Launcher Pro z marketu

  • 7 Odpowiedzi
  • 9369 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline aqq

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!
  • Sprzęt: HTC Sensation
Launcher Pro z marketu
« dnia: Październik 25, 2010, 20:58:28 »
Witam
mam pytanko odnosnie launchera pro z marketu. Zainstalowalem bo chcialem miec piekny zegarek z pogoda i.... nic. Wszyscy pisza o ogromnej ilosc widgetow natomiast po zainstalowaniu jest ich niezmierni malo, duzo mniej niz na pantheonie. MIal ktos podobny problem? I pytanie nr 2 jak calkowicie wylaczyc pantheona gdyz co jakis czas wyrzuca pytania ktora usluga ma dzialac launcher pro czy pantheon?

Dodam ze telefon nie mial "robionego" roota orginalny brandowany system JG3.
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2010, 21:01:48 wysłana przez aqq »

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Launcher Pro z marketu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2010, 21:10:10 »
Zegarek masz np w Fancy Widget, lub w Beautiful Widgets, Launcher Pro sam w sobie nie ma w ogóle widgetów, jedynie w wersji płatnej Plus jest kilka podstawowych widgetów min od FB, Twittera kontaktów czy zakładek.
AD.2 Aby "na stałe" wybrać konkretnego launchera nalezy nacisnąć przycisk "Home" i zaptaszkować "Zawsze używaj..." czy coś takiego.

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8900
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Launcher Pro z marketu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2010, 21:12:01 »
Musisz sobie wszystko poustawiać w opcjach Launchera. A jeśli pyta o domyślną aplikację to zaznacz Launchera i odhacz żeby już nie pytał. Wszystko tam jest intuicyjne, żaden root nie jest potrzebny.
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline aqq

  • *
  • 98
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!
  • Sprzęt: HTC Sensation
Odp: Launcher Pro z marketu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2010, 21:20:36 »
To ze roota nie trzeba to wiem, podalem tylko taka informacje:) Wlasnie ptaszkow zadnych przy pytaniu nie ma dlatego pytam tutaj:)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: Launcher Pro z marketu
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 27, 2010, 22:42:14 »
I skofiguruj sobie LP jak nalezy, to duzo lepszy launcher od standardowego. Bardziej konfigurowalny, szybszy...

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Launcher Pro z marketu
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2010, 20:49:16 »
Wszyscy pisza o ogromnej ilosc widgetow
Naprawdę? To źle piszą. LP to nie jest pack z widgetami tylko jak sama nazwa wskazuje launcher - warstwa podstawowa, takie środowisko graficzne lub nakładka jak kto woli. Te kilka widgetów z wersji Plus to raczej dodatek (choć fakt, że autor LP się teraz mocno na nich koncentruje).
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Launcher Pro z marketu
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2010, 20:56:18 »
hmm a jest jakiś inny, dostępny w markecie launcher, który posiada tyle widgetów?

*

Offline artur1203

  • *
  • 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • As-Art Computer Usługi Informatyczne
  • Sprzęt: Samsung Galaxy I5800, Samsung Galaxy I5700
Odp: Launcher Pro z marketu
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2010, 08:14:19 »
Witam mam takie nietypowe pytanie czy jest polska strona gdzie można kupić Launchera jeśli nie to czy ktos byłby taki uprzejmy i mi w tym pomógł nie mam konta paypal
proszę o pomoc bede wdzięczny
juz po problemie
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2010, 10:11:56 wysłana przez artur1203 »
Samsung Galaxy I5800 Android 2.1
Samsung Galaxy I5700 Android 2.1