witam i o droge pytam:) ultimate 9502

  • 3 Odpowiedzi
  • 2033 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

witam i o droge pytam:) ultimate 9502
« dnia: Październik 18, 2008, 15:55:28 »
ano zdarzyło sie ze zakupiłem 9502... szczerze mówiąc w ciemno bo jakoś mnie przypiliła praca i musiałem znaleźć jakiś kombajn:) wiec jest ale przede mną parę problemów które mnie troszkę denerwują...
zaczynam...
1. niema polskiego suportu.... świetnie... i dlatego liczę na was...
2. jak wkoncu dojśc z nim do porozumienia żeby bluetooth dzialal.... i byl widoczny a jak juz będzie to zęby sie laczyl a nie mowil mi ze sie mu nieudalo...
3. to samo z MMS i internetem.... wiem ze trzeba to ustawic ręcznie... zchytrzylem sie i pobiegłem do swojego operatora.... i co...poległ!! pan z działu technicznego wziol cacko do reki pokrecil pokrecil i oddal cacko mowiac ze działa internet przez GPRS i to tyle co udało mu sie zdzialac....
 

prośba jest nastepujaca.....prooosze pomocy.... może ktoś z was pomorze mi to ustawic na plus GSM.... ja sie tylko wku.....kuryku i tyle.

 a poza tym.... fajny sprzęt działa i pomaga mi w robocie....tylko  jakimś cudem kasuje mi notatki.... niewiem czy sam to robie jak mieli sie w kieszeni czy cos mu nieodpowiada.... jak macie i na to jakieś wytłumaczenie to tez z mila chętnie poczytam.... a może istnieje mozliwosc odzyskania tych danych?

*

Dżeju

Odp: witam i o droge pytam:) ultimate 9502
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2008, 20:41:07 »
Ustawienie GPRS - proste jak budowa cepa - jak się już wie  :E 
Otwierasz ustawienia (settings)/połączenia (connections) stukasz w ikonkę Connections, dalej w Mange existing connections > New > W polu "Enter name .." nazywasz swoje połączenia, zaś w polu "Select a modem" wybierasz Celluar Line (GPRS, 3G) > Następne dwa ekrany "przelatujesz" nic nie wpisując i na końcu dajesz w Finish i masz skonfigurowane połączenie GPRS.

BT - powinien się łączyć bez problemu - parujesz urządzonka i po kłopocie.

Odp: witam i o droge pytam:) ultimate 9502
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2008, 00:17:27 »
no wlasnie paruje i ...pupa...:) nic dalej pkazuje ze mu sie cos niepodoba i failed czy jak mu tam.... niemam na niego juz sily...gdzies mu cos niepasuje ....tylko  gdzie...

*

Offline mar9797

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S3 + HTC Sensation
Odp: witam i o droge pytam:) ultimate 9502
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 22, 2008, 16:12:27 »
nie wiem z czym chcesz łączyć sie przez BT, ale jesli np. z kompem/notkiem to upewnij sie że masz na nim zaznaczone: "zezwalaj urzadzeniom Bluetooth na łączenie się z tym komputerem" oraz " zezwalaj urządzeniom Bluetooth na odnajdowanie tego komputera" jeże łączenie zaczynasz z poziomu komputera to to ostatnie nie musi być zaznaczone - oczywiście piszę o ustawieniach na komputerze
Kolejno były: HP 6515 -> Toshiba G900 -> I-mate 9502 ->  HTC Diamond -> HTC TP2 -> HTC HD2 -> HTC Sensation  -> Galaxy Note -> Galaxy S3