na nowym romie

  • 12 Odpowiedzi
  • 2724 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

na nowym romie
« dnia: Kwiecień 06, 2010, 20:22:36 »
witam

otoz niedawno wgralem na mojego imate jaq 3 wm6.1 od tomcuga (wielkiewielkie dzieki za ten rom :)). i od tego czasu borykam sie z paroma problemami, moze ktos z Was mial podobne i znalazl rozwiazanie. za wszelkie odpowiedzi wielkie dzieki ;)

1. mam problem w wylaczanie sprzetu :( otoz mozna trzymac i trzymac wylacznik i nic to nie daje. po puszczeni hibernuje. sciagnalem psshutxp majac nadzieje ze to pomoze ale on tez nie wylacaza a tylko wylaczapodswietlenie restartuje albo hibernuje...

2. od jakiegos czasu szwankuje qwerty. chodzi i pasek pionowy k,l,m. raz dzialaja te przyciski raz nue, da sie temu jakos zapobiec bez wizyty serwisu?

3. jak wszyscy wiemy na wm po klikniecu krzyzykka by wylaczyc aplikacje ona nie wylacza sie calkiem a jakby minimalizuje. tak i dzieje sie u mnie ale... po paru sekundach zwsze automatyczniie sie program zamyla :/ jest to irytuajce bo nie idzie korzystac z kilku na raz, a nie mowiac juz o komunikatorach. jak mozna temu zapobiec? jest jakis program ktory umozliwi minimlixowanie programow? :)

bardxzo bym prosil o pomoc jesli ktos cos wie na ten temat za odpwoedzi z gory dziekuje.

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2010, 20:56:22 »
Zacznij może od zmiany ROM'u na najnowszy :).

http://www.przeklej.pl/plik/jaq3-wm6-1-pp8mb-v2-tomcug-7z-00113d9vq2mv

Na pewno rozwiąże pierwszy problem. Co do trzeciego, może po prostu kliknij w Start i odpal drugą aplikację ;).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2010, 20:58:06 wysłana przez tomcug »

Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2010, 13:15:41 »
Hmmm mam problem z  wgraniem tego nowego romu, ponieważ wywala mi błąd, jakiś ile ten plik waży po rozpakowaniu? Może jest jakiś program, który wyłącza sprzęt?

Co do zamykania się programow niestety nie pomoglo poniewaz po odpaleniu innego programu i tak każdy uruchomiony sie zamyka :/ Sam z siebie po paru sekundach się wyłącza.

A może polecicie mi jakiś program, który troche lepiej wyświetlałby skrzynke wiadomosci i kontakty, bo z tego pdostawowego w windowsie jestem średnio zadowolony :(

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2010, 15:34:50 »
Musisz wgrać go z kompa, przez kartę nie przejdzie, dlatego dorzuciłem RUUShop do paczki :P.

Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2010, 19:40:38 »
Wywala mi ciągle jakiś  błąd :/

"Usbn Sync can"t open! Update process is interrupdet! Please try the process again". Co poradzić?

Myślałem ze chodzi o active synca, ale jestem na w7 i mam centurm obslugi windows mobile. wszystko z nim zwiazane smiga.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2010, 19:44:09 wysłana przez Rafaello12 »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2010, 19:43:59 »
Jaki system, bo RUUShop działa tylko na XP?

Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2010, 19:45:25 »
Aha tylko xp... a nie ma czegos na w7?

NA moim xp mialem z kolei problem z polaczeniem sie przez active synca

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2010, 20:07:16 »
Na W7 niczego nie znajdziesz, pod XP możesz mieć problemy gdy masz odpalonego firewalla.

Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 19, 2010, 20:48:49 »
Dzięki wielkie, wielkie dzięki już śmiga! :)

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 19, 2010, 21:44:06 »
A jak się najnowszy WM 6.1 podoba :D?

Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 20, 2010, 11:16:05 »
bardzo przyjemny, wszystkie bledy mi poprawil :) niestety nadal resartuje zegar po odlczeiu zaslnia gdy wystepuje taka potrzeba, ale widoczie taka przypadlosc tego telfonu :)

zeby nie spamowac zbytnio (widzialem temat o tym ale slabo rozwiniety i stary) zapytam tutaj. jaki pokrowiec mozna kupic do tego telefonu? jedyne co znalazlem to w archiwum allegro archiwumallegro.pl/imate_jaq3_etui_pokrowiec_kabura_bcm-831280281.html obecnie patrze od jakiegos czasu na allegro i nie ma nic :( moze z jakiegos innego modelu?
Czy opłaca się podkręcać procka?
 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2010, 11:37:36 wysłana przez Rafaello12 »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 20, 2010, 19:50:05 »
"na mój tel. pasuje kabura taka sama jak do nokii e61." ;)

Odp: na nowym romie
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2010, 19:09:55 »
Mam nowy problem dosyć duży :( Mianowicie nie otwiera mi się konwersacja w folderze sms :/ Moge pisać. Poszukam jakeigos programu dos krzynki sms moze to cos da.

EDIT: Już śmiga ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2010, 18:32:02 wysłana przez Rafaello12 »