[I570EXXJD4] Facebbook w książce adresowej i Google Earth

  • 4 Odpowiedzi
  • 2642 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

1. Czy jest jakiś sposób by zintegrować Facebook'a z książką adresową? Mam standardowy problem z kontem Facebook, tzn. po jego dodaniu nie pojawia się na liście. Docelowo chciałbym uzyskać ikonkę dostępu do konta FB po kliknięciu na ikonkę kontaktu.

2. Dlaczego nie widzę Google Earth w Markecie? Czyżby on był ograniczony tylko niektórych telefonów? Znajomy posiada Nexusa, także z wersją 2.1 i Google Earth normalnie widzi.

BTW: Wczoraj na czystego brandowanego 1.5 z Ery zainstalowałem 2.1. Nie będę może wymieniał, ale niniejszym dziękuję wszystkim za przygotowanie opisów flaszowania, spisów ROMów i wszelkich pomocnych materiałów. Dobra robota! :)

*

Offline pietia

  • **
  • 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy Tab 2 10.1 + HTC 8X
Odp: [I570EXXJD4] Facebbook w książce adresowej i Google Earth
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2010, 14:24:38 »
Chyba chodziło ci o Google maps nie earth.
HX4700-> Toshiba G900-> Samsung i600-> SPV m650-> SGS->HTC 8X

Odp: [I570EXXJD4] Facebbook w książce adresowej i Google Earth
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2010, 16:50:35 »
Zdecydowanie chodziło mi o Google Earth. :)

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: [I570EXXJD4] Facebbook w książce adresowej i Google Earth
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2010, 16:53:28 »
To bardzo ciekawe co mówisz, bo GE nie ma na androida. Jest tylko Google Maps i jego odnóżka Google Navi. :D
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

Odp: [I570EXXJD4] Facebbook w książce adresowej i Google Earth
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 17, 2010, 08:10:49 »
Wystarczy przeszukać Market z Nexus'a. I to być może jest jednocześniej odpowiedź na moje pytanie - widocznie GE jest (póki co) ograniczone tylko do nexusowego Androida...