Sygnał gps w pda-n

  • 6 Odpowiedzi
  • 4422 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline redi

  • ****
  • 636
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, Toshiba Encore
Sygnał gps w pda-n
« dnia: Wrzesień 18, 2007, 20:51:24 »
Jak u was z sygnałem gps. U mnie bywa różnie. Często w AM pojawia sie słaby lub brak sygnału. Mą w końcu sirf stara iii. Chce dokupić zewnętrza antenę to może pomoże.

Odp: Sygnał gps w pda-n
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2007, 00:27:39 »
U mnie raczej ok w środku domu może i nie za dobrze ale już przy oknie ok, a w samochodzie raczej bez problemów.  :ok:

*

Offline Piotr1

  • *
  • 75
  • Sprzęt: PDA i-mate, i900 Omnia
Odp: Sygnał gps w pda-n
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 08, 2007, 08:25:10 »
Różnie to bywa, raz lepiej raz gorzej i to bez względu na warunki zewnętrzne. Przy czy zauważyłem poprawę w współpracy z wersją 4.1.2 AM

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Sygnał gps w pda-n
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 08, 2007, 12:04:52 »
nie mialem nigdy problemow i nie mam, zawsze i-mate lapal fixa bardzo ladnie

*

grnt

Odp: Sygnał gps w pda-n
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 15, 2007, 09:23:15 »
U mnie na zewnątrz jest ok. Ale w samochodzie (Laguna) tragedia. Sirf III to raczej to nie jest. Moduł LD-3W Noki spisuje się zdecydowanie lepiej. Położony obok PDA-N pod szybą w Lagunie (która ponoć mocno tłumi sygnał) pokazuje na TomTomie maksymalny sygnał, podczas gdy PDA-N gubi się. Odwzorowanie pozycji w programie nawigacyjnym jest niestabilne. Stojąc na światłach wszystko się kręci, każe zawracać itd. Z modułem Noki tego nie mam. Generalnie chciałem zbyć PDA-N. Kupiłem go bo jest mały i ma wbudowany GPS. Teraz z nawigacją, której używam sporadycznie przesiadłem się na Nokie E50 i żadnych problemów dzięki modułowi LD-3W. PDA-N został tylko do Excela w pracy.
Jak masz wydawać pieniądze na antenę i plątać się kablami to roważ zakup Sirf III z bluetooth.
Tylko po co wtedy PDA-N z wbudowanym GPS. To mnie najbardziej drażni.
W każdym razie dla tych którzy dopiero szukają małego Pocketa do nawigacji, może lepszym rozwiązaniem jest Acer. Też jest mały i może odbiornik GPS ma lepszy.

*

Offline pimpus sadelko

  • *****
  • 5146
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LooX n560, pda-n, iP4s, ipad 2
Odp: Sygnał gps w pda-n
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2007, 09:27:37 »
pda n ma sirf III, ja w megan nie mam z nim rzadnych problemow szybki fix i stabilny sygnal rzadnego zawieszania jesli chodzi o czulosc uwazam ze lepszy od mojego looxa

*

grnt

Odp: Sygnał gps w pda-n
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2007, 09:35:19 »
Co mogę powiedzieć, może mój jest zepsuty. Ale od początku? Nie sądzę. Tym bardziej że montując go w okolicy lusterka, tam w szybie chyba nie materiału tłumiącego, jest zdecydowanie lepiej. Jednak moduł Noki może leżeć w schowku, pod siedzeniem, pod szybą i w znakomitej większości sygnał max, a całkowicie brak gubienia się, oraz zdecydowanie szybszy fix.