Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?

  • 68 Odpowiedzi
  • 42121 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline specjals

  • ***
  • 458
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pocket-Fallout-Lover
    • StrefaUIQ
  • Sprzęt: MotoA925, note 2, HTC Flyer, Note 4 +gear2.0
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 30, 2010, 21:07:25 »
a ja kiedyś słyszałem  o tabace leczniczej, dostępnej w aptece, zapach bodajże miętowy tylko.

ja jakąkolwiek tabake spróbuje, to jesli nie kicham to co najmniej dmucham wszystko co zalega w nosie w chusteczke :)

mi to pomagało doraźnie na karat, ale tylko na chwile bo potem wraca oczywiście, tylko takie przeczyszczenie .

nie wiem co by było jakbym używał co chwile jak mi się katar zbiera w przeziębieniu ale za pewne nic dobrego :P
ale w biurku jeszcze mamgawith'a i medicated no. 99  :E
my UIQ Moto A925 - for eva' with me! StrefaUIQ r.i.p.

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 30, 2010, 21:53:40 »
nie ma to jak odkopać temat sprzed pół roku  :-|
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 01, 2010, 07:23:27 »
Trudno! Skoro został odkopany, można pogadać znów!

Też tabaczę, ale raczej dla smaku nie dla zapchanego nosa, wolę krople.

Wszystko zależy od kolekcji, każda tabaka na inne zapotrzebowania.
Ozona Malinowa czy Pomarańczowa całkiem nieźle orzeźwia, i taki miły zapach potrafi zabić dym tytoniowy w nosie.
Medicated No99, bardzo drobno mielona i sucha, posmak (zapach?) takiej herbaty, jakby Earl Grey'a. Potrafi przedmuchać nos.
Ozona President, piękne pudełeczko, przyjemny mentol, nie drażni.
Kendal Brown i Seville, doskonałe w towarzystwie kobiet, bo jak wiemy lubią one kwiaty i ich zapach ;)

Z mocnych polecam wszelakie "Dholakia", te "tobacco" i "non". Anyżowa czy "Indian" bardzo mocno uderzają i nie zapychają nosa.
Za to bardzo ciekawą tabakierę ma "Packard's Club Snuff" i też jest mocna, bardzo wyczuwalny tytoń.

Ze swojej strony mogę odradzić RedBull'a i Chapmany. Pierwsza szybko traci swój urok, druga jest zdecydowanie za bardzo zapachowa/smakowa.

nie ma to jak odkopać temat sprzed pół roku  :-|

Btw czemu tak piszesz skoro nie brałeś udziału w tej dyskusji? Czasami odkopanie wątku jest znacznie lepsze niż napisanie nowego!
Zapewne, gdyby kolega zakładał nowy temat, usłyszał by "Było", ale nie od usera tylko od Admina/Mod'a.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 07:47:12 wysłana przez apache4 »
It's beyond your imagination

*

Offline specjals

  • ***
  • 458
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pocket-Fallout-Lover
    • StrefaUIQ
  • Sprzęt: MotoA925, note 2, HTC Flyer, Note 4 +gear2.0
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 01, 2010, 08:50:23 »
nie ma to jak odkopać temat sprzed pół roku  :-|

dokładnie! :D
czuje sie, że sie żyje sie :)
my UIQ Moto A925 - for eva' with me! StrefaUIQ r.i.p.

*

don.kamillo

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 01, 2010, 10:26:19 »
Najlepszą tabakę wg podań mają ojcowie na Jasnej Górze, z której to ciągnął sam "jenerał" Dąbrowski :D
Niestety, z tkanki wielowarstwowej (jest w błonie śluzowej nosa) została mi chyba jedna warstwa i o wymioty przysparza mnie samo wspomnienie o tabace :P
Swego czasu mieszało się redbulla i taką mętolową..
Apache4, bo dymu z fajki nie wypuszcza się nosem ;)

I co do fajek, to polecam Djarumy, waniliowe, albo coś w stylu AlCapone.

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 01, 2010, 10:45:49 »
Lecz ja nie palę, chodzi mi o małe pomieszczenia pełne palących osób ;)
It's beyond your imagination

Odp: Tabaka... Niucha ktoÅ› ? Dobre to na zatkany/cieknÄ…cy nos (katar) ?
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:06:18 »
A ja zadam pytanie odnosnie tabaki... nikogo znajomego bo wlasnie ukonczylem gimnazjum I tutaj to tylko takie szczeniackie popisywanie, ze sie wciaga. Nikogo nie obchodzi jaka tabaka etc.

Czy dobra jest ona na pobudzenie? Wpienia mnie jak po 4 godzinach snu chodze caly dzien zmulony, a jak sie w dzien spac poloze to I tak nie usne... Kawa/kofeina zupelnie na mnie nie dziala, chocbym nie wiem jaka mocna zrobil...

2 pytanie.
Zdrowe to?

Jakie uczucie/przyjemnosc z "niuchania" jakiejs konkretniejszej tabaki, a nie zeby tylko byla...?

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 01, 2010, 16:19:22 »
Przyjemności przede wszystkim dostarcza Ci zapach/smak. W prawdzie żadne badania nie potwierdzają szkodliwości, ale ciągle jest to tytoń.
Ale, są ludzie co mają po 80lat i palą od 20 roku życia i większych problemów nie mają, tak też raczej nie będzie większych problemów po tabace. Jej przynajmniej nie palisz, przez co wdychasz znacznie mniej tlenków i innych dupereli powstających przy spalaniu.

Hm, na orzeźwienie poleciłbym Ci coś z Ozony, np. Ozona President (mentolowy), Malinową lub Pomarańczową. Może być też medicated No99.
W swojej kolekcji posiadam jeszcze Kendal Brown'a, bardzo spory bukiet zapachowy i zarazem bardzo łagodna. Ją też mógłbyś zakupić, sprzedawany w puszkach 25 gramowych za chyba 20zł
It's beyond your imagination

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 01, 2010, 17:17:58 »
Trudno! Skoro został odkopany, można pogadać znów!

Też tabaczę, ale raczej dla smaku nie dla zapchanego nosa, wolę krople.

Wszystko zależy od kolekcji, każda tabaka na inne zapotrzebowania.
Ozona Malinowa czy Pomarańczowa całkiem nieźle orzeźwia, i taki miły zapach potrafi zabić dym tytoniowy w nosie.
Medicated No99, bardzo drobno mielona i sucha, posmak (zapach?) takiej herbaty, jakby Earl Grey'a. Potrafi przedmuchać nos.
Ozona President, piękne pudełeczko, przyjemny mentol, nie drażni.
Kendal Brown i Seville, doskonałe w towarzystwie kobiet, bo jak wiemy lubią one kwiaty i ich zapach ;)

Z mocnych polecam wszelakie "Dholakia", te "tobacco" i "non". Anyżowa czy "Indian" bardzo mocno uderzają i nie zapychają nosa.
Za to bardzo ciekawą tabakierę ma "Packard's Club Snuff" i też jest mocna, bardzo wyczuwalny tytoń.

Ze swojej strony mogę odradzić RedBull'a i Chapmany. Pierwsza szybko traci swój urok, druga jest zdecydowanie za bardzo zapachowa/smakowa.

nie ma to jak odkopać temat sprzed pół roku  :-|

Btw czemu tak piszesz skoro nie brałeś udziału w tej dyskusji? Czasami odkopanie wątku jest znacznie lepsze niż napisanie nowego!
Zapewne, gdyby kolega zakładał nowy temat, usłyszał by "Było", ale nie od usera tylko od Admina/Mod'a.


Chyba nie jest nigdzie napisane, że muszę udzielać się w każdym wątku? BTW po co odkopywać stare tematy nie wnosząc nic nowego?
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 01, 2010, 18:51:12 »
Słuchaj, jakie nie wnoszenie nic do tematu? Wniosłem do cholery to że też niucham (odp. na pierwszą część) oraz czy jest to dobre na zatkany nos, też odpowiedziałem.
I najmniej wnosisz tematu Ty, szanowny kolego!
It's beyond your imagination

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 01, 2010, 20:41:50 »
I dzieki temu ja też odnalazłem temat  :wink:

Takie pudełeczko 25gram mniej więcej na ile starcza? :) Tutaj wracając do szkoły, to kupowali po 4-5zł jakieś badziewie, czyli miałem racje :)
Tabaka jak każdy inny tytoń od 18 roku życia, czyli muszę kogoś szukać pod sklepem?

Co wchodzi tak w skład? są takie "gówna" jak w papierosach, gdzie nawet czasem są jakieś trutki na szczury etc. ogółem dużo chemii?

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 01, 2010, 21:11:56 »
Chemii na ogół jako takiej to mało, głównie naturalne zapachy i smaczki.
Są oczywiście i tzw. snussy, gdzie nie ma ani grama tytoniu.

Co do tych za 5zł to się nie zgodzę, średnio po 5,70 we Wrocławiu są Ozony (Orange i Raspberry).
Ja kupowałem grubo przed 18nastką, i dawało radę, mniej się czepiają niż papierosów.
25 gramowe pudełeczko noszę od 7 miesięcy, co do Fribourg & Treyer co mają doskonałe tabakiery. Takie pudełeczko jakby na leki, lecz wykonane z metalu w całości, z nadrukami w różnych krojach czcionki i nie są to naklejki! Posiada uszczelkę pod wieczkiem (odkręcanym), dzięki czemu dłuuuugo zachowuje świeżość. W sumie nie zauważyłem uszczerbku na zapachu i jakości po takim okresie czasu.
It's beyond your imagination

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 01, 2010, 21:20:26 »
Słuchaj, jakie nie wnoszenie nic do tematu? Wniosłem do cholery to że też niucham (odp. na pierwszą część) oraz czy jest to dobre na zatkany nos, też odpowiedziałem.
I najmniej wnosisz tematu Ty, szanowny kolego!

Drogi koleżko śniegowy, czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?! Czy ja wcześniej napisałem jakąś aluzję do Twojego postu? Czy zauważyłeś kto odkopał ten temat i co odpowiedź wniosła do tematu?! Więc najpierw dobrze przeczytaj, zanim zaczniesz się czepiać.

BTW., wybacz, ale nie potrafię słuchać tego co piszesz, ewentualnie mogę przeczytać :evil: 
Dobra, koniec złośliwości, EOT.
'Jeśli twoja religia warta jest zabijania zacznij proszę od siebie.' - Gerry Duggan

- Jak może przetrwać kraj, który karze podatkiem człowieka pracującego, a nagradza zasiłkiem dla bezrobotnych ludzi obijających się ... - Janusz Korwin - Mikke

*

don.kamillo

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 01, 2010, 21:30:04 »
Ogólnie widzę u was wyższą kulturę niuchania.
Miałem znajomego, co wciągał dla fazy. W pustą rurkę od długopisu wsypywał tabaki, zatykał z jednej stron, a drugą wkładał do nosa i mocno zaciągał. Odkładał palec i pod wpływem ciśnienia z mocą wpadało mu do nosa. Dla niego to było przyjemnością :P
Miałem 16 lat, jak kupowałem, nikt problemu nie robił :)

Odp: Tabaka... Niucha ktoÅ› ? Dobre to na zatkany/cieknÄ…cy nos (katar) ?
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 01, 2010, 22:26:41 »
No ok czyli teraz pozostalo szukac sklepu z dobrymi tabakami ;)

Moze ktos jakas liste zrobic z takimi tabakami wartymi kupna? Glownie chodzi mi o pobudzenie/odmulenie, choc tez musi miec ladny aromat. Jesli faktycznie to starcza na 6-7 miesiecy to spokojnie nic mnie nie zaboli od tych 30zl ;)
to jak niuchacze, zrobicie przysluge? :D

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 02, 2010, 06:30:44 »
Jak tylko wrócę z pracy, to polecę Ci nawet i sprzedającego na Allegro. Tam jest największy wybór, i często tańsze są od 3 do 5zł za sztukę.
Ozony w sklepach najczęściej wachają się od 5,70zł (tyle również na Allegro ostatnio kosztowały) do nawet 10zł (sic!) za sztukę!

[...]

Drogi koleżko śniegowy, czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?! Czy ja wcześniej napisałem jakąś aluzję do Twojego postu? Czy zauważyłeś kto odkopał ten temat i co odpowiedź wniosła do tematu?! Więc najpierw dobrze przeczytaj, zanim zaczniesz się czepiać.

BTW., wybacz, ale nie potrafię słuchać tego co piszesz, ewentualnie mogę przeczytać :evil: 
Dobra, koniec złośliwości, EOT.

Chciałbym zauważyć, że w swoim poprzednim poście przytoczyłeś mój post, dlatego też uznałem że było to do mnie.
It's beyond your imagination

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 02, 2010, 19:35:21 »
Spoko, tylko pamiętaj, że cena nie gra roli. Może być nawet te 30zł :)

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 02, 2010, 19:38:19 »
poczytajcie sobie panowie i panie http://www.otabace.pl/gdzie-kupic-tabakierki.html
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

Odp: Tabaka... Niucha ktoÅ› ? Dobre to na zatkany/cieknÄ…cy nos (katar) ?
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 03, 2010, 15:40:59 »
za takie rozki na kaszubach ile sobie licza? :)

*

Offline kotex

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 808
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 03, 2010, 19:31:07 »
U mnie w Raciborzu mozna sobie juz mala kolekcje zkompletowac gdyz zasoby w trafice sie znacznie powiekszyly. Dla przykladu z serii Ozony dostane na miejscu : Raspberry, Orange, Cherry, Spearmint, President, Snuff i (beztytoniowa)White. I to nie za 10zl tylko cos kolo 4-5zl/szt. Oczywiscie sa klasyki takie jak RedBull, Gawith Apricot, Lowenprise. Pozatymi jest tez mnostwo innych. Ostatnio pojawily sie jakies pozycje z Bernarda, MC Chrystals i Chapman. Ja tam jednak jestem wielbicielem Poschla i na tym pozostane. Choc Bernard Doppeltfermentiert byl bardzo dobry. Jesli chodzi o dostawe z alledrogo to 3x juz zamawialem zawsze u tego samego sprzedajacego (goscia ktory pisze recenzje na otabace.pl - 83hXc) i jestem bardzo bardzo zadowolony z jego produktow. Wszystko w ladnym porzadku. Mila atmosfera. Swietny kontakt no i blyskawiczna dostawa bo 24h priorytetem. Dzieki niemu sprobowalem takich pozycji jak Andechs Spezial, Packards Club czy Radford a takze Royal, kapitalny Gluck Auf i FC Bayern. Zreszta w przyszlym tygodniu znowu bede u niego zamawial.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 19:33:28 wysłana przez kotex »
Siemens C25 -> Siemens M35i -> Samsung X100 -> Nokia 7650 -> Motorolla L7 -> SE V630@K550 -> Nokia 6300 -> Nokia E62 -> Nokia 6301 -> E-TEN X800 -> Nokia E71 -> HTC HD2 + Nokia 6700 -> BB9780 -> Nokia 808

*

Offline y37

  • ***
  • 355
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 03, 2010, 19:53:11 »
niezpomniane uczucie jak kupiłem białą tabake nie wiedząc ze takie cos istnieje wogole  :E
ale ostatnio sie odcinam od tytoniu wiec tabaki poszły w kąt a miałem w sumie wszytkie ozona ktore uwielbiam
polecam wilson of sharow swoja droga
było: toshiba g900, htc wizard, nec mobilepro 900c, nokia e61, htc g1, iphone 3g,nokia n95,x10 mini pro,htc tynt II, htc g1, bb 9780

*

Offline kotex

  • **
  • 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Nokia 808
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 03, 2010, 20:32:21 »
polecam wilson of sharow swoja droga

z WOS'u mialem tylko Lemon'a. Calkiem calkiem. Ale jak dla mnie za wielki power mial.
Swoim skromnym zdaniem dodam iz absolutnie nie polecam wszelkich wyrobow Dholakia. Wiem ze koncern dosyc obszerny ale moj nos absolutnie tego proszku nie trawi. Mialem 4 rodzaje i kazdy z nich byl ze tak powiem najgorsza tabaka jaka niuchalem. Dholakia ma daleeeko do Poschla oj daleko wedlug mojego nosa.

Połączone: Lipiec 03, 2010, 20:33:40
niezpomniane uczucie jak kupiłem białą tabake nie wiedząc ze takie cos istnieje wogole  :E

Brat jak pierwszy raz zobaczyl Ozonke White zapytal mnie czy to Mefedron ?  :ok:  :E
Siemens C25 -> Siemens M35i -> Samsung X100 -> Nokia 7650 -> Motorolla L7 -> SE V630@K550 -> Nokia 6300 -> Nokia E62 -> Nokia 6301 -> E-TEN X800 -> Nokia E71 -> HTC HD2 + Nokia 6700 -> BB9780 -> Nokia 808

*

Offline apache4

  • ****
  • 745
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Toshiba G900 + Toshiba M400 + Motorola Milestone
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 03, 2010, 21:46:00 »
Ja mam już drugą sztukę Dholaki, i wszytko zależy od gustu, niezwykle silne, ale dobrze czyszczą nos :)

Widzę że kącik snufferów jest dosyć pokaźny :D
It's beyond your imagination

*

Offline meron11

  • ***
  • 255
  • Sprzęt: nokia 6020
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 04, 2010, 20:28:41 »
Ja też zaczynam narazie tylko redbull'a snuffam. Jak będę miał kaseto skoczę po coś innego swoją drogą ciekawe czy mi w traffice sprzedadzą(15 lat)

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 04, 2010, 21:05:24 »
Jutro po ozony skocze do focusa. Chyba beda :)

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 04, 2010, 22:31:22 »
Pora odświerzyć temat:)

Próbowaliście jakieś mieszanki robić?

Pomieszałem red bulla (dość mocne i ten aromat znakomity) z Ozonami peper - bodajże (tabaka z pieprzem, aromat samej nie najlepszy, nieziemskie uderzenie ale pudełko niespecjalne ) w stosunki na oko 3:1 (np. 6g red bulla i 2g ozonów).

Ciekawe połączenie, mocniejsze od red bulla i lepszy aromat.

Próbowaliście może tego Medical - a no.99? u mnie nigdzie tego nie ma....

Próbowaliście może Wy jakieś połączenia?:)


pozdrorower:D

[gmod]a po co te wulgaryzmy wygwiadkowane? // beju[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2010, 13:24:52 wysłana przez beju »

*

Offline lool3k69

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 04, 2010, 22:38:31 »
Temat rzeka  :mrgreen: kiedyś nawet blogowałem na ten temat ale później moje nozdrza zaczęły odmawiać posłuszeństwa. Kilka info znajduje się na moim pokrytym kurzem blogu http://tbk.blog.pl/ . Oj miałem tego prochu dużo w nosie a ile jeszcze nie opisałem czekających na opisanie tabak  :)

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 04, 2010, 22:55:36 »
Mnie tam starcza 2-4 razy na dzień a Ty ile brałeś?

*

Offline lool3k69

  • *
  • 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC One
Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 05, 2010, 13:13:44 »
Różnie. Bywało że do 6-8 razy dziennie a teraz ograniczyłem do 2-4 razy. Nos już mam zmęczony i nawet Ozona Cherry mi ryje nos. Red Bulla oddałem w dobre ręce bo był już zbyt mocny.  :cry: Swoją drogą wiesz coś może o tym czy da się zregenerować śluzówki?  :E

Odp: Tabaka... Niucha ktoś ? Dobre to na zatkany/cieknący nos (katar) ?
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 05, 2010, 14:03:51 »
To widze, że 6-8 razy to przegięcie, dzieki za przestroge:)
Pamietam jak to  gimnazjum niuchali "dla lansu" i jeszcze jakies G, dla mnie to debilizm, ja dla siebie i daje co najwyżej jak ktoś sie zapyta:D

co do tej regeneracji to chyba nie to forum, napisz gdzie indziej, to może uzyskasz odpowiedz ;)