RECENZJA Samsung i5700 Spica

  • 7 Odpowiedzi
  • 20932 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
RECENZJA Samsung i5700 Spica
« dnia: Maj 11, 2010, 07:38:12 »

RECENZJA Samsung i5700 Spica

Zapraszamy do lektury bardzo dobrej recenzji autorstwa naszego Clubowicza i Eksperta i5700 - notosiup
dziękujemy!

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: RECENZJA Samsung i5700 Spica
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2010, 08:15:49 »
Jest git recenzja, gratuluję Notosiup publikacji na stronie głównej :) Brakuje trochę screenów no ale coż :) jedno mnie ciekawi czy on faktycznie jest wyposażony w 8 kierunkowy D-pad?
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

*

notosiup

Odp: RECENZJA Samsung i5700 Spica
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2010, 08:19:46 »
Dzięki. Do screenów wymagany root, a nie chciałem z różnych przyczyn tego robić. Skoro strzelam w contrze na skosy, tak samo chodzę w innych grach, to chyba działa w 8 kierunkach :) Nie da się po prostu wcisnąć ukosu na dpadzie, ale jak wciśniesz bok->góra (lub odwrotnie) to działają oba i wychodzi skos.

*

Offline maryush

  • *****
  • 1847
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://maryush.pdaclub.pl/
  • Sprzęt: i5700, HTC TyTN, FS LOOX 720, Palm III
Odp: RECENZJA Samsung i5700 Spica
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2010, 08:58:38 »
hmmm ale to jest normalne afaik, chodzi o to ze dobrze napisany sterownik klawiatury potrafi przetrzymac w buforze kody kilku klawiszy, prawdopodobnie to jest d-pad 4 kierunkowy, ale sterownik w momencie kiedy jest wciskany jeden klawisz czeka chwile na drugi i jak sie pojawia to do systemu przekazuje wcisniecie wirtualnego klawisza na skos - mysle ze to jest tak rozwiazane, poza tym duzo tez zalezy od procedury obslugi klawiatury w  samej aplikacji - tam tez mozna zrobic symulowanie wcisniecia klawisza na skos odczytujac odpowiednio czesto kody klawiszy i je "symulujac", wiec z tym 8 kierunkowcem to moze byc strzal kula w plot :)

*

notosiup

Odp: RECENZJA Samsung i5700 Spica
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2010, 09:10:24 »
Nie znam się na kwestiach technicznych, pewnie jest tak jak piszesz. Działając na skos mam bok oraz górę/dół wciśnięte jednocześnie, nie jest tak, że najpierw bok, potem góra/dół. Oba kierunki fizycznie na dpadzie są wciśnięte. Dla mnie ważne, że to działa i sprawuje się dobrze. Dpad w i5700 jest tak zbudowany i na tyle wygodny, że umożliwia działanie po skosie w ten sposób, w innych urządzeniach można o tym pomarzyć.

*

Offline maryush

  • *****
  • 1847
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://maryush.pdaclub.pl/
  • Sprzęt: i5700, HTC TyTN, FS LOOX 720, Palm III
Odp: RECENZJA Samsung i5700 Spica
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2010, 09:53:01 »
no to fakt - a zobacz na helixie czy tez Ci w menu pojdzie pod skosem ;p chyba ze tez sam rom ma na to wplyw (ja dalej jade na jcb...)

*

notosiup

Odp: RECENZJA Samsung i5700 Spica
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2010, 10:01:27 »
W normalnej pracy z systemem w ogóle nie używam dpada, tylko w emulatorach. Mam jcf i jest podobnie jak w jcb pod tym względem. Helixa nie mam.

*

Offline adiko96

  • ***
  • 296
  • Płeć: Mężczyzna
  • No HTC, no cry...
  • Sprzęt: Eldżikałkę Nexusiałkę Cztery :mrgreen:
Odp: RECENZJA Samsung i5700 Spica
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2010, 16:12:15 »
No wreszcie , świetna recenzja  :ok: i musze przyznać , że czekałem na nią z niecierpliwością  :ok: