0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
witam wszystkich mam pytanko czy posiada ktoś ROM do SPV M650 orange pl. lub gdzie go pobrac
juz traciłem nadzieje wielkie dzieki Ochman.
Cytat: pacio11 w Sierpień 10, 2007, 07:01:11juz traciłem nadzieje wielkie dzieki Ochman.ktos do mnei napisal ale przez przypadek usunalem maila w moim PDA ;(jesli to byles ty to napisz raz jeszcze to podesle co trzeba
Ochman wielkie dzieki za ROM czekam jeszcze na wersje z ERAy.
Dotyczy to modelu M650. Czyli P3300 i MDA Compact oraz XDA Orbit dzialaja prawidlowo. Ale nie martw sie jest juz łatka poprawiajaca ten blad. Instalujesz WM6 potem ta łatke i GPS dziala jak trzeba.
wystarczy poswiecic troche czasu i poszukac na forum... a nowy rom np. z Windows Mobile 6 to mniej wiecej tak jakbys przesiadl sie z xp na viste
Witam mam pytanko jak sobie poradzić z tym problemem
Witam! Mam pytanie, czy jeśli załaduję do mojego SPV z Orange WM6 w wersji z Ery, czy jakiejkolwiek innej bedę miał możliwość cofnięcia się do WM5 w wersji oryginalnej??? Jeśli tak to w jaki sposób, może jakiś link. Siedzę już od wczoraj i nie mogę znaleźć na te pytanie odpowiedzi. Dzięki z góry za odp.