I-mate jama 101 problemy z windowsem.

  • 6 Odpowiedzi
  • 3430 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

I-mate jama 101 problemy z windowsem.
« dnia: Styczeń 11, 2010, 21:34:58 »
Witam wszystkich.

Ostatnio zakupiłem I-mate Jama 101 w Unicomie ( warszawa )

Przez jakieś 2 dni chodził okey, ale później zaczął wariować np.

samoczynne wyskakiwanie menu start kilkaset razy ( wyskakuje , znika i po sekundzie od nowa )

Jak myślicie czego to może być wina.

Próbowałem hard resetu i master clear-a.

Oczywiście mam gwarancje , ale jestem z cz-wy i nie chce mi się latać po pocztach :)

Jeżeli jest ktoś w stanie udostępnić WM 6.0 PL lub EnG byłbym wdzięczny.

z góry dzięki za odp.

Odp: I-mate jama 101 problemy z windowsem.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2010, 12:07:53 »
Oddaj go na gwarancji. Moim zdaniem to nie wina romu. Jak będziesz kombinował na własną rękę to pożegnasz się z gwarancją  :P.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 12:13:22 wysłana przez kolux007 »

*

Offline tomcug

  • ***
  • 499
  • Sprzęt: HTC Blue Angel
Odp: I-mate jama 101 problemy z windowsem.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2010, 16:41:37 »
Skoro nie pomaga nawet Hard-Reset to ja bym oddał na gwarancję, lepiej nie ryzykować jej utratą.

Odp: I-mate jama 101 problemy z windowsem.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2010, 22:38:43 »
Skoro nie pomaga nawet Hard-Reset to ja bym oddał na gwarancję, lepiej nie ryzykować jej utratą.

co najciekawsze jeżeli zablokuje wyświetlacz poprzez " lock " to nic się nie dzieje, a po odblokowaniu od nowa.

myślę że to dotyk wariuje, jak przestawiam o 90 * to sam się blokuje i odblokowuje.

j


Odp: I-mate jama 101 problemy z windowsem.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2010, 12:15:13 »
Jak chcesz wiedzieć czy to dotyk, to ustaw w systemie aby po dotknięciu ekranu wydobywał się dźwięk  :O~

*

Offline teriero

  • **
  • 105
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Mega,LG GT540 Swift,HTC Wildfire,SGS+I9001
Odp: I-mate jama 101 problemy z windowsem.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2010, 22:51:38 »
Miałem Jamkę pochodzącą z zakupu w jednym z Hipermarketów(Unicom wrzucił pewną partie do owych sklepów).
Jak ją kupowałem pamiętam,że w pierwszej z wybranych był problem z Radio (trzaski i zakłócenia po połączeniu,niezależnie od karty rodzaju SIM).
Mój znajomy,który również kupił w tym sklepie Jamę miał podobne problemy z wyświetlaczem.Z tym,że u niego dodatkowo włączała się blokada "na amen" i dopiero po resecie puszczała.Oczywiście obie nam zamieniono już w sklepie,następnego dnia.
Radzę nie cudować  i oddać do naprawy gwarancyjnej-bo podobne,powtarzające symptomy świadczą chyba o jakiejś partii wadliwych urządzeń.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 23:23:00 wysłana przez teriero »
Pozdrawiam! Teriero

Odp: I-mate jama 101 problemy z windowsem.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2010, 21:25:45 »
Też mam problem z tym telefonem, wszystko chodziło 2 dni super aż nagle pojawiły się szumy w głośniczku. Mam pytanie czy w serwisie tych telefonów naprawiają te usterki czy wymieniają je na inne sprawne egzemplarze?