Poczta e-mail w Play i po Wi-Fi.

  • 4 Odpowiedzi
  • 2850 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Poczta e-mail w Play i po Wi-Fi.
« dnia: Marzec 04, 2008, 16:39:36 »
Witam serdecznie. Prośbę mam. Kupiłem sobie Tośkę g900 żeby mieć dostęp do poczty, internetu itp.
O ile z siecią nie ma problemu łącząć się przez Play o tyle nie mogę poradzić sobie z pocztą przes G3 i internetem i pocztą po Wi Fi.
Skrzynka skonfigurowana, wszystkie serwery i hasła wpisane, tyle, że wyświetla komunikat, że przy obecnych ustawieniach nie jest możliwe uzyskanie połączenia.
Co robić??
Problem jest też przy połączeniu Wi-Fi. Nie mogę dostać się anie do internetu (przeglądanie stron www) ani sprawdzić poczty. Może mi ktoś wytłumaczy jak krowe na miedzy co zrobić?
:)

Odp: Poczta e-mail w Play i po Wi-Fi.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2008, 00:49:10 »
Mam podobny problem.
Po podłączeniu do hotspota mogę załadować tylko 1 stronę z sieci, dalsze klikanie lub wpisywanie adresów innych stron daje jedynie komunikat, że serwer jest niedostępny. O co tu chodzi????

*

Offline Ash_One

  • 32
  • Sprzęt: g9oo
Odp: Poczta e-mail w Play i po Wi-Fi.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2008, 10:46:04 »
Witam serdecznie. Prośbę mam. Kupiłem sobie Tośkę g900 żeby mieć dostęp do poczty, internetu itp.
O ile z siecią nie ma problemu łącząć się przez Play o tyle nie mogę poradzić sobie z pocztą przes G3 i internetem i pocztą po Wi Fi.
Skrzynka skonfigurowana, wszystkie serwery i hasła wpisane, tyle, że wyświetla komunikat, że przy obecnych ustawieniach nie jest możliwe uzyskanie połączenia.
Co robić??
Problem jest też przy połączeniu Wi-Fi. Nie mogę dostać się anie do internetu (przeglądanie stron www) ani sprawdzić poczty. Może mi ktoś wytłumaczy jak krowe na miedzy co zrobić?
:)

Dziwne, u mnie zadnych problemow z praca przez WIFI zarowno jesli
chodzi o www jak i o email. Na roznych hot-spotach sie lapie i wszystko smiga.
Spróbuj sworzyc jakies konto darmowe o2,gmail i je ustawic w G900.

Ew proponuje przywrocenie ustawien fabrycznych bo moze cos w ustawieniach za bardzo namieszales ?

Jak cos pisz pw, bede mogl to pomoge  :proud:

---
Pozdrawiam,
Ash_One

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Poczta e-mail w Play i po Wi-Fi.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2008, 14:06:05 »
Aktualnie korzystam z orange lub heyah, tak więc wypowiem się tylko w sprawie Wi-Fi.
Wszystko z Gmail'em działa bez problemu. Jedynym problemem może być znalezienie dobrego hot-spota.
Niektóre mogą mieć filtrację MAC lub coś w tym guście.

Jeżeli macie możliwość, spróbujcie z własną siecią Wi-Fi, wtedy można wykluczyć błąd urządzenia
It's beyond your imagination

Odp: Poczta e-mail w Play i po Wi-Fi.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2008, 19:48:01 »
Dzięki Ash_One.
HR zawsze mnie przerażał, ale trzeba będzie tego spróbować. może pomoże.

Pozdrawiam Świątecznie i jak by co to pozwolę sobie niepokoić.
Radek