igo 8 - zainstalowanie innego jezyku

  • 2 Odpowiedzi
  • 9707 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

igo 8 - zainstalowanie innego jezyku
« dnia: Kwiecień 21, 2010, 11:17:25 »
witam mam pytanie odnośnie Igo 8 mam taki problem nie wiem jak go rozwiązać.
posiadam wersje Igo w jeżyku rosyjskim i mam pytanie jak przerobić Igo na wersje polską czyli menu i głosy


i druga sprawa jak można zmienić w Igo rozdzielczość
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 11:18:57 wysłana przez bluedragon23 »

*

Offline Dandre

  • **
  • 109
Odp: igo 8 - zainstalowanie innego jezyku
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2010, 23:58:41 »
Dla polskiego menu, w katalogu IGO8\CONTENT\LANG musi się znaleźć odpowiedni plik *.zip.
Dla polskich głosów będzie to katalog IGO8\CONTENT\VOICE .........również plik *.zip.
Rozdzielczości dla konkretnego urządzenia się nie zmieni. W pliku Branding.zip zawarte są ekrany o różnych rodzielczościach, a urządzenie automatycznie dopasowuje odpowiedni ekran - zgodny ze swoją rozdzielczością sprzętową. Jeśli próbował byś dopasować na siłę ekran o innej rozdzielczości, to na ekranie pokaże się albo część mapy( resztra ekranu będzie czarna), albo wycinek całości.........nie ma skalowania, jak w komputerach.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • ******
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: igo 8 - zainstalowanie innego jezyku
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2010, 22:51:29 »
Dodam tylko, że w przypadku nawigacji o wyższych rozdzielczościach (np 800x480) istnieje czasem konieczność ręcznego wklepania rozdzielczości do pliku sys.txt, bo automatyczne wykrywanie występujące w Igo8 wtedy zawodzi. Miałem taki przypadek na Cruser Alpha A50. Igo8 (karta z jakiejś rosyjskiej nawigacji) otwierało się tylko na części ekranu, albo wcale. Wystarczyło jednak skopiować linijki sys.txt dotyczące rozdzielczości z HP 316 i program wystartował prawidłowo.