Ultimate 9502 - ktos uzytkuje?

  • 32 Odpowiedzi
  • 8666 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline iwan73

  • 12
  • Sprzęt: I-mate 9502 + SD 2GB
Odp: Ultimate 9502 - ktos uzytkuje?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 27, 2008, 23:03:25 »
Od kilku dni mam 9502. To moj pierwszy palmtop w zyciu. Jestem zachwycony. Mam tylko problem z zainstalowaniem ActiveSync na moim PC. Najpierw nie poszlo z plyty dolaczonej na palmtopa. Sciagnalem wiec program instalacyjny z netu i tez nic. Zawsze dostaje info" nie mozna uruchomic biblioteki DLL wymaganej do dokonczenia tej  instalacji".

Co mam teraz zrobic bo chcialbym zainstalowac pare programow w palmtopie?

PS. Polaczylem sie tez przez bluetooth, ale nie moge uruchomic uslugi transferu plikow.

Iwan

*

Dżeju

Odp: Ultimate 9502 - ktos uzytkuje?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 28, 2008, 19:03:27 »
A zapory w PC wyłączyłeś - czasami w tym tkwi problem, choć nie zawsze. Może być jeszcze konflikt bibliotek, wówczas znajdź w menedżerze plików ręcznie dll-a, który konfliktuje i przenieś go do jakiegoś roboczego katalogu, a następnie spróbuj ponownie z instalacją AS.

*

Offline iwan73

  • 12
  • Sprzęt: I-mate 9502 + SD 2GB
Odp: Ultimate 9502 - ktos uzytkuje?
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 29, 2008, 13:58:01 »
Nie wiem o ktora biblioteke DLL chodzi bo nie ma podanych szczegolow. Udalo mi sie obejsc problem wkladajac karte pamieci do czytnika w drukarce i wrzucajac na nia potrzebne pliki..
Teraz mam klopot z nawigacja. Opisalem to w sasiednim temacie.

I jeszcze jedno. W instrukcji na str. 24 opisane jest przypisywanie dzwonkow do osob w ksiazce telefonicznej. Na obrazku wdac sporo informacji dodatkowych o danej osobie z kontaktu, m.in. "ring tone". U mnie wyswietla sie tylko nazwa i numer telefonu.
Generalnie jestem zielony w kwestii palmtopow i nawigacji bo to sa moje pierwsze doswiadczenia wiec prosze o wyrozumialosc. 

Iwan
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2008, 14:10:11 wysłana przez iwan73 »