A może coś o BT ?:>

  • 8 Odpowiedzi
  • 2882 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

A może coś o BT ?:>
« dnia: Czerwiec 28, 2008, 19:54:26 »
Na wstepie witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem G900 i od razu sie zawiodlem na funkcjach bluetootha, a wlasciwie ich brak. Chyba wczesniej nie bylo takiego pytania wiec sie zapytam, czy macie jakies softy do bluetootha w naszej tosce?. Chodzi mi miedzy innymi o to by moc sie polaczyc np z drugim tel i odwatarzac muzyke z tel kolegi. Jest to jedna z nielicznych funkcji ktore mnie interesuje. Nie bede pisac o innych bo zapewne w jakims sofcie zawarte sa i inne udogodnienia wykorzystywane za posrednictwem BT.

*

Offline majekqwert

  • *
  • 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Forum Tośki G900
  • Sprzęt: HTC Raphael
Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 28, 2008, 20:32:54 »
Na wstepie witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem G900 i od razu sie zawiodlem na funkcjach bluetootha, a wlasciwie ich brak. Chyba wczesniej nie bylo takiego pytania wiec sie zapytam, czy macie jakies softy do bluetootha w naszej tosce?. Chodzi mi miedzy innymi o to by moc sie polaczyc np z drugim tel i odwatarzac muzyke z tel kolegi. Jest to jedna z nielicznych funkcji ktore mnie interesuje. Nie bede pisac o innych bo zapewne w jakims sofcie zawarte sa i inne udogodnienia wykorzystywane za posrednictwem BT.

Witam  B)
Szczerze,to pierwszy raz słyszę o czymś takim,jak odtwarzanie muzyki za pomocą innego telefonu.... Toshiba G900,jak i inne PDA z WM 5 i 6 obsługują w pełni usługę BT, czyli obex, a2dp,i inne.
Wydaje mi się że mówisz właśnie o a2dp (czyli przekazywanie dźwięku przez BT,np.: do słuchawki,lub głośników BT),ale żeby wykorzystać tą funkcję,to urządenie, w twoim wypadku telefon kolegi musiał by pozawalać na wykorzystanie go jako głośników... A szczerze, to jeszcze o tym nie słyszałem  :E

Pozdrawiam

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 28, 2008, 20:49:34 »
np. Dryar, bardzo przydatny program.
Można wybrać miejsce zapisu plików, a przy odbieraniu pokazuje od kogo plik, wagę pliku i prędkość odbioru (oraz śmieszny pasek, chyba siła sygnału  :smile: )
It's beyond your imagination

*

Offline PawelP7

  • *****
  • 1204
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy , Asus Transformer TF101
Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 28, 2008, 21:13:05 »
Koledze zapewne chodzi o menadżer bluetooth.
Były: Nec e228, Nec Mobile Pro 780, Acer n311, HTC Wizard, HTC Universal, Toshiba g900, HP rz1710, Nokia E51, Palm Treo 750v, Palm Centro, OQO 01+, Motorola v8, Nokia E90, HTC Alpine, HTC HD, Toshiba g910, HTC Desire, HTC HD 2,

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 28, 2008, 21:15:16 »
Wg. mnie w temacie chodzi ogólnie o soft przydatny do BT. Więc podaje co sam używam
(teraz szukam jakiegoś serwera FTP po BT)
It's beyond your imagination

Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 29, 2008, 01:23:25 »
Dokladnie, chodzi  mi o jakis soft czy menadzer. Mozecie takowy wyslac i ewentualnie napisac co i jak z nim?

*

Offline majekqwert

  • *
  • 93
  • Płeć: Mężczyzna
    • Forum Tośki G900
  • Sprzęt: HTC Raphael
Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2008, 09:43:54 »
Po instalacji tego cab'a w ustawieniach BT pojawi się nowa funkcja FTP, tam możesz ustawić sobie jakiś folder, który po podłączeniu z jakimś urządzeniem będzie dla niego widoczny  :grin: Czyli będzie mógł coś ci tam wsadzić z swojego telefonu,albo coś wyciągnąć... Oczywiście tylko z tego folderu  :ok:

*

Offline myszaxp

  • **
  • 111
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Omnia 8GB
Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 29, 2008, 16:10:48 »
Panowie,
co do menadzera zadań to może ktoś próbował widcomma? albo coś co pozwala przekierować cały dzwięk na słuchawke bluetooth??

Odp: A może coś o BT ?:>
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 29, 2008, 23:19:34 »
Dzieki wielkie za pomoc:)