Prośba o pomoc podniesienia Ubiquio 503G

  • 4 Odpowiedzi
  • 1514 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Prośba o pomoc podniesienia Ubiquio 503G
« dnia: Kwiecień 14, 2010, 19:00:46 »
Witam, po przeanalizowaniu wątków na forum mam nadzieje że ten zamieszczam w dobrym dziale...
Zakupiłem telefon jak wyżej... ale prawdopodobnie ma uwalony rom, gdyż nie mogę go odpalić, po włączeniu wyświetla sie tylko napis Ubiquio i tak stoi "zawiecha". Próbowałem zrobić hard reset ale też beż powodzenia, przez chwile wyświetla napis Kit Enable... i przechodzi w stan gdzie wyświetla tyko nazwę jak wyżej...
Wiem jak wgrać rom poprzez kartę mico sd, ale nigdzie nie mogę znaleźć romu który by pasował do tego tela, nie chciałbym za bardzo experymentować z romami i wrzucać każdy po kolei żeby nie uwalić telefonu do końca, ale jeśli została tylko taka możliwość to zaryzykuje
Proszę o pomoc, co ewentualnie mam zrobić i jaki rom może pasować, abym mógł ożywić telefon.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2010, 19:07:08 wysłana przez keta20 »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: Prośba o pomoc podniesienia Ubiquio 503G
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 17, 2010, 16:15:46 »
Może dział jest nienajlepszy, ale spróbuję Ci pomóc :). Jak tylko znajdę odpowiedni ROM, zamieszczę linki :).

Odp: Prośba o pomoc podniesienia Ubiquio 503G
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2010, 13:16:21 »
Witam, temat uważam za zamknięty, udało Mi sie postawić telefon na "nogi". Służę pomocą jeśli ktoś bedzie miał problemy z tym telefonem. Pozdramiam :)

Odp: Prośba o pomoc podniesienia Ubiquio 503G
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2010, 20:30:38 »
Witam,mam ten sam problem,prosze o pomoc .....

Pozdrawiam

Lukasz

Odp: Prośba o pomoc podniesienia Ubiquio 503G
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2010, 10:23:03 »
Witam, napisz mi na maila keta20@wp.pl co dokładnie jest z Twoim telefonem, a postaram sie pomóc.Pozdro