Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)

  • 6 Odpowiedzi
  • 3249 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)
« dnia: Maj 09, 2008, 17:30:18 »
Bez wprowadzenia przejdę do sedna sprawy.
Od kilku dni nie mogę zsynchronizować iPoda Touch (uznałem, że to praktycznie to samo co iPhone, więc nie ma różnicy jak chodzi o dział, a ten na pewno jest lepszy jeśli przydzielać według komunikatu, który otrzymuję).
Otóż otrzymuję taki oto błąd:
"iTunes nie mógł połączyć się z iPhone "" z powodu nieznanego błędu (0xE8000001)." :-?

Przekopałem całe google i nie znalazłem rozwiązania (żadne nie działa). Trzy razy przeinstalowywałem iTunes na różne sposoby i grzebałem w wielu miejscach, ale na nic się zdały moje próby naprawienia tego dziadostwa :(  Pierwszy raz jestem bezradny zupełnie i moje grzebanie nic nie pomaga, więc przy okazji trochę się zbulwersowałem :wink:
Zauważyłem, że na komputerze nie mam usługi "iPodService", a przynajmniej nie jest ona widoczna wśród usług (PPM klikamy na "Mój komp.", wybieramy "Zarządzaj", potem "Usługi i aplikacje" z menu po lewej, a na końcu "Usługi"), a z tego co wiem to powinna tam być. Pomimo tego usługa widnieje na liście procesów (alt + ctrl + delete)...
Oczywiście wielokrotnie rebootowałem iPoda i PC, ale nadal nie ma żadnych postępów.

Dodam, że nic nie mąciłem w iPodzie, a jedyne co mogło tak wpłynąć na iTunes to instalacja nowych sterowników (USB 2.0), ale na poprzednim systemie (teraz mam czystszy) wszystko działało poprawnie bez takich jaj.. :/ Oczywiście iPod jest wykrywany przez Windowsa XP, którego używam.


Macie jakieś sugestie?

P.S: Rozpisałem się strasznie, ale to dlatego, że zależy mi na tym, żeby to zwalczyć. Mogę nawet zamieścić screeny jakieś jeśli będzie trzeba.
Z góry dzięki za pomoc!

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 09, 2008, 18:16:59 »
Ja sie osobiscie nie spotkalem z czyms takim... moze restore  :P Nie mam pomyslow... a odinstaluj sterowniki i zobacz czy wroci do normy...
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2008, 12:49:21 »
Jak to odinstaluj sterowniki? :P Przecież już chyba z 4 albo 5 razy odinstalowywałem iTunes i instalowałem na nowo :P
Możliwe, że to wina tego, że nie mam jakby dodanej usługi iPodService na liście usług pomimo tego, że ona jest uruchomiona. W sumie to dziwne bo nie wiem jak sprawić żeby była :/ Do restore mi się jakoś nie pali bo to pewnie nie pomoże (na 99% wina pieprzonego windowsa...) :-? Cały czas mam jakieś problemy z tą j%#$&@*^ą windą... A żadnych programów niewiadomego pochodzenia nie instaluję, nie ściągam, więc nie miało co namieszać. Jedyne co mogło to te sterowniki USB 2.0, ale to kiepskie wytłumaczenie, bo na poprzednim systemie (ten jest czysty..) działało wszystko bez problemu po ich zainstalowaniu... Ana no i oczywiście używam najnowszej wersji iTunes.

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 10, 2008, 12:59:12 »
Mowilem o sterownikach  :P A z inna winda mozesz sprawdzic czy dziala wszystko poprawnie? Jak tak to wina Windowsa. Niraz Windows tak ma, ze nawet czysty umie sie wysypac. Zreszta nie tylko windows, bo wlasnie ubilem Leoparda i nie wiem jak to zrobolem   :grin:
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.

*

Dino_Zaurus

Odp: Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2008, 22:21:32 »
tiger Tiger i jeszcze raz Tiger...dysk z Leopardem lezy u mnie zafoliowany gdzies pod biurkiem , ...i pewnie jeszcze polezy

*

Offline Nameless

  • *****
  • 1393
  • Płeć: Mężczyzna
    • PDAclub.pl
  • Sprzęt: iPod Touch, iPAQ 2210, Palm m515 i Nokia 6820
Odp: Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 10, 2008, 23:39:13 »
I tak musiałem wkrótce przeinstalować windowsa i właśnie to zrobiłem bo nie wytrzymałem :P Oczywiście wszystko działa prawidłowo ;)

~..in a Rub-a-duB style..in a Rub-a-duB style..~

*

Offline Ganwilk

  • **
  • 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://jakieautko.eu/
  • Sprzęt: Iphone 3g 8gb
Odp: Problem z iTunes i iPodem Touch (Błąd 0xE000001)
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 18, 2008, 14:15:56 »
Ja miałem ten sam błąd  i wystarczyło że odblokowałem ipoda  i się samo naprawiło :P