Xircom REX 6000

  • 6 Odpowiedzi
  • 3718 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xircom REX 6000
« dnia: Październik 29, 2003, 10:57:45 »
Wiem że to całkowicie nie na temat ale nie trafiłem na forum poświęcone tym urządzeniom. Jedno pytanie - czy ktoś wie gdzie można ww urządzenie kupić w Polsce? Najlepiej nowe?

Xircom REX 6000
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 29, 2003, 11:14:22 »
z tego co wiem, to te urządzenia nie są już produkowane i nowych raczej nie da się kupić.
Pozdrawiam,
Mateusz

*

Offline biblo

  • ******
  • 3314
  • Płeć: Mężczyzna
  • Forum powinno być jak Media-Markt...
  • Sprzęt: Lumia 925, 730 Dual Sim, iPad mini Retina LTE
Xircom REX 6000
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2003, 16:14:54 »
Czasem można na nie trafić na Allegro, ale raczej nie nowe - swoją drogą tam nie ma co się zepsuć.

Faktycznie nie jest to już produkowany "gadżet", a poza tym producent chyba już jakiś czas temu zakończył wspieranie tego notatnika - zdaje mi się, że nie ma do niego softu do nowszych Windowsów niż 95/98/ME (może NT).
Pozdrawiam,
biblo

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
Xircom REX 6000
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2003, 17:45:40 »
Dluzszy czas uzywalem (i nadal mam) REX-a 5001. To bardzo przydatne urzadzenie ale .. do czasu malych palmtopow. Model 6000 byl na rynku krotko,  firme wykupil chyba 3com i .. koniec. Rzeczywiscie prawdopodobnie nie ma sie tam co zepsuc, nadaje sie gromadzenia notatek ale PC -> REX bo zapis manualny w REX-e dla bardzo cierpliwych. Jesli ktos potrzebuje notatnika wielkosci karty kredytowej za grosze to sie nie zawiedzie.

*

Offline Kusiu

  • *****
  • 3968
  • Płeć: Mężczyzna
Xircom REX 6000
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2003, 17:50:15 »
To jest fajna rzecz jak się często używa laptopa. Wtedy Rex siedzi sobie w PCMCIA i przydaje się tam gdzie laptopa nie zabierasz.

*

Offline perla

  • ******
  • 2689
  • Sprzęt: Samsung Tab2- 7, Galaxy S2 , Kindle 3,
Xircom REX 6000
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 31, 2003, 20:45:15 »
>To jest fajna rzecz jak się często używa laptopa. Wtedy Rex siedzi
 >sobie w PCMCIA i przydaje się tam gdzie laptopa nie zabierasz.

Dokladnie tak, a poza tym szybkosc synchronizacji, latwosc nawigacji na PC-cie w programie do kontaktow, notatek, kalendarza itp. Bardzo skuteczny backup (po prostu zapis binarny pamieci). Jest to po prostu notatnik na okolo 500 tyz znakow, ktory zawsze mozna miec przy sobie w przeciwienstwie  do roznych wiekszych (tez b. potrzebnych) urzadzen. W zasadzie szkoda ze ta linia produktow nie jest specjalnie popularna.

Xircom REX 6000
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 01, 2003, 19:44:32 »
Witam , jesli kogos interesuje model 5001 to mam do sprzedania , kupilem go na EBAYu jako uzywany bez pudelka ale wyglad ma nowego, sam uzylem go chyba ze dwa razy. Nie jest mi potrzebny od momentu jak kupilem sobie palmtopa z wbudowanym telefonem GSM , to cacuszko zastepuje mi w tej chwili wszystkie gadzety elektroniczne.
pozdrawiam BIGFOOT