update miomap 3.2 na 3.3

  • 2 Odpowiedzi
  • 3325 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Adi_

  • **
  • 103
  • Sprzęt: HTC HD
update miomap 3.2 na 3.3
« dnia: Maj 05, 2008, 21:33:19 »
Witam..

Panowie jak w temacie wgralem na moje mio A701 wersje 3.3 i lipa za chiny nie moge wlaczyc fotoradarow.  W opcjach jest wlaczone genaeralnie wszystko jest tak jak w 3.2 ale nie wyswietla ich na mapie. W katalogu SPEEDCAM byly pliki SpeedCamsV14.spb i SpeedcamUpdates.spud ktory pojawia sie po kazdym uruchomieniu a SpeedCams.mtc nie wnosi nic.

mial ktos podobny problem ??

*

Offline Adi_

  • **
  • 103
  • Sprzęt: HTC HD
Odp: update miomap 3.2 na 3.3
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2008, 18:24:08 »
Panowie doczytalem sie po innych forach ze trzeba plik przekonwertowac do postaci spud i podeslac jako SpeedcamUpdates.spud mam tez program ale nie chce chodzic http://rapidshare.com/files/9559528/GPXtoSPUD_v1.0.rar.html moze ktos inny ma jakis soft albo moze u kogos to bedzie chodzilo. Naprawde nic nikt nie wie na ten temat ??

*

Offline Andy_B

  • 16
  • Sprzęt: Mio550
Odp: update miomap 3.2 na 3.3
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2008, 17:38:20 »
@Adi .. a zrób tak, w katalogu programu, tam gdzie folderki - LANG, MAPS itp.... stwórz folder i nazwij go - MIOTC (dużymi albo małymi literkami, tak jak masz folderki u siebie), a następnie w tym folderze stwórz folder - POIS a do niego wrzuć plik - speedcams.mtc. 
Jeśli masz w ustawieniach odznaczone ostrzeganie w czasie zbliżania i wybrany dżwięk to fotoradarki będą na mapie i radośnie będa popikiwać w czasie zbliżania do nich.
Acha... jeśli po wgraniu tego pliku .mtc w menu nie byłoby opcji włączania ostrzegania przed fotoradarami to wyjdź na chwilę na zewnątrz i złap fixa gps a ta funkcja pojawi sie w menu.
Pzdr.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S.Lem