[mod] UsefulMod v2.2

  • 5 Odpowiedzi
  • 4832 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

notosiup

[mod] UsefulMod v2.2
« dnia: Kwiecień 07, 2010, 08:56:26 »
Mod oparty na idei usuń ze standardowego firmware wszystko co nie jest konieczne i dodaj to co niezbędne.

Zmiany w porównaniu do oryginalnego romu JCB:
  • ROOT LkUpdate v3 by Leshak
  • Helix Launcher 1.2a zamiast Panteon'a
  • zmodyfikowany Phone v26.1 @ 0212
  • klawiatura z HTC lowres v4
  • zmodyfikowany WyContacts 1.1
  • Google Maps 4.1.0

Zainstalowane aplikacje:
  • QuickSettings
  • EStrongs File Explorer
  • EStrongs Task Manager
  • Handcent SMS
  • RingRiser
  • GPS Status
  • Apps Organizer
  • SpareParts
  • Esmertec Jbed
  • LiveWallpaperPicker
  • Gallery 3D from Nexus
  • Genie Widget from Nexus

Usunięte aplikacje:
  • BluetoothIcon.apk
  • DivXRegCode.apk
  • Facebook1.1.2.apk
  • Gallery.apk
  • LatinIME.apk
  • LatinImeTutorial.apk
  • Layar304-final-market.apk
  • MetaMidpPlayer.apk
  • MidpPlayer.apk
  • MyFiles.apk
  • MySpace1.7.apk
  • VoiceRecorder.apk
  • VoiceSearch.apk
  • WifiIcon.apk
Wszystkie te aplikacje mogą być zainstalowane. Link do paczki z usuniętymi aplikacjami

Instalacja
  • Jeżeli masz zainstalowany LightWeightMod v2 albo UsefulMod v2:
    sfleszuj tylko paczkę dla PDA w Odinie (wcześniej rozpakuj paczkę w katalogu Odina), używaj pliku spica_jc3. Instrukcja fleszowania
  • Jeżeli masz starszą wersję LightWeightMod lub UsefulMod albo masz czysty soft:
    Dokonaj pełnego flasza - paczka z obrazem romu. Rozpakuj paczkę w katalogu Odina i fleszuj jako one package, używaj pliku spica_jc3Instrukcja fleszowania



Mój wkład to tłumaczenie na język polski oryginalnego wątku na forum samdroid

*

Offline strefa510

  • *
  • 66
  • Sprzęt: Samsung i5700 Spica
Odp: [mod] UsefulMod v2.2
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2010, 13:37:28 »
Korzystać z tego moda rozumiem że trzeba zrobić root? To jest oczywiście pod rom 2.1? :]
eee.. . co to ja miałem??? acha Ericsson a1018s, Siemens M50, SE T630, SE W810  HTC Trinity m700, Siemens M50(wielki powrót). Samsung i5700 Spica

*

notosiup

Odp: [mod] UsefulMod v2.2
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2010, 13:59:14 »
Tak to rom 2.1. Pełny rom już z rootem, tak więc roota robić nie trzeba. Wgrywasz to tak jak każdy inny rom.

*

Offline strefa510

  • *
  • 66
  • Sprzęt: Samsung i5700 Spica
Odp: [mod] UsefulMod v2.2
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2010, 19:51:43 »
Pytanko jeszcze czy stabilny ten mod bo zabieram się za niego.
eee.. . co to ja miałem??? acha Ericsson a1018s, Siemens M50, SE T630, SE W810  HTC Trinity m700, Siemens M50(wielki powrót). Samsung i5700 Spica

*

notosiup

Odp: [mod] UsefulMod v2.2
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2010, 21:08:27 »
ja go nie probowalem ale nie slyszalem narzekan. sprobuj i opisz koniecznie wrazenia tutaj na forum.:)

*

Offline strefa510

  • *
  • 66
  • Sprzęt: Samsung i5700 Spica
Odp: [mod] UsefulMod v2.2
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2010, 16:59:17 »
Więc dobrze proszę pamiętać że jestem laikiem i taka też będzie moja recenzja.
Jeśli chodzi o stabilność i szybkość działania to w porównaniu z JD1 niebo a ziemia. Wszystko chodzi płynnie bez żadnych lagów jak to miało miejsce w JD1 podczas używania dolnej belki. Po resecie dla użytkownika pozostaje 73M wolnego ram więc naprawdę dobrze (w porównaniu z HTC Trinity hehe) przy kilku uruchomionych procesach nie spadnie poniżej 45M. Wiele narzędzi jak Task Manager (choć mi przypasował ATM z marketu) App Organizer galeria 3d którą chodzi naprawdę przyzwoicie. Na uznanie zasługuje także Quick settings naprawdę wszystkie podstawowe ustawienia w jednym miejscu bez potrzeby wrzucania na pulpit multum przycisków. Jedyny problem jaki mam to na razie nie udało mi się włączyć transmisji danych (ustawienia sieci ok ) może coś blokuje to chyba jedyne co mnie męczy ;]

Transmisja opanowana jednak ustawienia sieci były błędne :]

Co do ramu to po resecie jest 86M

Probowal ktos zmienic w Helix launcher motyw bo mnie to chyba przerasta ;)

Zauważyłem pewien mankament w albumie 3d : podczas przeglądania zdjęć w poziomie pojawiają się pionowe linie cieniutkie ale jednak jest ich parę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2010, 13:04:09 wysłana przez strefa510 »
eee.. . co to ja miałem??? acha Ericsson a1018s, Siemens M50, SE T630, SE W810  HTC Trinity m700, Siemens M50(wielki powrót). Samsung i5700 Spica