Właściciele Ultimate'ów?

  • 8 Odpowiedzi
  • 3450 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mikolajek

  • **
  • 223
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...no bo co w końcu, kurczę blade!
    • Fraud
Właściciele Ultimate'ów?
« dnia: Marzec 02, 2008, 10:23:15 »
Nie ma żadnych? Wszyscy siedzą (jak ja poprzednio) na urządzeniach HTC?

Bo forum kiepsko przędzie... :-(((

Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2008, 16:48:34 »
Nie ma żadnych? Wszyscy siedzą (jak ja poprzednio) na urządzeniach HTC?

Bo forum kiepsko przędzie... :-(((

wszyscy czekamy na oficjalna sprzedaz w Polsce.
ma to podobno nastapic w ciagu max. 2 tygodni.


pozdrawiam

*

Offline mikolajek

  • **
  • 223
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...no bo co w końcu, kurczę blade!
    • Fraud
Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 04, 2008, 08:26:34 »
Hehehehe :mrgreen: No fakt - ja swojego kupiłem na Xpansysie.

Mi support i-mate'a napisał, że ich urządzenia nie są zbyt popularne w Europie, a zwłaszcza w Polsce i stąd małe niedoróbki.
M.in w Ultimate'ach X150 brakuje polskich ustawień regionalnych. Oczywiście odpowiednie caby są dostępne na xda, co rozwiązuje problem, ale mały niesmak pozostał.

Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 04, 2008, 18:21:58 »
Hehehehe :mrgreen: No fakt - ja swojego kupiłem na Xpansysie.

Mi support i-mate'a napisał, że ich urządzenia nie są zbyt popularne w Europie, a zwłaszcza w Polsce i stąd małe niedoróbki.
M.in w Ultimate'ach X150 brakuje polskich ustawień regionalnych. Oczywiście odpowiednie caby są dostępne na xda, co rozwiązuje problem, ale mały niesmak pozostał.

ich urządzenia, jak sie tak zastanowic, to chyba nigdzie nie są popularne.
w USA jakoś im nie poszło, w Europie sami mrówia, ze kiepsko. pozostaje im chyba rodzinny bliski Wschód i Wschód daleki. daleki Wschód jest jednak tak zalany tamtejszymi wynalazkami, ze mało prawdopodobne żeby tak byli popularni... Afryka?

poza tym sam chciałem nabyć 8150, jednak czekam na niego juz dość długo i nie wiem czy jak sie pojawia to nadal będę zainteresowany.

*

Offline golab25

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Flame, HTC HD2, N85, SGS3, 6310i
Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2008, 21:24:05 »
Witam.

Ja wlasnie kupuje 6150 przez eXpansys.
Strasznie to skomplikowane. Musialem im faxem wyslac niemal moj zyciorys,
zeby wreszcie uznali moje zamowienie.

*

Offline golab25

  • 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: O2 XDA Flame, HTC HD2, N85, SGS3, 6310i
Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 26, 2008, 14:24:07 »
Witam.

Wreszcie satlem sie szczesliwym( :mysli: ) posiadaczem Ultimate 6151.(w poniedzialek)
Czy szczesliwym to jeszcze sie okaze.

Jesli chodzi o wyglad to jest 100 razy ladniejszy niz na zdjeciach.

Narazie sprawdzilem tylko wydajnosc grafiki w TCPMP no i jest żenujaca. Ciekawe czemu?
Wi-Fi tez jakos slabo sie sprawuje(porownuje do Nokii N95 8GB bo z tego telefonu przesiadlem sie na Ultimate), musi miec dobry sygnal bo jak nie to od razu zrywa polaczenie.

Jak sie pobawie troche to napisze wiecej.

Pozdrawiam

edit:
co do grafiki to doczytalem. TCPMP narazie nie wspiera NVIDIA GoForce 5500


« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2008, 23:19:02 wysłana przez golab25 »

Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2008, 11:55:08 »
Ja zaryzykowałem i nabyłem 8150. Przesiadłem się z Hermesa. Głównie zależało mi na 128 mb RAM. Wiadomo, że nowe nabytki głównie się chwali, ale mimo strasznych opinii - nie zawiodłem się. Chodzi jak burza, stabilnie, odbiera połączenia (co jak wiadomo w Hermesie nie zawsze było regułą), nie "zanika" obsługa przycisków sprzętowych. Ekran mniejszy, ale za to VGA, co w praktyce jest dużo bardziej użyteczne niż przekątna. Ja polecam.
Nokia 9210i, SEP800, P910, X1, HTC Charmer, TyTN, Jade, I-mate 9502, 8150, XDA Flame, iP3Gs, iP4, Nokia Lumia 920

*

Offline piot20

  • 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: i-mate ultimate 9502
Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2008, 09:34:44 »
witam. jestem tu nowy i mam od razu prośbę o pomoc. zakupiłem i-mate 9502. generalnie jestem bardzo zadowolony z tego pda. to mój pierwszy i na razie nie zmnienię na inny. wszystko działa bez najmniejszego problemu, automapa, sieć,miplosync spb backup, ale jedna rzecz nie chce.ze strony producenta zainstalowałem profile controller. Mam kilka opcji do wybory: normal, meeting, silent i, headset. Kiedy zmienię opcę normal na headset nie mogę ponownie powrócić do ustawienia normal. Oczywiście przestawiam tę opcję w menu profile controller, ale to nie chce działać. Próbowałem również z okienka today najeżdżając klawiszem scroll i uaktywniając profil normal i to też nie chce działać. Nie wiem już jak to zmienić. przez słuchawki słychać wszystkie dźwięki a już bez nie.Może jest jeszcze gdzieś w menu funkcja przywracająca profil normal. objawy tego stanu to brak dźwieku czy to odtwarzając muzyke w media playerze czy chcąc odsłuchać jakikolwiek dźwięk.może ktoś z was wie co tu zrobić.pozdrawiam wszystkich


*

Dżeju

Odp: Właściciele Ultimate'ów?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 22, 2008, 18:45:11 »
U mnie z tymi profilami to samo  :(  Ale przy pozostałych ekstra parametrach i działaniu, aż tak mnie to nie irytuje. Myślę,że nowy ROM, który ma być już niedługo (lipiec 2008), usunie ten błąd.