Co się stało i jak to naprawić,zawieszenie windows mobile I-mate JAQ3

  • 3 Odpowiedzi
  • 2432 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Witam mam problem,denerwuje mnie bardzo,mam i-mate jaq3 z windows mobile 6.0 professional i mam problem bo wygląda jak by mi się zawiesił po ponownym uruchomieniu nie przechodzi dalej tylko stoi na windows na ekranie tym początkowym takim o
Co mi zostało zrobić?Czy mam zawieść do serwisu czy nagrać system??a jeśli tak to czy jest jakiś sprawdzony,bo jestem cholernie na siebie zły że coś popsułem.Proszę  ogromnie o pomoc pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2009, 16:10:52 wysłana przez supratec151 »

*

Offline Notron

  • **
  • 132
Odp: Co się stało i jak to naprawić,zawieszenie windows mobile I-mate JAQ3
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2009, 19:00:53 »
Po cóż zaraz serwis!
Zrób hard reset (wyłącz telefon wyjmij baterię na 10 sec. włóż baterię naciśnij przycisk miękkiego resetu, następnie wciśnij
w pierwszej kolejnośći czerwoną i zieloną słuchawkę i power oraz przycisk aparatu .
Musi się pojawić przez chwilę czysty niebieski ekran.
puść przyciski.
Oprogramowanie sobie znajdz na necie i wgraj od nowa!
Albo wgraj nowy rom http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=148870.0

Odp: Co się stało i jak to naprawić,zawieszenie windows mobile I-mate JAQ3
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2009, 08:06:34 »
Dobra twardy reset pomógł,mam teraz czysty system szkoda że nie wiedziałem że trzeba wyjąć kartę pamięci,bo nadpisał mi jakimiś dziwnymi końcówkami.Ale dzięki za pomoc,większa panika była a wystarczyło poszukać na forum  :ok:

*

Offline maniekes

  • 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • kolorowabizuteria.pl
    • Biżuteria Kryształowe Prestige
  • Sprzęt: i-mate JAQ3, HP Jornada 720, BlackBerry 7290
Odp: Co się stało i jak to naprawić,zawieszenie windows mobile I-mate JAQ3
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2009, 10:02:57 »
nie nadpisal ci zadnymi dziwnymi koncowkami - po prostu miales wlaczone kodowanie danych(zeby dalo sie je odczytac tylko z twojego pda), a po hard resecie tez nie mozesz ich odczytac, bo to tak jakbys wlozyl karte do innego pda.
masz 2 rozwiazania zeby sie zabezpieczyc przed tym:
1) wylaczyc ta opcje, najlepiej odrazu po zrobieniu reseta
2) zrobic backup(np programem SpriteBackup), wtedy po HR i przywroceniu backupa bedziesz widzial zakodowane pliki

pozdro ;]