i-mate ultimete 9502 i nowy Rom w wersji PL jak? POMOCY

  • 3 Odpowiedzi
  • 16280 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

i-mate ultimete 9502 i nowy Rom w wersji PL jak? POMOCY
« dnia: Styczeń 13, 2012, 23:09:33 »
Witam wszystkich! Zakupiłem ostatnio i-mate ultimete 9502 i jest wgrany WM 6.1 lecz w wersji angielskiem.

Szukałem sporo na forum lecz nie znalazłem jak wgrać nowy Rom konkretnie do mojego modelu. Linki z romem WM 6.1 od tomcug w wersji PL nie są aktywne. Mam pytania udzieli mi ktoś skróconej instrukcji lub chociaż naprowadzi gdzie szukać sposobu wgrania ( żeby działało na moim i-mate) oraz wersji jakielkowiek WM aby była po polsku?.

Dzięki jestem nowy nie mogę jeszcze skleić tego wgrania Romu ale szybko kumam. Pozdrawiam

Odp: i-mate ultimete 9502 i nowy Rom w wersji PL jak? POMOCY
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 15, 2012, 20:18:47 »
Dzięki wszystkim za odpowiedź jeszcze tak h*jowego forum nie widziałem

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: i-mate ultimete 9502 i nowy Rom w wersji PL jak? POMOCY
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 17, 2012, 15:17:26 »
Witam wszystkich! Zakupiłem ostatnio i-mate ultimete 9502 i jest wgrany WM 6.1 lecz w wersji angielskiem.

Szukałem sporo na forum lecz nie znalazłem jak wgrać nowy Rom konkretnie do mojego modelu. Linki z romem WM 6.1 od tomcug w wersji PL nie są aktywne. Mam pytania udzieli mi ktoś skróconej instrukcji lub chociaż naprowadzi gdzie szukać sposobu wgrania ( żeby działało na moim i-mate) oraz wersji jakielkowiek WM aby była po polsku?.

Dzięki jestem nowy nie mogę jeszcze skleić tego wgrania Romu ale szybko kumam. Pozdrawiam
Polski ROM do tego telefonu nie istnieje. Nigdy nie miałem Ultimate 9502, więc nie mam jak ugotować.

Dzięki wszystkim za odpowiedź jeszcze tak h*jowego forum nie widziałem
Najpierw się naucz pisać analfabeto, a potem będzie innych od "ch*jów" wyzywał.

*

Offline nemo1307

  • **
  • 218
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: FSLoox N500,SPV M650,Sony Xperia Z Ultra , Z2 , Z1
Odp: i-mate ultimete 9502 i nowy Rom w wersji PL jak? POMOCY
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 17, 2012, 16:19:34 »
Witam !
Mam nadzieje , że Panowie Moderatorzy odpowiednio potraktuję tego "wieśniaka " ,
Jestem na tyle długo na tym forum i uważam , że takie wypowiedzi nie tylko obrażają Nas wszystkich , ale pozwalają na definitywne załatwienie sprawy - usunięcie z forum , zwłaszcza ,kogoś , kto jest tu pierwszy raz i mam nadzieję , że ostatni !
       Pozdrawiam !