Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu

  • 9 Odpowiedzi
  • 5169 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline iwan73

  • 12
  • Sprzęt: I-mate 9502 + SD 2GB
Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« dnia: Lipiec 07, 2008, 16:21:27 »
Mam i mata 9502 i chcialbym miec oddzielny, specjalny dzwonek dla jednego z numerow z mojej ksiazki kontaktow. W instrukcji jest wszystko fajnie opisane co i jak. Niestety w telefonie we wlasciwosciach kontaktu nie ma nic procz nazwy i numeru telefonu. Nie jestem w stanie przypisac tego dzwieku. Moze cos nalezy zainstalowac. NIe znam sie i dlatego prosze o pomoc.
Iwan

*

Dżeju

Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2008, 18:53:43 »
Jak to nie ma możliwości ustawienia dźwięku dla konkretnego kontaktu ?  Dla kontaktów na SIM nie ma, to prawda, ale dla kontaktów z Outlook Contact jest.

Spróbuj zrobić to w ten sposób:

1. otwórz kontakty (contacts)
2. stuknij w NEW (w dolnym pasku po lewej stronie) - otworzy ci się okno Select a Contact Type. Okno powinno zawierać dwie pozycje: Outlook Contact oraz SIM Contact.
3. Stuknij w Outlook Contact i otworzy ci się okno nowego kontaktu. Pod poz. 13 (Ring tone) wybierasz sobie dźwięk do danego kontaktu.

Pamiętaj, że kontakty MUSZĄ być zapisane w Outlook Contact, a nie na SIM.

*

Offline iwan73

  • 12
  • Sprzęt: I-mate 9502 + SD 2GB
Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2008, 20:03:20 »
Dziala. Wielkie dzieki.

*

Dżeju

Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2008, 22:53:43 »
No to  :ok:

*

Offline iwan73

  • 12
  • Sprzęt: I-mate 9502 + SD 2GB
Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2008, 23:40:59 »
Tylko ze teraz te kontakty ktore maja miec przypisane oddzielne dzwonki wystepuja podwojnie na liscie. Raz z ikonka przypominajaca karte SIM i drugi raz z ikonka ludzika. Tak ma byc? Czy mam skasowac pierwotny kontakt z karty SIM? Pytam sie bo jedna z tych osob zadzwonila do mnie i odezwal sie standardowy dzwonek taki jak dla wszystkich.

I jeszcze jeden problem. Potrzebuje budzika. Tu na forum jest temat o tym. Polecaja tam en Alarm, ktory juz sobie zinstalowalem. Niestety jest strasznie cichy. Moze masz jakis pomysl? Generalnie przyzwyczailem sie do pewnego dzingla ze starego telefonu SE W800i.Przegralem go do 9502 i ustawilem w ww programie. Niestety z taka glosnoscia to on mnie nie obudzi. Pozdrawiam.

*

Dżeju

Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2008, 18:04:36 »
Powtórzone kontakty musisz usunąć z SIM i po kłopocie. Ja od kilku lat na SIM nie zapisuję żadnych kontaktów i wszystko hula.
Co do alarmu, to mam SPB Time i jest ekstra - dajesz dzwonek jaki chcesz i jak dasz głośność na maks, to obudzi zmarłego  :evil:

*

Offline zyxell

  • **
  • 193
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Raphael,Rhodium
Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2008, 22:12:58 »
Powtórzone kontakty musisz usunąć z SIM i po kłopocie. Ja od kilku lat na SIM nie zapisuję żadnych kontaktów i wszystko hula.
Co do alarmu, to mam SPB Time i jest ekstra - dajesz dzwonek jaki chcesz i jak dasz głośność na maks, to obudzi zmarłego  :evil:

Zgadzam się w 100 % z całym postem, SPB Time najlepszy jest (:
arbeit macht frei!

*

Offline tomaszkap

  • *****
  • 8901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój avatar to Sawyer
  • Sprzęt: Samsung Galaxy A52 5G
Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2008, 22:26:58 »
Wystarczy jak tutaj lub tutaj wpiszesz słowo: alarm clock i to za darmo  :ok: AlarmClock ma taki dźwięk, że zmarłego obudzi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2008, 22:30:00 wysłana przez tomaszkap »
Było:Asus A696->SPV M650->Nuvifone M20->i5700->Kaiser-> SGSI,SGSII,SGSIV,Huawei,PALM Centro, Xiaomi Mi Mix 2s, Samsung Galaxy J4, Xiaomi Redmi Note 4 64/4 GB, Huawei P20 ProRealme 8Pro/8GB/128GB, Samsung A52s/A54 5G

*

Offline saenta

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia N8, Xda Zest, TG01 i inne zabawki
Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 28, 2008, 19:30:24 »
Nie chcę zakładać osobnego wątku, bo temat w sumie podobny.
A więc, czy ktoś wie jak w 9502 przypisać jakikolwiek dzwonek do przychodzącego sms?


prawdziwy facet jest jak dziecko...

*

Dżeju

Odp: Przypisanie oddzielnego dzwonka do kontaktu
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 28, 2008, 20:10:34 »
Ech... to są podstawy. Stukasz w Start / settings (ustawienia) / Sounds&Notifications / Notifications i wybierasz z rozwijanej listy: Messaging: New text message, a pod spodem z następnej rozwijanej listy dźwięk. Jak sobie do katalogu "My Documents" skopiujesz jakieś dźwięki, to one pojawią się w rozwijanej liście jako dźwięki do wyboru.