Ankieta

Czy program Ci się podoba??

tak
13 (100%)
nie
0 (0%)

Głosów w sumie: 13

PowerStokiPolska DEMO!

  • 38 Odpowiedzi
  • 6438 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
PowerStokiPolska DEMO!
« dnia: Styczeń 23, 2010, 11:31:16 »
nowa wersja programu nosi nazwę MobilneStoki PL  i można ją znaleźć pod adresem

http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie-ppc/mobilnestoki-pl-polska-czechy-slowacja-polaczony-z-automapa/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2010, 14:40:52 wysłana przez marianpower »

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 25, 2010, 11:03:24 »
Witam ponownie.

Udało się zrobic jedną wspołna wersję na 3 rozdzielczości czyli 320x240 , 480x640 oraz 480x800.
Prosze o testowanie oraz dzielenie się opiniami
Zmiany :
-ograniczenie poboru pamięci ram (błedy początkującego :) )
- dopracowanie zakładki emaila (jedyna zakładka działąca w pionie i poziomie!)
- dodanie pytania przed synchronizacją
- poprawki graficzne

link PowerStoki-PolskaDEMOver2.0

Od tej pory prosze wypowiadac się tylko na temat tej wersji.


Zostało :
- dodanie funkcjonalnosci AutoMapy !!
- dodanie stoków

Niespodzianka!! z powodu wyjazdu na narty (oczywiscie) wersja DEMO2 zostaje przedłuzona do 5 lutego!!

Program jest i bedzie darmowy!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 16:55:35 wysłana przez marianpower »

*

Offline Kuras77

  • ***
  • 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560 i C550
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2010, 19:10:01 »
Zapowiada się smakowicie :ok: Zaraz testuję :)
Mam dwa pytania - jak skorzystać z instrukcji? W jakim ona jest formacie bo po ściągnięciu pliku nic go u mnie na komputerze nie otwiera?
I co oznacza:
Zostało jeszcze dodanie AutoMapy...

Napisane: Styczeń 25, 2010, 18:24:24
Przetestowane - oto efekt próby uruchomienia aplikacji w wersji VGA:





Mój sprzęt to FS Loox N560 z WM 6.1
Motorola A925 > HTC Magician > HTC Wizard > FS LOOX C550 > jest FS LOOX N560 + Nokia N82...oraz iPhone 3GS :D

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 25, 2010, 20:34:15 »
można prosić o jakieś szczegóły? jaki konkretnie Rom jaki jest framework?
aplikacja pisana jest w 2.0 wiec chyba nie powinno być problemów - proszę to doinstalowac i sprawdzić jeszcze raz ok?
ktoś ma podobny problem?

Ja testowałem na wm 6.0 oraz 6.5

*

Offline SkoreK89

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy SII KI4
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2010, 21:53:10 »


Omnia II win 6.1. Zainstalowany Net 2, 3.5 i 3.7. Nie działa :(

*

Offline Kuras77

  • ***
  • 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560 i C550
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2010, 21:54:09 »
Motorola A925 > HTC Magician > HTC Wizard > FS LOOX C550 > jest FS LOOX N560 + Nokia N82...oraz iPhone 3GS :D

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2010, 00:04:24 »
SkoreK89 spróbuj zainstalować program jeszcze raz. w pliku cab na pewni sa wszytskie pliki sprawdzalem . mam wrazenie za zainstalowales program i przeniosles go w programie file explorer a ten program nie widzi plikow dll tylko total comander je widzi.

A działa wogule komuś ten program ??:) jeśli tak to prosze napisać jaka rozdzielczość i jaki windows.

Kuras77 dziwna sprawa i blad wyskakuje na samym początku?? sprawdz czy masz ok 5-10Mb wolnego miejsca na programy.
Skoro program dziala na emulatorze .0 to na 6.1 tym bardziej powinien ruszyć .
Ma ktoś wina z 6.1 i prom mu działa?

*

Offline Kuras77

  • ***
  • 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560 i C550
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2010, 01:07:26 »
marianpower, po resecie urządzenia by zmaksymalizować wolną pamięć błąd ponownie wyskoczy ale za to zdążyłem przez 2 sekundy pooglądać sobie planszę początkową. Program zainstalowałem również na FS C550 (VGA) z WM 6.1 i na nim ruszył :) Udało mi się zsynchronizować dane i obejrzeć jeden stok...po czym aplikacja się "wywaliła" powiadamiając mnie o jakimś błędzie... Przykro mi ale jak na tą chwilę to Twój całkiem ciekawy program wydaje się być w bardzo wczesnej fazie BETA i osobiście wstrzymałbym się z jego oficjalną publikacją dopóki uda Ci się wyeliminować wszystkie błędy i gruntownie go przetestować za pomocą kolegów z forum. Ja ze swojej strony mogę go jeszcze sprawdzić na palmtopie Acer N310 z WM 5 mojej dziewczyny :) Mam też trochę uwag i sugestii co do funkcjonalności programu i jego wyglądu ale to może już jutro bo godzina późna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 01:09:30 wysłana przez Kuras77 »
Motorola A925 > HTC Magician > HTC Wizard > FS LOOX C550 > jest FS LOOX N560 + Nokia N82...oraz iPhone 3GS :D

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2010, 09:37:49 »
Cytuj
po resecie urządzenia by zmaksymalizować wolną pamięć błąd ponownie wyskoczy ale za to zdążyłem przez 2 sekundy pooglądać sobie planszę początkową
- ale sie uruchomił :) że program działa

Cytuj
...po czym aplikacja się "wywaliła" powiadamiając mnie o jakimś błędzie...
- czy ten bład nie nazywał się OutOfMemory?
tak jak pisałem wcześniej testowalem program na emulatorach Windows mobile 6.0 , 6.1.4 , 6.5 i nie było żadnego problemu.
SQLCompact jest trochę pamięciożerny do tego dochodzi grafika i się wiesza. Napisz ile masz wolnej pamięci na programy.
Ja mam 65mb ale tesrowałem go też na HTC Charmer gdzie jest 32mb wbudowanje pamieci i też wszystko działało.
Przetestuj go (jeśli mozesz na acerze) jeśli wywali bład to prześlę Ci troche inna wersje i zobaczymy czy będzie lepiej.

Cytuj
program wydaje się być w bardzo wczesnej fazie BETA i osobiście wstrzymałbym się z jego oficjalną publikacją
- czas na rozwiązanie bledów mam do 30 stycznia oraz proponuję poczekac na innych uzytkowników czy bedą mieli podobne problemy
Dziekuje za testowanie

« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 10:01:49 wysłana przez marianpower »

*

Offline Kuras77

  • ***
  • 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560 i C550
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:19:48 »
Dla ścisłości - na N560 nawet po restarcie z 30MB wolnej pamięci program nie działa. Na C550 po restarcie z 28MB wolnej pamięci program działał 2 minuty i się wywalił (na 99% nie z powodu Out of memory) tak więc ciężko powiedzieć że spełnia swoje zadanie ;)
Swoją drogą myślę, że testowanie czegoś na emulatorach jak widać nie odzwierciedla rzeczywistości tak więc ja ze swojej strony namawiam innych do zainstalowania aplikacji u siebie i zgłaszania błędów autorowi bo warto wspierać rodzimą inicjatywę :D
Motorola A925 > HTC Magician > HTC Wizard > FS LOOX C550 > jest FS LOOX N560 + Nokia N82...oraz iPhone 3GS :D

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:40:15 »
Już pracuję nad nową wersją wlasnie dlatego że z tego co mi sie wydaje w tej chwili nawet 20Mb wolnej pamięci to  mało :) za jakąs godz powinna być nowa wersja więc dam linka i jeśli bys go przetestował to był bym bardzo wdzięczny

*

Offline Kuras77

  • ***
  • 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FS LOOX N560 i C550
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:43:19 »
To dosyć duże wymagania jak dla tego rodzaju aplikacji. Nową wersję przetestuje wieczorem po powrocie do domu.
Motorola A925 > HTC Magician > HTC Wizard > FS LOOX C550 > jest FS LOOX N560 + Nokia N82...oraz iPhone 3GS :D

*

Offline świeżak88

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000 HTC Touch Pro HTC Sensation BB 9900
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2010, 10:56:19 »
Ja sprawdziłem przed chwilą wersję VGA na moim Touch Pro. ROM oryginalny z Orange. Program działał dobrze. Bawiłem się nim około 5 minut. Ściągnąłem aktualizację warunków. Udało to się. Zoomowanie działało u mnie tak średnio. Raz zadziałało a raz nie. Poza tym działało ono dość powolnie ale to może i dobrze nawet. No to póki co na tyle. Jak znajdę jakieś problemy będę pisał. Mam nadzieję że w oficjalnej wersji zostanie powiększona baza stoków.

Pozdrawiam

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2010, 11:50:39 »
zoomowanie powoduje podwujne klikniecie wiec odemnie to nie zalezy.Działa powolnie tak aby każdy mogł sobie w danym momencie zatrzymać :) Można ustawić wiekszy skok ale to bedzie gorzej wygladalo.


*

Offline Szyms

  • *
  • 60
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:17:09 »
Na toshibie g900 z windowsem mobile 6.5 działa bez zarzutu.
Moje propozycje:
- dodanie paska przybliżania/oddalania przy widoku mapy (coś co jest np w najnowszym mobilnym IE)



- możliwość przesuwania mapy za pomocą palca (zamiast suwaków)
- ulepszenie obsługi palcem (większe suwaki, może powiększenie troszkę dolnych przycisków)
- może dodanie cenników?

Tak w ogóle to świetna robota :D - i pytanie - program będzie darmowy czy płatny?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 12:19:25 wysłana przez Szyms »

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2010, 12:59:48 »
Cytuj
dodanie paska przybliżania/oddalania przy widoku mapy (coś co jest np w najnowszym mobilnym IE)
z tym moze byc troche problemu też myslalem o takim czymś ale w postaci 2 przycisków + oraz - to bedzie latwiejsze :)

Cytuj
możliwość przesuwania mapy za pomocą palca (zamiast suwaków)
to byby rarytas chhoc mam ju zodpowiednie materiały zgromadzone jak tylko znajde chwilke to się za to zabiore z tym że dziala to tylko w winMo 6.5

Cytuj
ulepszenie obsługi palcem  (większe suwaki, może powiększenie troszkę dolnych przycisków)
dolnych przycisków menu oraz wyjscie? sówaki należa do formy i sa takie jakie masz ustawione w calym windowsie. Wejdz do Advenced config -> user interface i ustaw opcje vertical - horizontal scrollbar Width :) na zdjeciach ustawione jest na 18

Cytuj
program będzie darmowy czy płatny?
proszę przeczytac 2 post :)


*

Offline Szyms

  • *
  • 60
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:20:04 »
Powodzenia w takim razie, będę śledził i beta-testował :D

Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2010, 13:45:56 »
Miałem zainstalowany SQLCE, po odinstalowaniu program ruszył. Widocznie aplikacja sql'a niesie w sobie.
Stać mnie na to było, bo dysponuję "sql*.cab'em" i po zabawie zainstaluję sobie ponownie.

O Aplikacji na razie więcej nic nie wiem. Rzuciłem się na odpowiedź zaraz po udanym uruchomieniu.
Powodzenia.

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 26, 2010, 14:23:20 »
tego nie sprawdzałem może dlatego że mam sqlce 3.5 w romie wgrany . zajme się tym wieczorem. Dziekuje

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 27, 2010, 15:28:00 »
witam ponownie. Chciałem podziękowac wszystkim którzy testuja program i synchronizuja bezę danych.

W tym poscie pare wyjasnien :
1. czemu wersja demo - prosta odpowiedz brak stałego ip - server bedzie przeniesiony w inne miejsce ( u mnie w domu brak możliwości wykupienia stałego IP - dziekuje UPC). Tak naprawde to wystarczy maly spadek napiecia modem sie zrestartuje i juz nie bedzie możliwości synchronizacji. Osobiscie wolałem zabezpieczyc program że po pewej dacie program poinformuje nas o sciagnieciu pelnej wersji niż ma ktoś sciagnąc program z internetu w ktorym synchronizacjia nie bedzie działała.

2. Grafika w programie - a wiec grafika w pierwszych wersjach zabierala za duzo pamieci. teraz zostało to zmienione. Myślę że ok 10mb wolnego miejsca w zupełnosci powinno wystarczyć

3. Uniwersalana wersja - (mam nadzieje że za chwilke bedzie gotowa) od teraz program bedzie występował w jednym pliku cab dla wszytskich trzech rozdzielczosci. Ułatwi mi to poprawianie programu a dzięki temu szybciej wyjdą wesje Czech oraz Słowacji (myslę ze ok tygodnia czasu)

4. Synchronizacja - jest to opisane w instrukcji ale podejrzewam ze mało kto ja czyta :) czas synchronizacji to ok 10- 15 sek* , ilośc przesłanych danych to 10kb co oznacza najmniejszy pakiet w sieciach komórkowych 100kb kosztuje 20gr (* = przy 15 stokach)

Ważne ! program synchronizuje dane z portalu Narty.pl od godz 7 do 16 co 2 godziny czyli 7, 9, 11 itp wiec częstsze synchronizowanie niema sensu.

5 pomoc w testowaniu - Bardzo ważna jest wasza interwencja ! Dzięki waszym komentarza progam może dzialac lepeij szybciej lub ladniej wygladać . Coś nie dziala, masz  jakies pomysl napisz na forum lub na email !! dla mnie kazda informacja jest bardzo wazna!!
Za testy i opinie dziekuje   :
Szyms
świeżak88
SkoreK89
oraz Kuras77 (czekam na odpowiedz :) )

Kiedy tylko pojawi się wersja uniwersala czyli bez koncówek z rozdzielczoscia : PowerStoki - PolskaDEMO2.0
proszę nie przystlać bledów z poprzedniej wersji


*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 28, 2010, 00:52:03 »
Nowa wersja Prosze przeczytać 2 post  :ohreally:  B)

Zapraszam do testowania

*

Offline świeżak88

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000 HTC Touch Pro HTC Sensation BB 9900
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 28, 2010, 15:21:12 »
Ściągnąłem ta najnowszą wersję. Pobawiłem się nią chwilkę w weekend zajmę się nią bardziej ale to co zauważyłem przynajmniej u mnie to to że nie mogę przewijać obrazka po przybliżeniu. Próbowałem palcem i rysikiem i nie udało mi się może coś źle robię. Poza tym program nie przybliża tam gdzie stuknę w obrazek tylko w górny lewy róg.

Pozdrawiam

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 28, 2010, 15:48:14 »
dziekuje.
tak to moja wina, poprawie to jak najszybciej(poprawione) + dopracuje powiekszanie w miejsce klikniecia(poprzednio tez powiekszal lewy gorny rog)
obslugi palcem tak szybko nie zrobie moze dopiero po wypuszczeniu wszystkich 3 wersji wezme sie za to.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 16:56:50 wysłana przez marianpower »

*

Offline świeżak88

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000 HTC Touch Pro HTC Sensation BB 9900
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 30, 2010, 14:43:45 »
Ok no to się ciesze że już poprawione. Poza tym można tez by było zrobić taki pasek postępu aktualizacji danych przy ściąganiu. I chciałem się też zapytać czy liczby będą pokazywać pokrywę śnieżną powyżej 99 cm.? Ponieważ dopiero teraz to zauważyłem ,że najwięcej jest 99 cm a więcej nie ma. Hmmm... to chyba póki co wszystko na co wpadłem w tym momencie.

Pozdrawiam

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 30, 2010, 15:07:22 »
paska potepu w najblizyszym czasie nie planuje(nie mam pojecia jak to zrobic :) )
a pokrywa snieżna to max 99 cm - jest to tak usawione gdyż wg mnie dla narciazy powyżej pewnej ilosci sniegu niema już rożnicy czy jest 80 czy 120 a gorzej wygladalo by to w programie  - jeśli się myle to prosze wyprowadzić mnie z tego błedu :)

*

Offline świeżak88

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000 HTC Touch Pro HTC Sensation BB 9900
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 30, 2010, 15:12:01 »
No chyba masz rację ale to by było moim zdaniem dokładniejsze i bardziej by zachęcało do korzystania z programu. No i to co mnie póki co najbardziej boli a zapomniałem wcześniej tego wypisać to mała liczba stoków narciarskich w bazie programu. Przecież jest ich o wiele więcej. Będzie to poprawione w ostatecznej wersji programu?

*

Offline marianpower

  • ****
  • 960
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pozycjonowanie stron
  • Sprzęt: HD2 , DESIRE, SENSATION
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 30, 2010, 15:18:06 »
Cytuj
Zostało :
- dodanie funkcjonalnosci AutoMapy !!
- dodanie stoków

Niespodzianka!! z powodu wyjazdu na narty (oczywiscie) wersja DEMO2 zostaje przedłuzona do 5 lutego!!

Program jest i bedzie darmowy!!

2 post :)

*

Offline świeżak88

  • **
  • 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SPV M3000 HTC Touch Pro HTC Sensation BB 9900
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 30, 2010, 15:25:08 »
OK nie zauważyłem. A czy będą tylko stoki w górach czy także te w głębi Polskie jak ten w Morsku koło Częstochowy czy Góra Kamieńsk niedaleko Bełchatowa?

*

Offline tplewa

  • ****
  • 688
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 30, 2010, 17:31:31 »
W sumie fajna koncepcja mi sie podoba :)  

Ale troche pomarudze :)

1. Wiem ze aplikacja sie dopiero rozwija, jednak przewidzial bym podzial obrazkow na rozne rozdzielczosci lub przynajmniej taki podzial by skalowanie
nie znieksztalcalo (uzywam 480x800). Obecnie grafika przy tej rozdzielczosci najladniej nie wyglada.
Tak samo wspomniany zoom to niezly pomysl.

2. Kolejna sprawa dodanie zawijania tekstu, gdy wchodzi sie w informacje "o stoku" np. w Swieradow napis jest centrowany, ale nie miesci sie w wyznaczonym na formie miejscu (obcina go).

3. Zoptymalizowal bym tez sposob rysowania GUI...

4. Troche malo stokow :(
nie planujesz ladowania dynamicznego ? bo to nie najladniej jest zrobione:

  item.Text = "Sosz\x00f3w";
    item.SubItems.Add("Wisła");
    item2.Text = "Stożek";
    item2.SubItems.Add("Wisła");
    item3.Text = "Pilsko";

5. to tez nie najladniej zrobione... zamknij calosc w obsludze wyjatku, a selecty mozesz zrobic jako procedure bo czesto je uzywasz, zmiejszy troche rozmiar programu

                  MessageBox.Show(exception.ToString());
                    num = 1;
                }
                if (num == 0)
                {
                    MessageBox.Show("

hmm jak cos mi przyjdzie do glowy jeszcze to dam znac i czekam na kolejna wersje. No i jak ma byc darmowa to oznacz jako beta :) mysle ze to nie jest chyba potrzebne:

if (((year >= 0x7da) && (month >= 2)) && (day >= 5))
{
        MessageBox.Show("Koniec czasu wersji demo. Pobierz pełną darmowa wersje!");
        Application.Exit();
}

Nie spiesz sie daj sobie czas na testy i spokojne poprawienie softu.

Pozdrawiam i sorry za zagladanie do softu, ale to w dobrej wierze aby sie programik rozwijal i byl z niego pozytek :)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2010, 17:41:43 wysłana przez tplewa »
"Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe."

*

Offline SkoreK89

  • **
  • 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy SII KI4
Odp: PowerStokiPolska DEMO!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 30, 2010, 17:52:46 »
Nowa wersja uruchamia mi się teraz bez problemu. Synchronizowałem dane, wszystko ok, ładnie pobiera informacje itd. Program działa też w porządku, tylko przydały by się chociaż małe przyciski "+" i "-" do zoomowanie i oddalania mapek bo te klikanie to jakoś tak topornie idzie :) A i jeszcze taki malutki błąd ortograficzny :D - przy wybraniu "Synchronizacja" pojawia się komunikat "Czy chcesz się wykonać synchronizację", te "się" można było by wywalić :)

Tak trzymać :) aplikacja się przyda na pewno. Dzięki :)