android User
  • Sprzęt: HTC HD2 with ANDROID; Asus Transformer 32GB
Odp: Słownik T9 po angielsku w HP 614C
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 11, 2008, 20:58:34 »
CaSspeR, mysle ze zastapienie angielskiego polskim jest bezproblematyczne ale dodanie drugiego to juz raczej wiecej zabawy w rejestrach. Tylko po co... ja naprawde nie seplenie a on i tak mnie ani w zab nie rozumie, porazka jakas - oczywiscie moze tylko wedlug mnie... ja stracilem zainteresowanie jak sie tym badziewiem pobawilem...

A więc tak. Zassałem te pliczki od Ciebie, rozpakowałem i za pomocą resco explorera wrzuciłem je wszystkie do katalogu Windows. Zrobiłem po tym soft reset i gdy się maszynka podniosła nacisnąłem guzik od VC i niestety zonk. Nadal VC mówi po angielsku i napisy są po angielsku. Próbowałem mówić po polsku, nie reagował, po "mojemu angielskiemu" też mnie nie rozumiał. Wydaje mi się, że chyba jednak jest jeszcze potrzebne jakieś grzebanko w rejestrze, a to już mnie niestety przerasta. Jeżeli ktoś by mial jakiś pomysł to byłbym wdzięczny. Pozdrawiam