Katalog content

  • 5 Odpowiedzi
  • 3153 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline anias

  • **
  • 102
Katalog content
« dnia: Lipiec 08, 2009, 14:46:16 »
Witam

Proszę o pomoc, już się gubię,
w katalogu content znajdują sie podkatalogi, w jednym z nich są mapy,
jeżeli w tym katalogu są np. dwi mapy Polski to którą Igo czyta?
Czy można to sobie jakoś wybrać?
Teraz punkty poi mogą mieć dowolną nazwę czy taką samą jak mapa?

uszanowanie
AniaS

*

Offline Krakus

  • ****
  • 632
Odp: Katalog content
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 08, 2009, 16:17:50 »
Niestety iGO nie ma możliwości wyboru mapy - obiło mi się o uszy, że czyta tę z najnowszą datą (wewnątrz pliku). Pliki z POI mogą mieć dowolne nazwy - iGO samo rozpoznaje, co w środku. Co więcej, można mieć kilka plików POI tego samego kraju i wszystkie na raz będą widoczne.

*

Offline manjac

  • ***
  • 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z, Asus A636N, E52
Odp: Katalog content
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 08, 2009, 17:11:29 »
Niestety iGO nie ma możliwości wyboru mapy

Owszem ma :)
Trzeba tylko mieć najnowszą skórkę guriona 6.9 i można mieć do 4 rodzajów map i zmieniać je z poziomu programu :)

pzdr
..............................................."Jeżeli wszystko zawiodło...przeczytaj instrukcję"...............................................

*

Offline Krakus

  • ****
  • 632
Odp: Katalog content
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2009, 19:20:27 »
Owszem ma :)
Trzeba tylko mieć najnowszą skórkę guriona 6.9 i można mieć do 4 rodzajów map i zmieniać je z poziomu programu :)

Nie ma - porównaj sobie jak to jest w Garminie. Gurjon zrobił sztuczkę z przemianowywaniem nazw katalogów z mapami Mortscriptem. Pojedynczych map nie wybierzesz - program na to, póki co, nie pozwala.

*

Offline QbasQ1

  • **
  • 202
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: TravelPilot 500 (480x272); Galaxy SII
Odp: Katalog content
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2009, 20:57:10 »
Owszem ma :)
Trzeba tylko mieć najnowszą skórkę guriona 6.9 i można mieć do 4 rodzajów map i zmieniać je z poziomu programu :)

Nie ma - porównaj sobie jak to jest w Garminie. Gurjon zrobił sztuczkę z przemianowywaniem nazw katalogów z mapami Mortscriptem. Pojedynczych map nie wybierzesz - program na to, póki co, nie pozwala.
:) Ja mam w map  polskę TA, w map_nt  polskę NavteQ, W map_ot polskę Emapa a w map_us starszą wersję Emapa i z każdej zamiennie korzystam  :ok: :)  Mam  skórkę Gurjona
QbasQ1 :)

*

Offline anias

  • **
  • 102
Odp: Katalog content
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 09, 2009, 06:46:03 »
Dziękuję  za odpowiedzi


AniaS