iGO -blokowanie odcinka drogi

  • 3 Odpowiedzi
  • 2425 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

iGO -blokowanie odcinka drogi
« dnia: Lipiec 14, 2006, 22:29:47 »
Zamierzam zakupić iGO -ciekawy jestem czy jest tez tak funkcjonalny jak tomtom-- mam 2 pytania do uzytkowników tego programu-
-czy istnieje możliwość  zablokowania  w iGO pewnego odcinka drogi
-czy istnieje możliwość wyznaczenia trasy alternatywnej

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
Re: iGO -blokowanie odcinka drogi
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2006, 19:58:01 »
Cytat: "margo55"
Zamierzam zakupić iGO -ciekawy jestem czy jest tez tak funkcjonalny jak tomtom-- mam 2 pytania do uzytkowników tego programu-
-czy istnieje możliwość  zablokowania  w iGO pewnego odcinka drogi
-czy istnieje możliwość wyznaczenia trasy alternatywnej


Oczywiście 2 razy tak.
Pczy czym p.1 - dotyczy tylko aktualnej trasy, dla nowej będziesz musiał czynność powtórzyć.

iGO -blokowanie odcinka drogi
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 18, 2006, 00:56:44 »
dzieki za odpowiedź, ale jeśli można to jak to zrobić  , chcę ominąć np kawałek rozkopanej ulicy , jak ją zaznaczyć   żeby program mnie przez nia nie prowadził i znalazł nową trasę -bawiłem się tym programem i nie mogłem znaleźć takiej opcji

*

Offline Cavallino

  • ****
  • 664
  • Sprzęt: Eten G500+
iGO -blokowanie odcinka drogi
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2006, 14:04:58 »
Cytat: "margo55"
dzieki za odpowiedź, ale jeśli można to jak to zrobić  , chcę ominąć np kawałek rozkopanej ulicy , jak ją zaznaczyć   żeby program mnie przez nia nie prowadził i znalazł nową trasę -bawiłem się tym programem i nie mogłem znaleźć takiej opcji


Po znalezieniu trasy musisz wejść w menu, tam wybierz Trasa, Info, Opis trasy - tam jest możliwość blokowania manewru, ulicy itd

Uwaga:
Opisy klawiszy mogę mieć trochę inne, korzystam z poprawionej przez forumowicza polskiej wersji.