porblem i-mate 9502

  • 11 Odpowiedzi
  • 2301 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

porblem i-mate 9502
« dnia: Marzec 06, 2009, 06:39:58 »
Witam wszystkich serdecznie, Proszę o pomoc .

wczoraj robiłem reset windowsa 6.1 mobile a kolega miedzy czasie sie bawił nim , dał w trakcie instelacji blockada klawiatury . na początku wszystko działało a pozniej jak zrobiłem Backup'a to juz nie akceptuje hasło blokady!!!

Proszę o pomoc pozdrawiam

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2009, 07:57:55 »
Nie ten dzial kolego, oj szybko to stad zniknie :)

*

Offline beju

  • Android Singularity
  • ******
  • 7093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Mini poradnik przed zakupem - co wybrać
Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2009, 08:19:42 »
hard reset, nie ten dzial. zglosilem...
iPhone SE 10.1
NEXUS 4 5.1
i780 6.1

Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2009, 12:00:07 »
przeszpraszam Panowie , jestem nowy na forum i nie widziałem gdzie mam pisac :)

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2009, 12:01:39 »
spox  :wink:
jw zrób hard reset

Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 06, 2009, 12:05:46 »
juz zrobiłem kilka razy hard reset ale to nic nie da, bo cały czas prze starcie wymaga od mnie hasło do klawiatury żeby kontynuować  !!!! może jakis inny rozwiazanie ?

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 06, 2009, 12:06:28 »
robisz soft reset czy hard reset?

Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 06, 2009, 12:13:24 »
robie hard reset !!

*

Dżeju

Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 06, 2009, 12:46:26 »
Możesz jeszcze raz wgrać 6.1 i po kłopocie.

Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 06, 2009, 12:51:03 »
to w takiem razie musze poszukac 6.1 na necie :) a moze sa jakis dobry soft :) pozdrawiam i dziekuje z góry

*

nokser

Odp: porblem i-mate 9502
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 06, 2009, 23:56:17 »
I popraw pisownię  :ok:

rozwiązanie porblemu i-mate 9502
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 07, 2009, 00:23:07 »
1.   If the battery is 100% dead, give it ten minutes charge with the mains adapter. (I had difficulty resetting a completely flat unit with mains, so charged a minute or three and then tried on battery and it worked first time. Ymmv)
Jeśli bateria jest 100% martwą, dają temu dziesięć minut szarżują z nasadką sieci zasilania. ( Miałem trudność resetującą zupełnie płaską część z głównymi liniami, tak szarżowała minuta albo trzy i wtedy przymierzony baterię i to pracowało pierwszy raz. Ymmv)

2.   Make sure the unit is completely off. The easiest way to ensure this is to unplug any mains or USB sync cables, then take battery out and then put it back in, but do not press the power button to turn it back on.
Dopilnuj część jest zupełnie. Najłatwiejsza droga, by zapewnić, że to ma wyłączyć z sieci jakieś główne linie albo sync USB kabluje, wtedy wyjmować baterię i wtedy odkładać to w, ale nie naciskać guzika władzy, by zawrócić to dalej.

3.   Open the screen and hold down the both the blue "FN" key at the bottom left of the keyboard and the green telephone call button, then whilst these are held down press and hold the power button at the top of the machine. The unit should show a white screen with on-screen instructions to press the left hand soft-button. (The soft-buttons are the buttons marked with dash symbols either side of the i-mate logo and inbetween the flag-style Windows button and the OK button, all below the screen next to the red and green call buttons)
Otwórz ekran i bądź mocnym zarówno błękit "FN" klucz na dnie odszedł klawiatury i zielony guzik rozmowy telefonicznej, wtedy, gdy te są przymocowane prasę i trzymają guzik władzy na szczycie maszyny. Część powinna pokazać biały ekran z scenicznymi instrukcjami nacisnąć lewa ręka miękki guzik. ( Miękkie guziki są guzikami oznaczonymi z uderzeniem symbol którąkolwiek stronę i - kolega loga i inbetween flaga - styl Windows guzik i OK guzik, wszystek pod ekranem obok czerwonych i zielonych guzików rozmowy)


http://forum.devicewire.com/forums/thread/789.aspx




jak ktoś bedzie potrzebował to działa w ten sposób ,