Hop hop czy to wydaje dżwiek?

  • 6 Odpowiedzi
  • 2187 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hop hop czy to wydaje dżwiek?
« dnia: Sierpień 03, 2008, 12:12:01 »
Witam wszystkich. Przed wyjazdem mialem problem z odnalezieniem modulu gps przez AM. W koncu sie udalo i byelm pelen optymizmu. Niestety jak kazdy wie nasza Toska jest przerazliwie CICHAAAAAA;/. Jest to kolejny moj telefon na ktorym nie moge szalec sluchajac muzyki przy piwku na dworzu;p i teraz jeszcze doszla sprawa nawigacji. Zmierzam do sedna postu i chce sie poradzic was czy sa jakies fajne glosniki BT lub bezprzewodowe do Toski. Na allegro duzo jest tego ale raczej do SE  Nokii czy Samsungow. Probowalem googlowac ale nic nie znalazlem zeby bylo kompatybilne z G900. Orientujecie sie moze w tej kategorii?

*

Offline pawel_71

  • ****
  • 820
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Axim X50v + CF16GB + SD2GB + GPS WBT200; Toshiba G900 + 2GB microSD w koszulce mini
Odp: Hop hop czy to wydaje dżwiek?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2008, 12:18:04 »
Jesli sa pod A2DP to powinny dzialac z kazdym urzadzeniem, ktore ten standard dzwieku wspiera.

*

Offline wojtass

  • 38
  • Sprzęt: MDA IV; SPV C550
Odp: Hop hop czy to wydaje dżwiek?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2008, 12:26:29 »
hmmm na forum masz gotowe caby i program srs wow zainstaluj.....Dzisiaj włączyłem na swojej g900 automapę i głośność porównałem do nawigacji co mamy osobno...g900 jest troszkę cichsza, ale spokojnie da się słuchać komunikatów....co do muzyki  przy piwku zrób tak jak napisałem w pierwszej części - będziesz zadowolony

pozdrawiam

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: Hop hop czy to wydaje dżwiek?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2008, 12:28:13 »
Pamiętam, że jak kupowałem tośkę i szukałem na ceneo.pl to była oferta sprzedaży ze słuchawkami. Pewnie działającymi w 100%. Zerknij był podany typ tych słuchawek dokładnie - może jeszcze jest.

Ustawiłem AM na 70% i mi ryczy w wozie jak nic. Oczywiście srs wow zainstalowany.

Odp: Hop hop czy to wydaje dżwiek?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2008, 13:13:04 »
Mam  srs wow ale jakos nie zatysfakcjonuje mnie to ( albo zle ustaiwenia- moze jakas pomoc?). Kolega jak puszcze z noki e71 to jest naprawde duza roznica w glosnosci;/. Tak teraz przemyslalem i chyba jednak lepiej po kablu glosniki. Mam sluchawki na bt motorli s9 i czasami przerywa jak ide albo jade rowerem ( irytujace).

*

Offline feniks29

  • ****
  • 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Sensation
Odp: Hop hop czy to wydaje dżwiek?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2008, 13:36:04 »
Wlasnie, jak macie srs ustawiony ?

*

Offline miba

  • *****
  • 4050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900, doszedł x51v
Odp: Hop hop czy to wydaje dżwiek?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 03, 2008, 14:01:58 »
Pierwsza zakładka : 100, 80, 50, 70, druga 60 300
Zastrzegam -nie pretendują one do doskonałości.